Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *2* *15* *1* *2* *15* *1* *2* *15*
  • Je tady opět ten hnusnej prašivec z redakce Tiscali, co si nechá říkat Simona. Tenhle teplej kretéén je kořením mého pobytu, zde na serveru Tiscali..hi..hi..hi
  • Budete za péči pořádně platit, parchanti komunistický. *12*
  • jediné řešení by byla umírněnější forma stalinismu, amrdólský systém se jaksi neosvědčil *11*
    • to už by byla lepší umírněnější forma hitlerismu, tam tam platila určitá jasná pravidla a kdo držel h.bu a krok mohl přežít. Ve stalinismu ale platí libovůle a zvůle, jak je vidět v putinismu.

      Nacisti mučili, aby se dověděli pravdu.
      Komunisti mučí, aby se dotyčný přiznal.
      • sklapni Semjone, copak internetové noviny ti nemakaj ? *15* *15* *15*
        • BTW zase Lokuje? *1* *1*
    • V jakém smyslu?
      tím že druzí pobijou první a převezmou moc silou mi nezní jako cesta k lépe fungujícímu státu :D
      Ano dojde k přerozdělení majetku a moci mezi ty druhé, kteří se moci chopili silou zbraně, a velmi pravděpodobně si jí i silou udrží... z hlediska občana mi to nezní jako prostředí pro vznik efektivně fungujího státu :D .... ono představa, že tlupa ozbrojenců co povraždí jinou tlupu bude mít ponětí o tom co je efektivní hospodaření se mi nějak jeví dosti niavní :)

      Ale proč zrovna Vy myslíte že je to řešení? .. napadá mě jediná možnost :)
  • Z Moskvy, Číny a Íránu oznámili, že chtějí zavést bezletovou zónu ve Francii, aby se zabránilo Hollandovu letectvu v útocích na davy lidí. Rada bezpečnosti se nebyla schopna dohodnout na závazném usnesení a prezident Putin řekl, že "Rusko a jeho spojenci zasáhnou vojensky ve Francii, protože civilisté budou zmasakrováni tyranem Françoisem Hollandem", a Putin ještě dodal, že "naše satelity identifikovaly kolony tanků řítící se směrem k Nantes, Lille a Paříži. Musíme zasáhnout, aby se nezabránilo demonstrantům uplatnit své právo na stávku. Nemůžeme akceptovat, že François potlačuje masové protesty proti zákoníku práce, a máme proto morální povinnost zasáhnout."
    • Ty si tak krásně blbej čapisrale *15*
    • Zde ne tomto příspěvku je vidět, jak chlast degeneruje osobnost, Zeman by mohl, kdyby mohl, povídat. Oslava ruského fašismu jako alkoholická dehonestace osobnosti...
    • atomovky na ně, preventivní obranej úder vůči prašivé EU je nutný
      • Atomovky na Putinovi říši? To ne, nejsou tam jen Putilínovi primáti a žoldáci, ale i normální slušní lidé.
        • A co Liliputin, kde se schová?
          • Liliputin se schová v myším oleji, nemá to daleko.
          • U hrobu zrzavého pumprdlika Veškrny..há..há
  • Když už vidim ovara tak doporučuji všem porovnat co říkal a co dělá ,totéž u Bureše.
    • Se Zemanem na věčné časy a nikdy jinak *14*
    • Nekoukej do zrcadla a pověz nám to sám *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit