Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem rád že Zeman vyhrál prezidentské volby s tak velkou převahou, jsem na něj hrdý i když z počátku jsem mu nevěřil.
  • Kdo 17. listopad 2014 financoval? USA?
  • Myslíš, blbečku "music.duchacek", že President Unda Unda není k.nda? Nejsi kapku
    nakřivo? Děláš Ty vůbec něco pořádného? Sklapni, zalez, zimostráze!
  • Pan Zeman je první prezident po převratu, před ním byli jen loutečky kapitálu.
  • Já zase čekám, čím nás ten hradní ožrala překvapí zítra...
  • Když tady bude takových jako jsi ty více, tak se dočkáme českého majdanu, bídy, a roztrhané republiky. Nech se vyšetřit.
  • Ty jsi evidentně jeden z těch novinářů,které popisuješ *2* *2* *2*
  • Konečně jsme se na tiscali dočkali něco málo o prezidentu Zemanovi . S velkým napětím čekám čím nás překvapí naše Česká televize.
  • Buvol z hradu slintající své pochody chorého z chlastu vodnatého mozku škodí všude,kam páchne.I rozhlas díky němu bude škodný,prostě hňup *3* *2* *2*
  • chová se jak Ožralý Ocas, to je trefnější *1*
  • Náš president Zeman se opravdu chová jako kun-a. Trefně se popsal, stydím se za jeho voliče, ne už za něj.
  • všichny volíme Karla, je to náš knížepán a velký šlechtic
  • Když poslouchám rozhovor prezidenta Zemana s novináři,tak musim uznat,že novináři působí dojmem blbců.Zkrátka a prostě na něho nemají.
  • Kdyby ses ožralo choval, když už ne jako prezident, ale alespoň jako člověk, kterej rektálně horolezcuje u Rusáků a Číňanů tak bychom se s tím, i když těžce, smířili....
  • Je pravda, že nejvyšší představitel státu by taková slova používat neměl. Diskredituje nejen sebe, ale také nás. Pussy Riot se dá přeložit třeba "hanlivý výraz pro ženské přirození" a tak podobně.
    Na druhé straně je patrné, že toto byl pro jeho odpůrce zástupný problém. Ne studenti, nýbrž pravicoví politici rozpoutali honičku na prostořekého nepřítele. Za jeho realistickou mezinárodní politiku. Nenahrává Západu jako Havel, jenž byl příčinou ztráty trhů a tedy i ekonomického úpadku země. No a nezkušení mladí lidé se opět nechali zneužít. A tak to bude i v budoucnu.
    Myslím, že poklonkováním Západu a vměšováním do věcí cizího státu nám malým pšenka nepokvete. Jo, Američané, Němci, F, A, si to dovolit mohou, jsou totiž hospodářsky odolnější. My jsme jako žába, která se v bajce tak nafukovala až praskla. Nehledě k tomu, že ani neznáme do detailů společenské poměry v těch státech. A navíc se říká"mají takovou vládu jakou si zaslouží". Chějí- li jinou, ať si ji vybojují. Jako my v roce 89. *12*
  • Již dávno jsou média pod kontrolou a neustále nám jen lžou, protože pravdu nemůžou napsat, nebo zveřejnit.
    Je zajímavé, že hodně lidem vadí pár nevhodných slov Zemana, ale, že nás gauneři Kalousek ap., flákači Benda ap. neustále okrádají a drancují republiku to Vám nevadí... je to velice k zamyšlení.
  • Jasně - Milošek je hulvát, ale odskáče to moderátor Pokorný, který se choval slušně a neřekl mu ať drží hubu...
  • takže příště cenzura a do éteru pouštět rozhovory a pořady se zpožděním, až projdou schválením zodpovědných "uvědomělých" orgánů...........jsme tam, kde jsme byli, soudruzi...
    Ta "Rada" je asi taky pěkná banda vejlupků .....
  • Rada pro rozhlasové a televizní vysílání je zřejmě podobně jako ODS a TOP 09 zaměřena proti prezidentovi. Je zajímavé, že nikomu z tohoto společenství které dbá aby ve vysílání bylo vše podle stanovené linie nevadí v rerklamě na plyn od RWE, že tam herec říká, - kdyby jste byli jako n o r m á l n í lidi u RWE - atd. Z této formulace vyplývá, že odběratelé plynu od RWE jsou normální, ale lidé kteří odebírají plyn od jiných subjektů nejsou normální. Toto nechává váženou radu v klidu, zřejmě si nechtějí rozlobit německou firmu.
  • Já se zase domnívám, že sám prezident Zeman je ostudou našeho národa, i když si sám o sobě myslí, že on sám je výkvětem. Jeho vystupování poslední týdny ukazuji, že moje domněnky jsou zřejmě pravdivé. Navíc po tom všem ještě setrvávat na tom, že on je v právu a IN, tak to je už vrchol ješitnosti a ztráty soudnosti. Škoda, že nemá kolem sebe slušné a moudré rádce, kterým pojem morálka něco říká. Dali by na něj větší pozor. Se slovy preziden Zeman už bude pořád spojena světová ostuda českého národa. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit