Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zloději nicku, president republiky je podle Ústavy ČR symbol země. A jestliže si ovce zvolily takový "symbol", tak to jen dokazuje jejich úroveň odpovídající IV.cenové. V případě Karla von Schwarzenberg nešlo ani tak o jeho osobu, jako o to, že jakožto potomek slavného šlechtického rodu Schwarzenbergů vyjadřuje tradici Zemí Koruny České. Takže svou volbou jsme ukázali svět co jsme, respektive co díky komunismu v Zemích Koruny České převažuje.
  • nemám, ale jsem Novorosijec
  • a to my Novorosijci striktně dodržujeme *3*
  • Myšlenkovou??? ... aha ty nemáš mozek!!!
  • Věci je třeba nazývat pravými jmény.Pokud řecká banda lenoší demonstruje a tancuje - zcela v pořádku.Ale nemůže pochtívat do nekonečna pomocnou ruku.Pokud navíc propustí přes své území tisíce vlezlých hadráků přicházejících parazitovat do EU - nemají Řekové v Evropě co pohledávat.Je to ta samá banda vyžírků co k nám proudí z Afriky.Je je třeba na ně ukázat prstem.
  • vodku, než americký patok označovaný za pivo *2*
  • bingo, vivat Putin
  • přééésně, také mám erekci *14*
  • Prezident to řekl drsně a netakticky.To co si myslí všichni a pokrytecky mlčí,on řekl nahlas.To je jeho jediná "vina".
  • Pussy má svého Zieglera. Je skvělej a má ovarovou hlavu.
  • Tvoje "ruština" je děsná. Jsi parodie sám na sebe *15*
  • Díky svému prohlášení se konečně, pan Zeman, trefil do noty i přiblblejm kavárenskejm havloidům!!!
  • My havloidi budeme plivat na prezidenta, i kdyby dělal všechno podle našich představ. Nikdy nepoberem, že nevyhrál náš Kchárl. Jen naše demokratická volba je ta správná. Volby se měly opakovat tak dlouho, dokud by nevyhrál náš kandidát. Jen tak by to bylo správně.
  • ČR dosud neměla patu ale díky zvolení Zemana už nemá ani hlavu *1*
  • BTW to zase přehnal s vodkou a pogayínkoval celé tiscali. *15* *15* *15*
  • Nejpřemouřelejší teplouš tady jsi ty, udělej se Semjonem tandem, to bude dvojka!!!
  • Klidně si naklikej šest "nesouhlasí". Ale spíš by ses měl nad mými slovy zamyslet a zařídit se podle nich.
  • Juro, máš sice pravdu, ale president republiky by přece jen měl být trochu nad věcí. Měl by spíš hlásat nadčasové, tolerantní myšlenky a nedráždit odpůrce.
  • Pusinko, že jo. Já když jsem přijel do USA, tak jsem si připadal jak ve 21.století. To s čím jsem se tam setkal jsem znal zatím pouze ze sci-fi. *2* *2*
  • Rád poznávám různé muže, ostatně je to moje zaměstnání, musím je poznávat i zevnitř ze všech otvorů!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit