Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesvéprávný blbe musím ti to vysvětlit, jsi občan České republiky proto je tvůj prezident pan Zeman, kapišto!
    • Pokud ty si tip člověka, který poslouchá zákony jen proto že jsou to zákony a ten tvůj pan prezident i kdyby ti řekl, že si máš nasadit lejno na hlavu tak by si to udělal jen proto, že je to PAN PREZIDENT, je to jen tvoje vjec, myslet si o tom můžu co chci ale je to jen tvoje věc, ale mě do toho cos si tu nadrobil netahej.
      Pokud ti nedošlo proč je tam ta závorka, tak se zkus znovu zamyslet a možná pochopíš, že je tvůj komentář irelevantní.
      • Tebe/respektive tvou inteligenci/ nejlepe charakterizuje ta "tvoje vjec". *1* *1* *3*
  • Je to náš pan prezident prezident všech občanů i toho blba co tady píše nesmysly.!! *14*
    • JO jo máš na mysli sebe soudruhu Mynaři-občane
  • Tak zaprvé můj prezident to není a nikdy nebude ( z morálního hlediska ) , je to ochlasta a buran trpící egocentrickou poruchou osobnosti a neopřel bych si o něj ani kolo, za druhé to že vyznamenává kromě skutečných osobností ještě lidi kteří mu lezli do zadku, je do nebe volající ubohost hodná tak možná dětí na základní škole a to snad ani tam ne, za třetí pokud vyznamená Natalji Gorbaněvskou potom co olizoval kliky v Čínské komunistické republice, je to známka buď postupující stařecké demence, nebo mu už definitivně přeskočilo...
    • Nykas 100 bodů,výstižnější už to být nemůže.
    • Je to i tvůj pan prezident, neslušný dobytku, tak se podle toho chovej nebo dostaneš po kebuli
  • máme dobrého prezidenta,kárl fon sajrajt by vyznamenal vrahy mašíny,porošenka,jasenčuka a černého opičáka z bílého baracku
  • Je to náš pan prezident prezident všech občanů!! *14*
  • ty novinářská P I Z D O-nauč se etice a nadepiš svůj článek PAN PREZIDENT REPUBLIKY ZEMAN....je to tvůj prezident ty M R D K O ,která jsi nadepsala tento článek.Jsi ubohé,novinářské P R A S E,kterému patří nakopat do P R D E L E a nassrat do rypááku
    • Dej si pozor na držku hajzlíku. Proč takového ha...z..la oslovovat "pane". To je oslovení pro lidi ne pro takové NIC.
      A jestli potřebuje nas-x-rat do rypáku to nevím, ale do mrtvol se nekope a on nic jiného už není. Ale možná mu chybí nějaký nový řiťolezec k oblizování hemeroidů, určitě by jsi se k tomu hodil.
      • Takovou ti smrade ubalím že se staneš slušným člověkem, tečko!!
        • Je mi jedno že máš skoro 80 let, takovou ti střihnu že sežereš protézu!!
          • škola etiky *1* *1* *1* *1* *1*
      • josefe ty matkomrde,je vidět,že tě otec v dětství znásilnoval a zanechalo to na tobě trvalé následky.Vypadni od toho počítače,nebo zavolám tvému vychovateli *16* a půjdeš do klece.
  • Teda zdejší fašista Bobo se dnes ve lžích překonává.

    Takže za 2. světovou válku podle vás může SSSR? Hm. Chleba se lámal v Mnichově
    kde nás Západ bez účasti SSSR věnoval Nacistům na podnose přestože s náma
    měl spojeneckou smlouvu.
    Jednání se SSSR sabotovala vaše Británie! Zatímco za Hitlerem její premiér letěl.
    Do Ruska poslal druhořadou delegaci na pomalé lodi. Tak mu šlo o dohodu s SSSR.

    Když Hitler napadl Polsko byl na Západní frontě slabý. Přestože měla Francie s Británií vojenskou převahu nezasáhla a svého dalšího spojence ( Polsko) nechala padnout!
    Vaše volání po vzdělání je poněkud směšné když v něm sám máte značné mezery.
    • Já nelžu, proto se nemusím ani překonávat, což si bohudík v dnešní době už může ověřit každý, kdo má skutečný zájem o poznání a vzdělání. Lhář jste naopak vy a pokud náhodou ne, tak jste neskutečný nedouk a ignorant. Ať si každý sám dosadí, co je horší a nebezpečnější. Ten "chleba" se lámal už ve Španělsku, pokud to neznáte ! Trochu si to zrekapitulujeme, kdo a co pro mír skutečně udělal: Německo anšlusem zabralo Rakousko (1938) a Mnichovskou arbitráží (tedy smluvně !) získalo od RČS Sudety (1938), potom zinscenovalo vznik protekdorátu BuM (1939). Následně, díky tajným dodatkům k paktu Ribbentrop-Molotov (SSSR) zahájilo válku s Polskem (1939). Pokud by pakt se SSSR neuzavřelo, těžko by Polsko samo přepadlo, jen tak na okraj. Navíc dohodnuto v uvedeném paktu bylo, že 1.9.1939 SPOLEČNĚ to Polsko napadne Německo i SSSR (Rusové se ale vymluvili, že nejsou (?) připraveni a své vojenské operace zahájili až 17.9.1939 (kdy už bylo tzv. vymalováno !). Takže agresorem a původcem 2.sv.války zůstalo provždy pouze Německo. SSSR, kromě půlky Polska, vojensky napadl Rumunsko (1940, zabral Besarábii a Severní Bukovinu), Finsko (už 1939) a Litvu, Lotyšsko a Estonsko (1940) a část Íránu. To byl ten mírumilovný SSSR ! Británie není moje, bohužel. Snaha domluvit se vůbec nezávisí na pomalé lodi, to je hloupost. Takže kdo se překonává, to nechám na posouzení těch, kteří opravdu něco z historie znají ... *7*
      • Mas z velke casti recht, ale to, ze Koba PRED PAKTEM MOLOTOV-RIBENTROP opravdu jednal
        s Francii a Velkou Britanii o kolektivni bezpecnosti v Evrope proti zemim osy je take pravda. *3*
        • A to snad popírám !? To je jasný fakt. Ovšem kalkuloval (obdobně jako jmenované velmoci) zejména ve svůj prospěch. Hlavním Stalinovým cílem totiž bylo zničit Polsko ! A s tím by mu západní velmoci určitě nepomáhaly, chápete !!!
    • Dlouhým přemýšlením v očistci jsem dospěl k poznání,
      že největší zlo v dějinách lidstva je komunismus.
      Ani otrokářský řád nepopíral Boží existenci.
      Můj šéf Lenin zavedl jako první na světě zákon
      o hromadném vraždění nenarozených dětí,
      a jako první zavedl koncentráky.
      Já osobně jsem vycvičil Wehrmacht,
      protože to Německo mělo zakázáno z Wersailských dohod.
      • Vy osobne? Vzdyt jste "podaval kameni pri stavbe barikad v Praze". *1*
      • Hm- ani otrokářský řád nepopíral Boží existenci?
        Ne ten jméno Boží zneužil takže Katolické Španělsko drancovalo Jižní Ameriku
        ve jménu kříže. Amerika měla černé otroky ač se prezentovala jako svobodná země.
        Jinak vzorem Hitlera byla Británie. Proč? Inu proto že po staletí zabírala jiné
        země ( Wales Irsko Skotsko Indie Blízký Východ ..).
        • Bobo nechlastej tolik. Tvoji spolusoudruzi tu po roce 1948 rozjeli podnikání ve velkém,
          a ty jim to toleruješ jen proto, že je matky porodily v rygólech nebo zemljankách?
          Probuď se. Já Klaus jsem toho příkladem
          • Vašemu blekotání nesmyslů bohužel (nebo bohudík !) moc nerozumím. Až se proberete z rauše, dejte vědět ...
            • Pro komuna: ano hlásila (a nejen rozvědka). Ovšem nikoliv již v létě r. 1939, ale opakovaně až v letech 1940-41. a ten často a oblíbeně zmiňovaný Hitlerův výrok v jeho knize Mein Kampf o "pohledu" Německa na Východ tam uveden je, ale 1 nebo možná 2x. Zato téměř v KAŽDÉ kapitole se uvádí, že úhlavním nepřítelem Německa je FRANCIE !!! Bohužel, spousta zdejších kecálků tuto knihu neviděla ani z rychlíku, natož aby ji vůbec četla ... *3*
            • To že Německo s Ruskem rozdělilo Polsko je známý fakt, bohužel. A nelze ho popřít. Stejně tak jak to, že Hitler byl sponzorován Američany (např. Ford) a Švýcarskem. Stalinovi rozvědka hlásila za dlouho před útokem, že Hitler zaútočí, jenomže ten tomu nevěřil.
            • P.S. Vážení, podle skóre hlasování (které je mi ale celkem lhostejné) ve prospěch Marka vidím, že se zde opravdu vyskytuje značný počet podobných hlupáků jako on - bez potřebné míry znalostí a vědomostí dané problematiky. Neznáte, nestudujete, neposloucháte lidi znalé ! To je ale bohužel jeden z výrazných rysů současných mladých blbečků, prý budoucnosti (?) tohoto státu !!! Je mi vás a vaší hloupsti sice trochu líto, ale asi opravdu platí, že blbost už zaplavuje celý svět ! *7*
            • Já bych řekl, že se nejvíce blamujete vy sám, pokud píšete takové pitomosti. Nesmíte věřit všemu, co proběhne médii, mnohdy to jsou "zkratky" pro takové "znalce", jako vy. Nesmíte být líný a šup do dobré knihovny ! Občanská válka ve Španělsku začala už v r. 1936, Mnichov nastal až v září 1938. Toť fakta. Jisté souvislosti určitě nepopírám. Znovu ale opakuji, pro ty méně inteligentní, že pomalá loď při jednání (které navíc neprobíhá pouhý den !) není zásadní problém - takové tvrzení je hodně pochybné. Tak nefantazírujte a myslete vlastním mozkem, pokud jej tedy máte !?
              Ale hlavní pecka vašich neználkovských blábolů - tak "Stalin nechtěl zůstat v srpnu 1939 SÁM proti Hitlerovi", jak píšte !? Proto prý MUSEL podepsat pakt s Německem. No - tak nám tady zasvěceně vysvětlete, JAK by jej mohl Hitler vojensky napadnout ? Německo a SSSR snad měly SPOLEČNOU hranici (např. v půlce Polska) ? Navíc byla oba státy odděleny neutrálním Polskem, Finskem, 3 obaltskými státy (Litva, Lotyšsko, Estonsko), Maďarskem, Rumunskem a Tureckem. Víte vůbec NĚCO málo o tzv. Stalinově linii (na původních hranicích SSSR), která se táhla od Baltického k Černému moři a tedy se nedala obejít jako čs.opevnění nebo Maginotova linie ve Francii !? Byl jste např. na "vojně", víte něco o taktice anebo strategii ? Vypadá to, že vůbec NIC, vy znalče !!! Tak mě laskavě neokřikujte - jen tím dokazujete své velké hlupáctví ... *2*
            • Bobo se tu dál jen trapně blamuje.

              Nedávno běžel v TV Západní tedy ne Ruský dokument a v něm bylo řečeno toto:
              Mnichovská dohoda podryla morálku španělských obránců republiky před fašismem.
              A za tuto zbabělou politiku ústupků Německu nese odpovědnost Západ!

              Ta pomalá loď rozhodla pane. Británie ukázala že nemá zájem o dohodu s SSSR.
              Bylo to v předvečer války a vy tu tvrdíte že čas nehraje žádnou úlohu při jednání? Fantasto.
              SSSR dále nečekal protože nechtěl zůstat sám proti Němcům a tak poté co Západ neměl zájem dohodl smlouvu o neútočení v zájmu své bezpečnosti.
      • Opravuji své jméno : místo Václav Klaus se jmenuji Josef Stalin
        • Tak to jo, to"beru". *1*
  • Celé polistopadové politické vedení nezasluhuje medaile ale kulky! A pořádně ostré!
    • Myslíte tím i mého nejlepšího přítele Zemana?
  • KIMCID
    tenhle chlap už to měl dostat dávno.ta banda tupců co dělá poradce by měla dostat padáka.je to národní ostuda .....
    • Přesně tak ! Sice pozdě, ale přece.
  • https://www.youtube.com/watch?v=BxNuLoJVYSQ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit