Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sakra ty jsi tak aktivní ,chodíš vůbec do práce?
  • No na uroven komunistů je dobré se ptát těch co byli na uranu, ale ne jako bachaři,je třeba číst.Upadající úroveň, koukni na ty propagační filmy i když s částí článku souhlas.
  • Nykas 100 bodů,výstižnější už to být nemůže.
  • Tak jsem si přečetla o upadající kvalitě statního vyznamenavání.Chtěla bych jenom podotknout a kdo s tím začal,?havel ,který vyznamenával kamaradíčky.A úroveň naších elit-jelit o tom ani nemluvě.Když slyším v rádiu nechutné vyřechtavání se redaktorů,kdy se používá hospodská mluva do éteru,kdy kulturní fronta(herci)jsou jedná žumpa,kdy novodobé filmy jsou bezduché,tak NEMÁTE PRÁVO mluvit o upadající úrovni.AŤ byli komunisti jací byli mněli úroveň.
  • JO jo máš na mysli sebe soudruhu Mynaři-občane
  • Hm, kdo se směje neví čemu, podobá se přiblblému ! To je tvůj případ. Tahle lidová moudrost myslím stačí, ne ?! *7*
  • Antiblbe - a ta německá norma je o čem - o botách (tedy "ševcích) anebo o blbcích jako jsi ty ? Pouč okolí. A laskavě hloupě nemlži. O německé normě jsem věděl už v dobách, kdy tebe "chcal fotr" ještě přes plot, ty přemoudřelý kašpare ... *1*
  • Ano bohužel, proto zde nyní máme tolika blbečků, tvého formátu ...
  • Nechutná zvrhlost v režii alkoholika Zemana skončila !
    Feťáci , alkoholici , budižničemi , žoldáci , vlezprdelníci a prospěcháři byli vyznamenáni za "zásluhy o vlast" ! Hnus !
  • Ano, obdobně jako se píše Trottel s 2T, že !!! *2*
  • ... do nějaké "bichle" se dnes dívají jenom trosky tvého ražení :)))
  • ... píše se "mein lieber....", trotlíku :)))
  • ... jsi neuvěřitelný primitiv naprosto na duševním dně, mám ze sebe dnes velikou radost :)))
    ... napsal jsem ti i normu DIN, ale tobě něco vykládat o německé normě je zjevně ztráta času
    ... nelze očekávat, že blb jako ty je sto něco na netu najít, jsi rád, že koupíš dva rohlíky v akci
    ... bože, je mi dobře jako již dlouho ne, díky, trotlíku, papa :)))
  • Ja, naturlich, mein liebe antiTrottel - a já si doteď naivně myslel, že se bavíme o běžné SPISOVNÉ němčině a ne ausgerechnet o ševcích !?
  • Jo - tak před sebou ? Pán asi gůgloval - já pořád tvrdím, že na internetu je spousta hovadin. Moje slova se jenpotvrzují. Přesně pro takové debílky "na úrovni", jako jsi ty ! Schválně jsem se teď podíval do slovníku (vyd. SPN, 2 díly a navíc pěkné "bichle"). NIC ? Tak to tam asi zapomněli nějací hlupáci dát, co, ty germanisto !? Jsi neuvěřitelně arogantní a trapný hlupák, jako dříve jakýsi korektor ... *2*
  • no dustojne to neni a jeho forky a nedostatecnost ve spolecenskem chovani je znamo po cele Evrope, nikdo ho nikam nezve...
  • ... toto tě dorazí, ty zoufalé vypatlo v koncích, chachacha:
    Leitfähige Einwegschuherdungsstreifen zur Personenerdung über das Schuhwerk entsprechen der DIN EN 61340
  • ... existuje, mám tu věc před sebou a používám ji, primitivní blbečku
    ... že čeština z němčiny převzala "Trottel" jako "trotlík", je milé, a na tebe to geniálně sedí
    ... čau, zoufalče, už se dál neztrapňuj, není potřeba :)))
  • Netuším, co má být "pólve", trochu se nejdříve zamysli a nahoď i druhý závit, blbečku ! Takové slovo v němčině neexistuje - to ti říkám "od pasu" a bez internetu, hlupáku. Ryze účelově jsi splácal dohromady několik německých slov, které "mají" dávat nějaký hlubší smysl. Blbé a primitivní ! Víš, co je to utřinosoplena ? A ve slově Trottel jsou 2T, ty "znalče" jazyka německého ... *2*
  • Jen si tu demokracii pěkně užívejte. Tu vaši jste nám nutili čtyřicet let. Taky jsme v ní zkřípali zuby. S tím rozdílem, že vy dnes můžete skřípat nahlas a nikdo po vás nebude výhružně požadovat vysvětlení, proč nejdete s námi, ale proti nám. Apropós: laskavě, nás zkurvené pravičáky, nespojujte s výrazy „budovat šťastné zítřky“, to byla vaše velkoústá rétorika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit