Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... určitě však nepíše hrubky jako ty, pometlo :)))
  • ... ty bohužel nejsi absolutně nic :)))
  • ... píše se "ti", ty přitroublý moulo :)))
  • ... jsi z Uzbekistánu, degene?
  • ... piš jenom za sebe, primitivní balíku, a neschovávej se za poněkud chytřejší lidi :)))
  • ... zdejší nevzdělaní asociálové, kteří nikdy ničeho nedosáhnou, mají o čem celý den plkat :)))
  • ... doblito?
  • To bylo jen tím že ho volili v dobré víře k obratu těch předešlých .Zklamal.
  • Bohužel Bíla je jen zpěvačka , patří jen do pěveckých soutěží .Fico je politik , diplomat jakého Česko potřebuje v tom jsme hodně pozadu.Ale díky za Fica.
  • KIMCID
    no já ne ale asi lidi jo... *7*
  • Ale takového prezidenta jako ti dva před ním jsme přeci nechtěli.
  • KIMCID
    dělá přesně ,ale uplně přesně to samé co ty dva před ním.... *7*
  • Milošek opět nezklamal - ocenil hlavně ty, kteří ho opěvují... = hnus...

    A pár lidí, kteří si vyznamenání opravdu zaslouží...
  • S novým slovenským prezidentem bude čekat marně. To je jiná káva. Slovákům ho můžeme závidět.
  • KIMCID
    odkejval jaltu i postupim tak že asi v poho *7*
  • Maximální spokojenost. *16*
  • Churchill se musel v hrobě obracet. Co by asi řekl na anexi Krymu a ruskou expanzi na Ukrajině? Zeman to laxně přijímá a dál se pohodově bratříčkuje s Ruskem na obskurních "konferencích", které civilizovaný svět odmítá. Perlou bylo přirovnání Fica k nežijící hvězdě spektáklu. Vranitzkého málem ranila mrtvice a jistě litoval čemu že to dělá křoví. *11*
  • KIMCID
    zase na druhou stranu dělal přesně to co ti ostatní před ním
  • Já jsem s udělením vyznamenání vcelku spokojen.Výhrady mám jedině k panu Ficovi a k panu Renčovi.Největší pochvalu zaslouží vyznamenání in memoriam udělené panu Churchillovi, k panu Josefu Šternberkovi a k panu faráři Toufarovi a dalším.Výhrady k Lucii Bílé neuznávám, je vynikající zpěvačka
  • Ty vyznamenaval Zeman? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší