Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš není v pravém slova smyslu podnikatel. Je to chytrý organizátor a podvodník. Do politiky vstoupil jen proto, aby nepřišel o dotace, protože za Nečasovy vlády hrozilo že o ně příjde. EET je jen likvidace malých živnostníků, což je konkurence. Takže velmi chytrým způsobem likvidace konkurence. Ano ti malí tu a tam sem tam trochu zašvindlují na daních, aby přežili, ale výběr těchto malých prohřešků, vyžaduje velkou byrokracii a v konečném součtu je dražší než vybrané daně. Když se k tomu připočte krach desetitisíců drobných, kteří skončí na pracáku a berou dávky z našich daní, tak je to pro stát vysoce ztrátové. A kdo to neví, nevidí a hlavně ani nechce vidět (voliči podvodníka Babiše), je hlupák.
    • Tvrdím, že za Nečasovy vlády nic takového nehrozilo. Dokážete své tvrzení doložit, nebo jen žvaníte?
      EET likvidací malých živnostníků není. Například soused Nguyen mi na otázku, zda mu vadí EET, odpověděl: "Nevadí, Internet máme, nevadí." A zavřít krám se nechystá. Druhý soused, Novák, mi prostě občas dá účtenku.
      Desetitisíce živnostníků živnostničících při zaměstnání skutečně ukončilo podnikání, případně omezilo rozsah.
      Konec konců, při rozjezdu firmy jsem si, jako ostatně každý, nechal ŽL vystavit i na maloobchod, i když jsem to pak skoro nepoužíval - jsem mezi těmi zkrachovanými započten minimálně dvakrát. Ovšem na pracáku jsem neskončil a dávky neberu.
      Jinak: nedávno jsem zde položil otázku, kterou nyní trochu obměním: Víte, jaká je hranice pro povinnou registraci k platbě DPH? A co z toho vyplývá?
      • ... píšeš z Hočiminova města, upocený tláchale?
    • *14*
      • vanhorne
        bijec pitomečků(inkognito) SouhlasímNesouhlasím
        ... také předem děkuji bezvýznamnému Fléglovi za blokaci, je k ho*nu, jsem zde naposledy :)))
        dnes v 00:15 nahlásit vlákno reagovat
        " jsem zde naposledy"
        vanhorne tiscali.cz SouhlasímNesouhlasím
        " jsem zde naposledy"
        Tvoje slovo ma stejnou vahu jako prd komari larvy, za par hodin znovu vyskocis a vsem kolem budes nadavat.☺
        před 41 min.
        Vidis a uz jsi zase vystrcil hlavu z diry jako King cobra pripravena na kazdeho plivnout jedovatou slinu.☺
        • *3*
          • vanhorne
            "docela by mě zajímalo, který primitiv ti namastil ty hlasy, když jsi zde skoro sám, blbe"
            Tvoje krevni skupina to asi nebude.Urcite to jsou normalni lide,a slusnou formou ti davaji najevo, ze se jim tve bliti na verejnosti nelibi.Mozna zacneme pouzivat button "NAHLASIT" u nekterych tvych prispevku, mohlo by te to privest k rozumu.
            • *4*
        • *3*
  • Čím dřív bude STBácký zloděj Bureš za katrem, tím líp a tím míň toho ještě rozkrade. Jen ho zvolte a budete se divit. Ale pak si stěžujte na lampárnu...
    • *5*
    • Čím dřív bude STBácký zloděj Bureš za katrem, tím líp a tím míň toho ještě rozkrade a tím víc zbyde pro nás ODSáky a TOPáky.
      • *5*
        • *4*
  • Tady je zase veselo. Venku je deštivo a zima a tady je alespoň srandy kopec.

    Jistě že se Burešovi nic nestane, vrána vráně oči nevyklove, jak je uvedeno níže. A Bureš má dost na to, aby si koupil "spravedlnost". A ještě se najde stádo gaunerů, b.bců a tupců co mu budou s bekotem přitakávat. Za koblihu a za kecy, že bude líp...

    Jo kdyby si takhle důchodce kvůli skleróze nekoupil v MHD lístek a chytil ho revizák. A kdyby se zaplacením pokuty čekal až dostane důchod, aby to měl z čeho zaplatit, a taky by na to kvůli skleróze zapomněl, to by bylo tóčo. To by ho exekutor svlékl do spodního prádla a vyhnal na ulici. To je ta "spravedlnost" po babišovsku.
    • *4*
    • Jdi na pochod teplomete dnes máš svůj den na Václaváku
  • chtěl jsem nasmažit koblihy a vyhrát svému pánovi Kalouskovi volby. Bohužel jsem líný jak veš, v životě jsem na práci nesáhl a jen žvaním nesmysly. Takže z vítězství ve volbách nebude nic. Babiš zase vyhraje, můj nadřízený Kalousek utře hubu, nedostane se k miliardám ve státní kase a když nebude mít kde krást, logicky nebude mít ani na výplatu pro mne. Po žních půjdu o žebrácké holi. Možná k Turkovi. Tak se s váma chci rozloučit.......
    • ).(
      • Mééééé........
  • Babiš stejně vyhraje volby, ať se děje co se děje. Proti němu řvou pouze ti největší zloději z ODS, TOP09 a ČSSD. Na Babiše pracuje spousta lidí a rozmnožuje tak jeho majetek ale Babiš taky těm obyčejným lidem, jako min. financí, něco dal a přidal. Ti křiklouni - zloději - z ODS a TOP09 však obyčejným lidem jenom brali a brali.
    • Zajímavé, největší zloději jsou z ODS, TOP09 a ČSSD, ale Babiš má miliardy. A ve které že on je straně? Aha, on má přece pouze hnutí *15* A jak že si ty miliardy "vydělal"? No přece všici kradnú. *1*

      Jen počkejte, ovce, až Burešovi za koblihu pomůžete k moci, ten vám ukáže co je to babišismus, Turek Erdogan hadr. A i ty koblihy si pak budete muset péct sami. Pokud budete mít z čeho.
      • ... tvému směšnému IQ 7 se jako zajímavé jeví leccos, blbečku :)))
  • Jistěže nebude! Bude křik, vyhrožování a nakonec se to zase pěkně zamete pod koberec.
    Nagyová, Nečas, Janoušek, Rath...
    Vrána vráně oči nevyklove.

    Babiš napeče koblihy a přiblblé stádo si ho s bekotem zvolí.
    • ... ty budeš vždy nedostižně zaostávat i za tím nepřiblblejším stádem, ty dementní sračko :)))
  • Proč ten gauner nechce nic vyšetřovat? Odkud má ty miliardy? Čistého v tom nebude nic, okrádá nás, okrádá Brusel, však oni mu to spočítají. Už aby přišli komunisté a těm megazlodějům zkonfiskovali veškerý majetek. Tomu Babišovi bych nechal jen malou pekárnu, tam by mohl péct koblihy.
  • Intriky a účelově načasovaná akce policie. Takle nějak vypadá zneužití policie k politickému boji, v údajně svobodné předvolební soutěži politických stran. Je uplně jedno jestli jde o Babiše, nebo někoho jiného, jde o princip likvidace politické konkurence, která byla i jednou z metod při nástupu fašismu a je vlastní všem totalitním režimům. Tady končí demokracie a jsem zvědav jestli budou organizátoři dnešního zneužití policie trestně stíháni
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3289-genialni-andrej-babis-sedm-jednou-ranou-spolceni-hlupcu-prazske-kavarny-jasa-predcasne-padaji-do-jamy-kterou-mu-vykopali-bradacova-funguje-jak-namazany-stroj-vbanku-partie-pokeru-jsme-bohuzel-i-my.htm

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/nemecka-novinarka-nezadouci-temata-jednoduse-nejsou-schvalena/

    *6*
  • *1*
    • *5*
      • vanhorne
        " jsem zde naposledy"
        Tvoje slovo ma stejnou vahu jako prd komari larvy, za par hodin znovu vyskocis a vsem kolem budes nadavat.☺
        • ).(
    • *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší