Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jestli to vůbec k něčemu bude. Třeba si s tím dopisem řecký prezident jen vytře prdel, co my víme.
    • no, zalezi na jakem papire to bylo napsane. vytirat si p*del treba kridovym papirem nebude asi uplne terno ... *4*
    • Keyz
      To by museli s Klausem vyloženě nesnášet.
      Hlavně by mně zajímalo jako tam má prezident vliv.Hodně se tam protestuje proti vládě a posilují různá uskupení tak nevím,jestli tam je prezident vážená osobnost.
      • To přijde na to co máš na mysli vlivem. V demokratickém státě samozřejmě prezident nemůže soudní proces ovlivnit přímo, ale na druhou stranu zájem ze strany vysokých politických míst by měl vést k tomu, že si soudce i žalobci dají větší pozor aby se nedopustili nějakého přehmatu - a to bez ohledu na to, jaký mají v Řecku politici (včetně prezidenta) morální kredit.
      • Menttor
        Tak Klause nesnáší kde kdo, viz jeho vyjádření o Řecích http://www.denik.cz/ze_sveta/klaus-se-oprel-do-reku-premier-jeho-vyrok-odsoudil.html
        • Ellendway
          Bohužel měl ale pravdu ;)
          • Menttor
            Tak já neříkám, že ne :)
  • Pěkné gesto i když po Klausouvých slovech o líných pijácích ouza,nevím opravdu nevím jak se uchytí
  • způsob, jakým to podaly novinky.cz mě tak pobouřil, že sem jim musel do redakce poslat e-mail.
    • Jak to podali? Nemůžu to dohledat.
      • smejki
        http://www.novinky.cz/domaci/285491-sledujte-nestastnou-kauzu-zadrzenych-cechu-zada-klaus-reckeho-prezidenta.html

        ale nic závadnýho nevidim. Buď myslí jinej článek, nebo už to editli.
        • On asi myslí to, že pokud k tomu sedne člověk co nečetl dřívější články, nebo ty co jsou zde na games vidí akorát kusou zprávu, kde jsou ,,dva češi obvinění ze špionáže". Není tam nic o vývojářích, o záznamech na kamerách apod. ani žádné související články, kterých by se mohl člověk chytit. O inteligenci většiny diskutujících na novinkách sice občas silně pochybuji, takže je defacto jedno co tam novinky píšou, ale je to krásná ukázka toho, jak neúplná zpráva vyzní zcela jinak. A bohužel lidé mají možnost udělat si názor pouze podle informací které jim servírují média. Takže kdo ovládá média, ten ovládá veřejné mínění...asi tak bych to viděl.
          • přesně
  • kdyby v tom jejich banánystánu aspon někdo hákoval........jo akorat stávkovat a natahovat pazoury :)
  • Papá Klaus jim vyhlásí válku.A obrněné kolony Pandurů se povalí na Balkán!!!
    • Keyz
      Aby tam vůbec dojely když nemají skoro ani na naftu.
    • Já myslím, že vojáci by tam nakonec došli pěšky. Protože cestou by jim Pandury postupně rozkradli.
      • Už za Vyškovem....
  • Je to pěkný čin - přesto to je z hlediska jeho kariéra jen malý +. Už jenom 106 dní, 04 hodiny a nula minut do konce jeho prezidentského období!!!
    • Mi to pripomenulo toto:
      http://img.topky.sk/big/1167410.jpg/prezident-ceski-vtip-kandidati.jpg
      Nič v zlom.
      • Ten Avatar me dostal. *1*
    • No jo, budeme mít ve vládě možná jako první stát na světe Avatara... *1*
      • A všechny gripeny dostanou kódové označení "Toruk Makto" *1*
    • praseek
      No hlavně že teď se blejská na lepší časy... *12*
    • co to tady melete za nesmysly. Klaus je nejlepsi cesky prezident. Sice Klause nemam rad, ale temer vse co udelal jako prezident udelal spravne.
      • Nejlepší možná bude, ale asi jenom proto, že jsme měli pouze a jen druhého Vendu.
      • Jaja klade věnce precizně
        • *1*
      • ZvacA
        Až na tu epizodku, kdy se nechal " zastřelit " :D
        • A to pero. Ostatní je samozřejmě otázka vkusu a sympatií :-)
    • Uvidíme jak si povede pan Franc :D :D :d
      • Uvidíme jak si povede pan loutka Fisher *11*
  • Black_Hand
    docela slusny diplomaticky bodycheck od VK. uvidime jestli to na neco bude mit vliv.

    tem kdo si stezuji na jemne vyjadreni, doporucuji podivat se na par dilu jiste, pane ministre, aby se poucili jak se nadava a urazi ve vysoke politice... tohle bylo hodne tvrde vyjadreni.
    • "sledoval tuto nešťastnou kauzu se zvláštní pozorností, tak aby její průběh nemohl na naše vzájemné vztahy vrhnout zbytečný stín“

      Tohle staci, prakticky mu nedal sanci.
      • Black_Hand
        presne tak. prelozeno do normalni reci: "jestli se jim neco stane v prubehu soudu, nebo soud bude pochybny, tak pocitejte s velmi mrazivymi vztahy. omezena spoluprace, omezena podpora obchodu atd. tohle neni hra."
  • Neuchcávám z nich, ale přeji jim co nejrychlejší a spravedlivé vysvětlení jejich situace. Ať už je jakákoliv a může být jakákoliv. Tak ruce na stůl.
  • irdzi
    Dobře Václav!!!.)
    • Kronoss1
      Já to říkám furt.
  • Ač mi normálně pan Profesor pije většinou svých postojí krev, za tohle má u mě on a jeho copywriter minimálně patnáct bludišťáku. Sympatické.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit