Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • amalur? .. jedno slovo. koridory. běhá se jen po zemi, a hrdina nemůže vyskočit ani 10 cm vysoko. to je prostě nuda.
    • njn stejná slabota jako ten Zaklínač *1*
    • ne. gothik nebo elder scrolls. jde tam vyskákat po jakkoli úzký římse? ... no když tam chceš, prosím, vyskákej... ale mít na obou stranách cesty neviditelnou zeď, to mě bohužel nebaví.... jestli vás ano, tak mě prosím nekamenujte, je to jen můj názor.
    • Vegen
      Ještě vědět co je to koridor :D
    • Ono jde behat i jinde nez po zemi?:O
      • Hold WoWkaři se bez lítání neobejdou už ani v singlu *1*
  • life28
    Recenzoval som Sine Mora a hral som aj Kingdoms aj Spec Ops, zas tak neznáme hry to nie sú.
    na GMG s voucherom je sine mora za 2€
    • Mart9
      pro mě to neznámé hry rozhodně sú
  • The Darkness II, Binary Domain.
    • Ano, tyto dvě.
    • Malleth
      Díky za připomenutí Binary Domain. Jinak další z takových her je určitě Starhawk.
  • 16cmfan
    Kategória s veľkým K :) Dobrý nápad *3* Díky.
  • Malleth
    Ještě bych zaved kategorii "Nejhorší hry, které hráli všichni". Assassins Creed 3 je jasnej vítěz
    • Co všichni máte proti AC 3 ? *9* Já se dobře bavil. *3*
      • Malleth
        Celý první dvě hodiny hry jsou úplně zbytečný. Hodně opruzáckých pasáží kde jen chodíš a posloucháš jak někdo kecá včetně odposlechů. Nesympatický a tupý postavy v čele s Desmondem. Tragickej stealth. Souboje jsou hezký ale úplně primitivní a bez napětí. Nejde střílet ani mířit pokud nemáš poblíž cíl. atd.
        Jo a úplně nejhorší věc jsou ty oslepující bílý loading screeny. Zajímalo by mě na co ten člověk myslel když ho to napadlo.
    • mozna taky battlefield 3 ale ten vyšel tusim minuly rok
      • Ten battlefield na tom aspoň není tak špatně jak chudák MoH
    • Veskoslav
      NFS MW na pc a konzole (tabletová verze skvělá:)) by se jistě přihlásila o souboj a myslím,že i poslední MoH by se rád přidal.
  • A kde jsou Žabí zlomky? :D
    • ringmancz
      ty už hráli všichni
      • kubi-wan
        Já si včera pouštěl gameplay a vůbec tý hře nerozumim :D
        • Zlomky sem nehrál a ani neviděl, ale co jsem vypozoroval z keců kolem toho, tak se na to člověk musí řádně posilnit brčkem a pak asi pochopí.. :-)
    • Jak se to jmenuje v originále? Chtěl jsem si to zahrát.
      • Kozy
        frog fractions
  • Ja jsem teda nehral vetsinu her co jsou letos v nominacich.

    A bude i kategorie fail roku? Ze by konecne vsemi milovany ME3 take neco vyhral.
    • KaloSaper
      Fail roku určitě vyhraje Medal of Honor. Protože to byl fakt fail. Nebo Most Wanted. Obě to jsou hry nehodné svého jména.
    • Bohemund
      Nevidím žádný fail na ME3, jestli máš na mysli onen legendární konec, tak je to dost slabý argument, protože jde v podstatě jen o ending filmečky, kde se hráči chtěli ukájet nad důsledky svých rozhodnutí. Mi, jakožto fanouškovi série, šlo o feeling, který trojka měla skvělý. Neříkám, že ta hra nemá chyby, ale fail to rozhodně není.
    • Jen tezko by porazil Diablo 3
      • Špatný Diablo 3 by jen těžko porazilo tragickýho Assasina 3 :-) *1*
  • Mate trochu popleteny nazev clanku. Melo to asi byt "Nejlepsi hry, ktere redakce nehrala", nebo tak neco, ne? Protoze vetsinu z nich skutecne lidi dost hrali a jsou pomerne popularni. Vetsina hernich fandu je proste hrala.
    • smejki
      přečti si první odstavec aspoň. *3*
    • Black_Hand
      predpokladam, ze pujde o prodeje.
  • Sine mora je teď na green man gaming za 2,5 dolaru. *5*
  • Je tu někdo kdo hrál všechny? :D
    • KokyMetalGear
      vtipná kategorie *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit