Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Ještě bych zaved kategorii "Nejhorší hry, které hráli všichni". Assassins Creed 3 je jasnej vítěz
    • Co všichni máte proti AC 3 ? *9* Já se dobře bavil. *3*
      • Malleth
        Celý první dvě hodiny hry jsou úplně zbytečný. Hodně opruzáckých pasáží kde jen chodíš a posloucháš jak někdo kecá včetně odposlechů. Nesympatický a tupý postavy v čele s Desmondem. Tragickej stealth. Souboje jsou hezký ale úplně primitivní a bez napětí. Nejde střílet ani mířit pokud nemáš poblíž cíl. atd.
        Jo a úplně nejhorší věc jsou ty oslepující bílý loading screeny. Zajímalo by mě na co ten člověk myslel když ho to napadlo.
    • mozna taky battlefield 3 ale ten vyšel tusim minuly rok
      • Ten battlefield na tom aspoň není tak špatně jak chudák MoH
    • Veskoslav
      NFS MW na pc a konzole (tabletová verze skvělá:)) by se jistě přihlásila o souboj a myslím,že i poslední MoH by se rád přidal.
  • Kozy
    Tady by snad mohl být klid, všichni se asi shodneme že spec ops je výborná hra, která by si zasloužila větší pozornost.
    • :) Dostala ode mne deset minut .... s úctou jsem tenhle COD vrátil do rukou majiteli . Tenhle koridor se fakt nepovedl .
      • Kozy
        Podle toho co jsi napsal bych řekl, že koridory jsou pro tebe jako stvořený
        • :) Tu máš hrej si .... a Spec Ops letí do kouta . Díky pěkně . Já vyrostl na jinších peckách ;)
          • Kozy
            No tak co se ti nelíbilo?
  • Jaktože tady nevyhrála Hotline: Miami? :(
    • Kozy
      Zkus hádat, věřim že to dáš
  • A kde jsou Žabí zlomky? :D
    • ringmancz
      ty už hráli všichni
      • kubi-wan
        Já si včera pouštěl gameplay a vůbec tý hře nerozumim :D
        • Zlomky sem nehrál a ani neviděl, ale co jsem vypozoroval z keců kolem toho, tak se na to člověk musí řádně posilnit brčkem a pak asi pochopí.. :-)
    • Jak se to jmenuje v originále? Chtěl jsem si to zahrát.
      • Kozy
        frog fractions
  • The Darkness II, Binary Domain.
    • Ano, tyto dvě.
    • Malleth
      Díky za připomenutí Binary Domain. Jinak další z takových her je určitě Starhawk.
  • Já chci žabí zlomky!
  • Binary Domain
    • Jednoznačně prošuměla ....
    • Jo, binary domain bylo fakt dobrý. Ale asi bych to taky šoupl Spec Ops.
  • Caincz
    Hrál jsem Amalur i Spec Ops a obě hry mi přijdou dost kvalitní vrámci svého žánru, skutečně neoprávněně opomenuté...škoda.
  • Spec Ops jsem koupil právě na základě dema, které neurazilo, a příslibu zajímavého příběhu v recenzích. Jo, tohle je podle mého zasloužené. Ta hra má koule.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit