Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tak hloupé až je to vtipné. Doufám že jen neumí dělat trailery...
    • To jsem si taky rikal ale pak zacal hrat dubstep :D
  • Moc pěknej trailer :) ... zrovna včera jsem koukal na Aliens a hned jsem si v traileru všiml několika scén které jsou přesné jako ve filmu a postavy si odpovídají i vzhledem obličejů ... Bishop, ta pilotka co je měla vyzvednout po prvním kontaktu, souboj s královnou v nakladači ... pecka, už se moc těším :)
    • toliko ke kreativitě tvůrců *15*
  • Já si nemůžu pomoct, ale pořád mi to připadá víc jako práce nadšených amatérů než profi studia. To nemusí nutně znamenat, že to bude špatné, ale velké naděje do toho nedávám.
  • velice trapne
  • Asi je teďka moderní cpát do trailerů dubstep. Tohle hudební pozadí pro mě z traileru udělalo jen upoutávku na COD. Atmosféra se vytratila...
    • kubi-wan
      Už vidim ráno tu schůzku v Gearboxu:
      "Tak co, Randy? Musíme vyplivnout nadupanej trailer. Co tam dáme?"
      "Ále co, prdněte tam ňákej dubstep, zbytek je mi jedno."
  • jsem jediněj komu grafika přijde příšerná ?
    • Neni to tak strašný ježiš... Náhodou je super, že z toho nedělaj Crysis, aspon si škrteneme i my, co hold nemáme peníze, na součástky za 7 tisíc.. a tím mě právě moc gearbox potěšil.. *5*
    • Daniell605
      Grafika příšerná fakt neni, a i kdyby, grafika je na poslednim místě, hlavní je ten zbytek, ne ?
      • grafika není na posledním místě a nemůže být na posledním místě. Na posledním místě je v případě, kdy hra je něčím výjmečná, nabízí něco jiného, opírá se hlavně o herní mech. Grafika by minimálně měla být vyvážená ( aspon u tohodle typu her ).
        • Grafika by hlavne mela vypadat dobre, a ted nemyslim technologicky ale vizualne. I s cry enginem3 muzete udelat hnusnou hru.
    • Příšerná vyloženě ne, o tu až tak nejde, pokud je účelná, tady hlavně stíny.. není to tak dávno co jsem znovu hrál Doom 3 a co se týče stínů - atmosféry, se kvalita moc teda nezlepšila za těch 7 nebo kolik let ... :(
      • Jo Doom 3 to je přesně grafika co mi to připomíná, dost zastaralí, ale v doomu se mi to líbilo, snad i tady to půjde..
  • Lubiii
    grafika jak z raz dva...
  • rami.cz
    badass madafakaz in da galaxy :D
    I kdyz mi to pripomina CoD zblitky, furt se na to tesim :) Ja uz na tu hru cekam od doby ohlaseni ( 2007 ?).
  • Tak ještě to není venku ? Netrpělivostí už přestávám slintat a koukám co se natrhu šustne jinde :/
    • ještě 19 dní a je to venku. Takže můžeš opět začít po této hře slintat... *3*
  • MinisterOfSillyWalks
    celkem dobry ale už prostě jde vidět že konzole to nedávají a grafika už není nic extra. vyhoda pro nás co nemají vysloveně herní pc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit