Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyvole tyhle podcasty sou cimdal tragictejsi. Lukasovi neustale neni rozumet, protoze malo artikuluje, vy ostatni mluvite tak strasne potichu ze dycky musim pridat repraky, pak se tam nekdo zvas jelit zasmeje a skoro mi to utrhne membrany. Super hlasity znelky, jako zvukar fakt dela skevlou praci -_- Ty temata a hlavne extreme nevtipny vtipy me taky dostavaj.

    Kluci jako informativni ste ale to podani mate jako na smrtelny posteli kazdy slovo musi clovek lovit s uchem u repraku. Je to sipis jako odposlouchavani debaty nez jeji poslouchani.
    • Darkmatter
      zajímavý, posloucham audio verze ve sluchátkách (ipod nano 16GB + Sennheiser HD428) a všemu rozumim skvěle a hlasitosti jsou vyvážený. Zkus to taky tak
      • lol kup si radši Beats by Dr Dre
        • Predrazena prehypovana jebka...
      • Sluchatka sice nic moc ale na tohle by stacit mohla...
      • Hlavne nezabudni napisat aky lamersky prehravac vlastnis a ake uber cool sluchatka pouzivas.
    • Mart9
      Tak se na to nedívej a je to.
  • SpocenejNanuk
    Škoda že nehraju Eve online ale taková epic Jedi battle je taky kůl '' SWTOR '' navíc ten soundtrack, oh my god ten soundtrack ♥
  • Alžbětko miluji Vás.
    • Keyz
      Tony *14* Alžbětku,Komouš *14* Tonyho,Alžbětka*11* Tonyho.

      Miluje snad Alžbětka Koumouše?To by bylo dilema když Komouš miluje Tonyho..
      V tom aby *12* vyznalo!
      • To je dilema ako http://i.mimibazar.cz/h/bc/8/111204/18/h40078.jpg
    • Ale já vás ne !!!
    • A já miluji tebe soudruhu!
  • dilatace - dilation.. správně janchor *4*
    • jesusek
      http://en.wikipedia.org/wiki/Dilation
      Dilation (or dilatation)....
      Můžou být oba výrazy, znamená to to samé. *3*
  • Vidim ze se tu resi vse mozne, jen ne hry. Redakci proto doporucuji pro dalsi dily FC vyzivna temata jako napriklad:
    Co o ženách prozradí způsob, jakým nosí kabelku. Za dalsi, důvody, proč se muži po schůzce neozvou a kdyby to nestacilo tak jeste překvapivé výhody, které přináší sex.
    • .)))
    • Inquisitor
      Tady někdo čte novinky.cz na seznamu a jejich výživná témata a rady do života :D
      • Nekde jsem to okopirovat musel, snad si nekdo nemysli, ze to mam z vlastni hlavy :D Zdroj novinky, rubrika koktejl nebo bordel ja uz nvm.
  • MikeiXX
    :D Pánové a dámy, debata ohledně tělesné hmotnosti, ochrany dívek a fitness zde pod FC nemá chybu. Doufám, že to Bětka čte a hledá si potencionální kance. ;)
  • Ok, teraz sa budem sťažovať ja. V utorok mám lekciu basgitary presne v čase podcastu. Mohli by ste to presunúť na pondelok? *1*
    (Nie, ja si to fakt presunúť nemôžem, učitel je moc vyťažený a ledva stíha toto)
  • smejki
    Pavle, k výslovnosti RYSE:
    Crysis je gramaticky správně psáno Crisis. Ryse je gramaticky správně psáno Rise., tudíž se čte totožně. Je to jenom fór.
    • A nejmenuje se to Crysis jen kvůli tomu, že to stvořil jistý Crytek v jistém Cryenginu? *15* *2*
      • smejki
        ano, ale tady se řeší úplně jiná geneze.
        Crytek + Cry Engine = Far Cry, Crysis
        Crisis x Crysis = Rise x Ryse
        • Zajímalo by mě, kdo ti nabouchal tolik mínusů.
          • smejki
            lidé, kteří nepochopili, že tahle debata není o Crysis, ale o Ryse. Nebo nějaký nadějný chlapec s anonymizérem. Lidé neumí číst, už jsem si zvykl.
            • Viktor_H
              Tady je znalců...
            • smejki
              Vzhledem k tomu, že druhý, velmi kladně hodnocený, příspěvek by mohl znít "Rohlíky se jmenujou 'roll', páč jsou zatočený", přičemž by měl tématicky stejnou relevanci jako ten, který tu visí, jde tu imho o naprosté nepochopení sdělení, ne o nesouhlasy s obsahem prvního, potažmo druhého postu.

              Ryse je buďto vlastní jméno (vcelku vzácná zkomolenina jména Rhys, už tak nepříliš častého), nebo jde o záměrnou gramatickou chybu odkazující na to, jak se na Crysis svého času sesypalo pár grammar nácků napříč světem. Jiné možnosti neexistují, nebo si jich aspoň nejsem vědom (Teď mě napadlo, že by to ještě mohla bejt zkratka, ale to nikdy nikdo nepotvrdil a ani to tak nevypadá). Pokud někdo skutečně "nesouhlasí", pak je nevyhnutelně zastáncem první možnosti a nehodlám mu to nijak vyvracet. Silně ale pochybuju, že by tu bylo tolik znalců englištiny a její etymologie *1*
            • Viktor_H
              A nebo možná někdo nesouhlasí?! *1*
  • Ako obsahovo dobre, a zaujimave, ale ten prejav je prišerny, Lukaš si brble pod noc, neni mu dosť rozumieť, niečo prepočujem a neviem o čom sa ďalšich desať minut rozprava...chvilu vravi zretelne a potom brbli brbli brbli, všetci sa tam rôzne škrabu po xichte...dobre že sa nešparaju v ušiach -inak prvy FC čo, som dopozeral do konca.
    • taky bys nedokazal mluvit kdyby pri tebe sedela krasna holka
      • Né všichni jsou takový nezbední puberťáci )))
      • Coffin.Corner
        Jsem zmaten. Už několik měsíců tady čtu jakej je Lukáš gay...
        • Tak bylo tam i spousta krasnejch kluku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit