Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Predrazena prehypovana jebka...
  • Kronoss1
    x_ander: Ano máš pravdu, zaměnil jsem ochranu osobnosti za urážku na cti. A za to se omlouvám.
  • lol kup si radši Beats by Dr Dre
  • Viktor_H
    Tady je znalců...
  • Sluchatka sice nic moc ale na tohle by stacit mohla...
  • Hlavne nezabudni napisat aky lamersky prehravac vlastnis a ake uber cool sluchatka pouzivas.
  • x_ander
    Kronoss: jen pro upřesnění. Urážka na cti do občanského práva jako taková fakt nepatří. Urážka na cti je přestupek, který je ustanoven v zákoně o přestupcích. Tzn. právo správní s určitým přesahem do práva trestního. Pokud tedy někdo na tobě spáchá přestupek urážky, ty ho nebudeš žalovat. Jen to můžeš nahlásit cajtům, a oni to projednají jako přestupkové řízení.

    Podle občanského práva budeš řešit "jen" ochranu osobnosti, kam sice spadá i čest, ale nejde o urážku na cti. Proto tvůj příklad, že někdo vydá inzerát, kde tě bude urážet, nezažaluješ to jako urážku na cti, ale jako porušení tvé ochrany osobnosti, kde se budeš domáhat nějakého odškodnění (veřejná omluva, prachy atd). To nic nemění na tom, že to může být zárověň i přestupkem urážky na cti.

    Jinak s tebou samozřejmě souhlasím, principiálně máš pravdu, jen jsem to chtěl upřesnit, když tu hážeš ty zákony :)

    jen bych ještě doplnil pro Menttora a jemu podobné - svobodný stát neznamená, že si každý může dělat co chce. Absolutní svoboda je nereálná, každý si nikdy nebude moci dělat co chce, protože to logicky omezí druhého. Svobodný stát je založeny na tom, že si můžeš dělat co chceš v rámci hranic, kterými je svoboda druhého.
  • smejki
    Vzhledem k tomu, že druhý, velmi kladně hodnocený, příspěvek by mohl znít "Rohlíky se jmenujou 'roll', páč jsou zatočený", přičemž by měl tématicky stejnou relevanci jako ten, který tu visí, jde tu imho o naprosté nepochopení sdělení, ne o nesouhlasy s obsahem prvního, potažmo druhého postu.

    Ryse je buďto vlastní jméno (vcelku vzácná zkomolenina jména Rhys, už tak nepříliš častého), nebo jde o záměrnou gramatickou chybu odkazující na to, jak se na Crysis svého času sesypalo pár grammar nácků napříč světem. Jiné možnosti neexistují, nebo si jich aspoň nejsem vědom (Teď mě napadlo, že by to ještě mohla bejt zkratka, ale to nikdy nikdo nepotvrdil a ani to tak nevypadá). Pokud někdo skutečně "nesouhlasí", pak je nevyhnutelně zastáncem první možnosti a nehodlám mu to nijak vyvracet. Silně ale pochybuju, že by tu bylo tolik znalců englištiny a její etymologie *1*
  • Tak nám pověz, jak by to podle tebe mělo vypdat...
  • Viktor_H
    A nebo možná někdo nesouhlasí?! *1*
  • Darkmatter
    zajímavý, posloucham audio verze ve sluchátkách (ipod nano 16GB + Sennheiser HD428) a všemu rozumim skvěle a hlasitosti jsou vyvážený. Zkus to taky tak
  • Já také. Ale abych se do jejich subkultury mohl zdárně infiltrovat a rozvrátil ji zevnitř, musel jsem jejich image přijmout *3*
  • Mart9
    Tak se na to nedívej a je to.
  • smejki
    lidé, kteří nepochopili, že tahle debata není o Crysis, ale o Ryse. Nebo nějaký nadějný chlapec s anonymizérem. Lidé neumí číst, už jsem si zvykl.
  • Nenávidim hipstery.
  • Tyvole tyhle podcasty sou cimdal tragictejsi. Lukasovi neustale neni rozumet, protoze malo artikuluje, vy ostatni mluvite tak strasne potichu ze dycky musim pridat repraky, pak se tam nekdo zvas jelit zasmeje a skoro mi to utrhne membrany. Super hlasity znelky, jako zvukar fakt dela skevlou praci -_- Ty temata a hlavne extreme nevtipny vtipy me taky dostavaj.

    Kluci jako informativni ste ale to podani mate jako na smrtelny posteli kazdy slovo musi clovek lovit s uchem u repraku. Je to sipis jako odposlouchavani debaty nez jeji poslouchani.
  • Tak já jsem snědl za život 750 kilo brambor. Ale zasadil jsem jich tuny a sklidil desítky tun.
  • Zajímalo by mě, kdo ti nabouchal tolik mínusů.
  • To je dilema ako http://i.mimibazar.cz/h/bc/8/111204/18/h40078.jpg
  • .)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit