Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Tony *14* Alžbětku,Komouš *14* Tonyho,Alžbětka*11* Tonyho.

    Miluje snad Alžbětka Koumouše?To by bylo dilema když Komouš miluje Tonyho..
    V tom aby *12* vyznalo!
  • Ale já vás ne !!!
  • Kronoss1
    V tom případě stále platí, co jsem řekl, i když je to (těžké) ublížení na zdraví.
  • Nekde jsem to okopirovat musel, snad si nekdo nemysli, ze to mam z vlastni hlavy :D Zdroj novinky, rubrika koktejl nebo bordel ja uz nvm.
  • Inquisitor
    Tady někdo čte novinky.cz na seznamu a jejich výživná témata a rady do života :D
  • SpocenejNanuk
    Škoda že nehraju Eve online ale taková epic Jedi battle je taky kůl '' SWTOR '' navíc ten soundtrack, oh my god ten soundtrack ♥
  • Ježíš, z tohodle sem si div necvrnknul *1* Vážně bomba reakce - díky za zpříjemnění večera!!!! Máš u mě bod *3*
  • A já miluji tebe soudruhu!
  • Kronoss1
    11th_Doctor - Znovu se mýlíš. To, co bys udělal ty, je irelevantní. Ono dohodnutí se pěstmi vyústí jen ve 2 konce: 1. Dostaneš sám přes hubu; 2. Dostane přes hubu on a zažaluje tě za napadení, takže si vůbec nepomůžeš ba si svoji situaci ještě zhoršíš a stejně budeš muset pravděpodobně kontrovat právě pomluvou.
    Dále bych ti rád řekl, že soud v občanskoprávním sporu má povinnost pokusit se o smír, chceš-li o dohodu, mezi stranami. Zbabělost to není, mnohdy ho to může bolet víc, než kdybys ho zbil.
  • Alžbětko miluji Vás.
  • Kronoss1
    11th_Doctor - Takže teď si pleteš pojmy s dojmy. Právo se rozděluje na soukromé a veřejné. Soukromé - občanské právo, tedy Janoušek vs sražená žena (asi tedy vyřešeno); veřejné - trestní právo či správní právo, tedy Janoušek vs stát. Předpokládám, že Janouška popotahují kvůli tomu, že měl alkohol v krvi a pravděpodobně ho státní zástupce obvinil z obecného ohrožení, což spadá pod trestní právo a proto ho soudí dál, akorát, že ne v občanském řízení, ale v trestním řízení. Takže na to milá sražená paní nemá vliv.

    Doporučuji si nastudovat základní pojmy v právu.
  • jesusek
    http://en.wikipedia.org/wiki/Dilation
    Dilation (or dilatation)....
    Můžou být oba výrazy, znamená to to samé. *3*
  • dilatace - dilation.. správně janchor *4*
  • Vidim ze se tu resi vse mozne, jen ne hry. Redakci proto doporucuji pro dalsi dily FC vyzivna temata jako napriklad:
    Co o ženách prozradí způsob, jakým nosí kabelku. Za dalsi, důvody, proč se muži po schůzce neozvou a kdyby to nestacilo tak jeste překvapivé výhody, které přináší sex.
  • Mi kolegove ze zahranici rikaji to same. I ti kteri maji radne nacestovano a zili vsude mozne takze tomu verim.
  • Jedna z nejsvobodnějších!!!! Vím o čem mluvím - procestoval sem pracovně půl světa a i z těch zemí "západních" máme u nás opravdu "volnou ruku nad svými činy".
  • Bruce Lee taky nebyl extra hrana a ukázal by kdejaké almaře :D Jinak sám Vážím necelých 70kg s výškou 180cm a o holky sem nikdy nouzi neměl (a to se třicítka blíží rychleji než by si člověk přál). Je to o vkusu - osobně také nemusím některé "typy" slečen. Ale to je přirozené - být všichni stejní, z čeho potom vybírat? *3*
  • Se serií toho ani moc mít společného, krom hrdiny a stylu hraní, nemá - je to restart serie. Tak jako u filmů noví Batmani, X-meni, Spidermani, atd. Já jsem rád za nového Danteho, který mi sedl i tak "moderní" jak ho vývojáři udělali.
  • Kronoss1
    Not really mate. It's only a pure reality.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit