Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on někdo opravdu počítá, kolik v životě přečetl knih? *8* Kolik kilo brambor jsi za život snědl? Kolik kubických centrimetrů vzduchu vydýchal? *15*
  • Tak bylo tam i spousta krasnejch kluku!
  • Kronoss1
    Kde jsi přišel na to, že holku neumějí ochránit? Když se neumíš prát, tak můžeš dostat přes hubu i od nějakého střízlíka. Samozřejmě, že když jsi větší a těžší, tak máš určitou výhodu, ale věř mi, že když se člověk dobře trefí, tak dostaneš knock out jednou ranou. Na ulici to není jako ve filmu, kde se bojuje 5 minut.
  • safra... a je to venku *9*
  • A aky je trest za tu urazku ?
  • Menttor
    700 knih?! No neblázni, to už jseš velkej chlap! *1*
  • *pařan
  • Přidávám se.Vážim 95 kg v posilvně trávim 6h tejdně to bohatě stačí a přitom sem pařadan tělem i duší a přečet jsem něco okolo 700 knih. Děte už s těma predsudkama do pr*
  • *1* *1*
  • Coffin.Corner
    Jsem zmaten. Už několik měsíců tady čtu jakej je Lukáš gay...
  • Další co trávý 50 hodin týdně v posilovně, aby si dokázal že není až tak ztracená existence jak o něm říkali ostatní.
  • Až budu chtít znát názor chytráka který se nechá obalamutit vším co mu zločiní vývojáři strčí podnos, tak za tebou určitě zajdu. Ale nepřekvapuje mě že se ti nový DMC líbí, pro fanoušky my little ponny a justina biebera je to zřejmě jak dělaný.
  • Amylee.Anderson
    A teď přemýšlim jestli ten nickname máš schválně nebo ne
  • Chlapíku proti gustu žádný dišputát. Já jsem třeba 180 cm vysoký a 65 kg vážící skinny boy a jsem na to patřičně hrdý. *15*
  • myšlenky jsou rychlejší než slova....už by to chtělo tu telepatii. Telepaticky snad drmolit nejde *1*
  • jsou jiste jemne nuance mezi muzem stihlym a muzem rachitickym
  • Inquisitor
    A 160 cm :D
  • smejki
    Pavle, k výslovnosti RYSE:
    Crysis je gramaticky správně psáno Crisis. Ryse je gramaticky správně psáno Rise., tudíž se čte totožně. Je to jenom fór.
  • taky bys nedokazal mluvit kdyby pri tebe sedela krasna holka
  • tvoje zastaraly nazory cloveka ktery neumi jit s dobou tady nikoho nezajimaji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit