Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stihli kluci jsou bud nemocni, nebo nemaji penize na jidlo a neumeji holku ochranit, proto je holky nemaji rady. btw ja mam 90 kg
  • smutný že alzbeta ani neví že nordi ve skutečnosti neexistuji
  • Darkmatter
    Hele já ti to nechci kazit, ale když se bude natáčet v úterý, tak budou události z minulého čtvrtka aktuálnější než teď, když se točí ve středu
  • Naprosto tě chápu, ale zas nadruhou stranu takhle si to odbudeš už v úterý a po zbytek týdne budeš mít klid.
  • Menttor
    Samozřejmě. Ale očekávej adekvátní trest.
  • Svoboda je krásná věc, hned zítra pošlu do haj*lu tu krá*u v trafice co mě řekla že SCORE je asi časopis o fotbalu.
  • Zahrnuej to aj slobodu vrazit do držky tomu co ta urazi ?
  • Ano chtějí zavést co nejvíc změn, které vadí jenom věčným nespokojencům, ti se na to pak přestanou koukat a bude klid
  • Viktor_H
    A kdo je režizéér?
  • Herní pissálek je skvělý vtip, líbí se mi jak spojuje slovo pisálek a piss, mohl bys ho prosím používat ještě častěji? Zajisté je to stejně skvělý způsob jak prokázat svůj smysl pro humor a úžasný nadhled, jako když rozepíšeš nějakou urážku, pak napíšeš tři tečky a dokončíš to něčím mírnějším!
  • Menttor
    No a co?! Co to tady propaguješ za přizdisráčskou autocenzuru nekorektních názorů?
    To mam nejradši takovýhle lidi...

    "Freedom of speech INCLUDES the freedom to offend people."
  • Zatim se tady nad tim pohorsujes sam takze predpokladam ze jsi nejaky neduzivy transexual....
  • Ano, chapu. Nejdriv je dobre projet edge, rockpapershotgun, neogaf a pak mozna jeste neco a az pak vlastne vime, jak na neco reagovat.
  • Ako obsahovo dobre, a zaujimave, ale ten prejav je prišerny, Lukaš si brble pod noc, neni mu dosť rozumieť, niečo prepočujem a neviem o čom sa ďalšich desať minut rozprava...chvilu vravi zretelne a potom brbli brbli brbli, všetci sa tam rôzne škrabu po xichte...dobre že sa nešparaju v ušiach -inak prvy FC čo, som dopozeral do konca.
  • to aby věděli, koho mají banovat
  • predstav si ze bych ja byl znama osoba a mluvil nekde verejne a rekl bych ze se mi nelíbí chudé štihle holky, protože vypadají jak vešaky, kostry atd . každemu kdo ma trochu rozumu v hlave musí dojit ze bych tim mohl nekoho urazit.
  • Bohužel pomílené názory na nové spackané DMC se procapaly i do FC. Ta hra nemá s DMC serií nic společného a stejně to lidi kupují jak pomílení. To se pak nemůžete divit že se na trhu drží firmy jako blizzard atd. když člověk koupý každou blbost.
  • Překvapuje mě že jsou dávat mínuska i členům redakce.
  • Chlapče ty si hodně zmatený, vůbec nechápu o čem to tu mluvíš. Já jen vím že jak řekla že se jí na PS3 práší a hraje na xboxu hned jsem z okna vyhodil její sochu v životní velikosti co jsem měl vedle počítače.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit