Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    :D Pánové a dámy, debata ohledně tělesné hmotnosti, ochrany dívek a fitness zde pod FC nemá chybu. Doufám, že to Bětka čte a hledá si potencionální kance. ;)
  • Vidim ze se tu resi vse mozne, jen ne hry. Redakci proto doporucuji pro dalsi dily FC vyzivna temata jako napriklad:
    Co o ženách prozradí způsob, jakým nosí kabelku. Za dalsi, důvody, proč se muži po schůzce neozvou a kdyby to nestacilo tak jeste překvapivé výhody, které přináší sex.
    • .)))
    • Inquisitor
      Tady někdo čte novinky.cz na seznamu a jejich výživná témata a rady do života :D
      • Nekde jsem to okopirovat musel, snad si nekdo nemysli, ze to mam z vlastni hlavy :D Zdroj novinky, rubrika koktejl nebo bordel ja uz nvm.
  • ZVUK!!!! Upozorněte Lukáše před natáčením prosím, ať mluví stále stejně hlasitě, tak jako ostatní... Kazí to prožitek z debaty. Děkuji
    • Ono by stacilo keby v postprodukci dany usek ked septa dali viac nahlas. Ak nemaju moznost nastavovat jednotlive mikrofony tak potespanbuh.
      • No i tak mi prijde že si sem tam moc "mumlá pod nosem" (ztišuje víc a víc, jako když si začínáš být nejistý tím, co říkáš), a spravit to by pomohlo daleko víc.
        • myšlenky jsou rychlejší než slova....už by to chtělo tu telepatii. Telepaticky snad drmolit nejde *1*
      • sleepless
        Normalne to jde, ale tentokrat se natacelo na jednu stopu kvuli technicke zavade, takze tak.
      • janchor
        Mají. Režisér dostane příště přes prsty.
        • Viktor_H
          A kdo je režizéér?
            • Ježíš, z tohodle sem si div necvrnknul *1* Vážně bomba reakce - díky za zpříjemnění večera!!!! Máš u mě bod *3*
  • Betka chodila do židovskej školy a páčia sa jej Nordi, divné :-)
    • *1* *1*
    • smutný že alzbeta ani neví že nordi ve skutečnosti neexistuji
  • Jinak co se DMC týče, souhlasím s Alešem i Bětkou - je to cool!! Jinak jsou oba velice výřeční, informovaní a vtipní hosté - zvěte je prosím častěji.
    • Mart9
      Napřed ale konečně zase pozvěte Dana Vávru *3*
  • Ako obsahovo dobre, a zaujimave, ale ten prejav je prišerny, Lukaš si brble pod noc, neni mu dosť rozumieť, niečo prepočujem a neviem o čom sa ďalšich desať minut rozprava...chvilu vravi zretelne a potom brbli brbli brbli, všetci sa tam rôzne škrabu po xichte...dobre že sa nešparaju v ušiach -inak prvy FC čo, som dopozeral do konca.
    • taky bys nedokazal mluvit kdyby pri tebe sedela krasna holka
      • Né všichni jsou takový nezbední puberťáci )))
      • Coffin.Corner
        Jsem zmaten. Už několik měsíců tady čtu jakej je Lukáš gay...
        • Tak bylo tam i spousta krasnejch kluku!
  • Tyvole tyhle podcasty sou cimdal tragictejsi. Lukasovi neustale neni rozumet, protoze malo artikuluje, vy ostatni mluvite tak strasne potichu ze dycky musim pridat repraky, pak se tam nekdo zvas jelit zasmeje a skoro mi to utrhne membrany. Super hlasity znelky, jako zvukar fakt dela skevlou praci -_- Ty temata a hlavne extreme nevtipny vtipy me taky dostavaj.

    Kluci jako informativni ste ale to podani mate jako na smrtelny posteli kazdy slovo musi clovek lovit s uchem u repraku. Je to sipis jako odposlouchavani debaty nez jeji poslouchani.
    • Darkmatter
      zajímavý, posloucham audio verze ve sluchátkách (ipod nano 16GB + Sennheiser HD428) a všemu rozumim skvěle a hlasitosti jsou vyvážený. Zkus to taky tak
      • lol kup si radši Beats by Dr Dre
        • Predrazena prehypovana jebka...
      • Sluchatka sice nic moc ale na tohle by stacit mohla...
      • Hlavne nezabudni napisat aky lamersky prehravac vlastnis a ake uber cool sluchatka pouzivas.
    • Mart9
      Tak se na to nedívej a je to.
  • Ok, teraz sa budem sťažovať ja. V utorok mám lekciu basgitary presne v čase podcastu. Mohli by ste to presunúť na pondelok? *1*
    (Nie, ja si to fakt presunúť nemôžem, učitel je moc vyťažený a ledva stíha toto)
  • hezka holka puvodne jsem ji chtel nekam pozvat ale jak začala mluvit o severanech stratil sem zájem. jak muze v pritomnosti 2 stihlych kluku rikat ze nesnasi chude kluky, to je jak kdybych ja v pritomnosti nejake objemnejsi holky rekl ze se mi nelibi tluste kravy proste ignorance nejhrubsiho zrna *11*
    • Chlapče ty si hodně zmatený, vůbec nechápu o čem to tu mluvíš. Já jen vím že jak řekla že se jí na PS3 práší a hraje na xboxu hned jsem z okna vyhodil její sochu v životní velikosti co jsem měl vedle počítače.
      • predstav si ze bych ja byl znama osoba a mluvil nekde verejne a rekl bych ze se mi nelíbí chudé štihle holky, protože vypadají jak vešaky, kostry atd . každemu kdo ma trochu rozumu v hlave musí dojit ze bych tim mohl nekoho urazit.
        • Menttor
          No a co?! Co to tady propaguješ za přizdisráčskou autocenzuru nekorektních názorů?
          To mam nejradši takovýhle lidi...

          "Freedom of speech INCLUDES the freedom to offend people."
          • Pokud tou urazkou zpusobis urazenemu nejakou skodu tak muzes jit pred soud ve vetsine zapadnich zemi ale otazka je co si pod takovou svobodnou zemi predstavujes... BTW. nase zeme je jeste porad svobodna.
            • Kronoss1
              V tom případě stále platí, co jsem řekl, i když je to (těžké) ublížení na zdraví.
            • Kronoss1
              11th_Doctor - Takže teď si pleteš pojmy s dojmy. Právo se rozděluje na soukromé a veřejné. Soukromé - občanské právo, tedy Janoušek vs sražená žena (asi tedy vyřešeno); veřejné - trestní právo či správní právo, tedy Janoušek vs stát. Předpokládám, že Janouška popotahují kvůli tomu, že měl alkohol v krvi a pravděpodobně ho státní zástupce obvinil z obecného ohrožení, což spadá pod trestní právo a proto ho soudí dál, akorát, že ne v občanském řízení, ale v trestním řízení. Takže na to milá sražená paní nemá vliv.

              Doporučuji si nastudovat základní pojmy v právu.
            • Mi kolegove ze zahranici rikaji to same. I ti kteri maji radne nacestovano a zili vsude mozne takze tomu verim.
            • Jedna z nejsvobodnějších!!!! Vím o čem mluvím - procestoval sem pracovně půl světa a i z těch zemí "západních" máme u nás opravdu "volnou ruku nad svými činy".
            • Kronoss1
              Pokud na zákony sere pes, tak se divím, že už dávno nejsi ve vězení.

              Nechci tě urazit, ale tvá vize je naprosto nesmyslná a nerealizovatelná. Byli tu mnohem chytřejší lidé, kteří se fenoménem svoboda zabývali a došli k názoru, že společnost bez pravidel přežít nemůže, protože by se lidé navzájem pozabíjeli. To je realita.
            • Muzes byt prosim konkretnejsi v tom co si predstavujes pod svobodnou zemi? popr. co je na nasi zemi nesvobodneho?
            • Menttor
              Na zákony ti sere pes, jediný o čem tady hovořím je moje vize svobodného státu.

              Možná ti to nebylo jasný, protože jsem nepoužil slova "moje", "vize", "svobodného", "státu" nebo "je"...
            • Kronoss1
              Názor je názor a zákon je zákon. Uvědom si, že naše země je o mnoho svobodnější než například USA.
              Vzhledem k tomu, že naše Ústava vychází z Ústavy První republiky, která vycházela z francouzské ústavy, tak by to samé muselo platit i o Francii a přesto, že nemám o Francii valné mínění, tak se na Francii odvolávám.
            • Menttor
              Tak to máme asi odlišnej pohled na to, co "svoboda" znamená.
          • Zahrnuej to aj slobodu vrazit do držky tomu co ta urazi ?
            • Kronoss1
              x_ander: Ano máš pravdu, zaměnil jsem ochranu osobnosti za urážku na cti. A za to se omlouvám.
            • x_ander
              Kronoss: jen pro upřesnění. Urážka na cti do občanského práva jako taková fakt nepatří. Urážka na cti je přestupek, který je ustanoven v zákoně o přestupcích. Tzn. právo správní s určitým přesahem do práva trestního. Pokud tedy někdo na tobě spáchá přestupek urážky, ty ho nebudeš žalovat. Jen to můžeš nahlásit cajtům, a oni to projednají jako přestupkové řízení.

              Podle občanského práva budeš řešit "jen" ochranu osobnosti, kam sice spadá i čest, ale nejde o urážku na cti. Proto tvůj příklad, že někdo vydá inzerát, kde tě bude urážet, nezažaluješ to jako urážku na cti, ale jako porušení tvé ochrany osobnosti, kde se budeš domáhat nějakého odškodnění (veřejná omluva, prachy atd). To nic nemění na tom, že to může být zárověň i přestupkem urážky na cti.

              Jinak s tebou samozřejmě souhlasím, principiálně máš pravdu, jen jsem to chtěl upřesnit, když tu hážeš ty zákony :)

              jen bych ještě doplnil pro Menttora a jemu podobné - svobodný stát neznamená, že si každý může dělat co chce. Absolutní svoboda je nereálná, každý si nikdy nebude moci dělat co chce, protože to logicky omezí druhého. Svobodný stát je založeny na tom, že si můžeš dělat co chceš v rámci hranic, kterými je svoboda druhého.
            • Kronoss1
              11th_Doctor - Znovu se mýlíš. To, co bys udělal ty, je irelevantní. Ono dohodnutí se pěstmi vyústí jen ve 2 konce: 1. Dostaneš sám přes hubu; 2. Dostane přes hubu on a zažaluje tě za napadení, takže si vůbec nepomůžeš ba si svoji situaci ještě zhoršíš a stejně budeš muset pravděpodobně kontrovat právě pomluvou.
              Dále bych ti rád řekl, že soud v občanskoprávním sporu má povinnost pokusit se o smír, chceš-li o dohodu, mezi stranami. Zbabělost to není, mnohdy ho to může bolet víc, než kdybys ho zbil.
            • Kronoss1
              Ty si tedy představuješ anarchii nebo jsi nepochopil, co je to urážka na cti. Představ si, že bych zítra dal do všech novin inzerát s tvým jménem a fotkou a řekl bych, že jsi pedofil a podvodník, i když to není pravda. Podle tvé teorie by se mi nic stát nemohlo, protože by byla absolutní svoboda slova.

              Slyšel jsi někdy, kde končí svoboda jednotlivce?

              Absolutní svoboda = anarchie.
            • Menttor
              O čem to mluvíš? Já říkám, že v zemi, která se považuje za svobodnou, má být absolutní svoboda slova, tak prčo sem cpeš nějaký Švýcarsko?
              Zatím neexistuje žádná země, která by byla podle mých standartů svobodná, takhle to ukončím.
              Nevím, proč na mě vytahuješ ústavu...
            • Kronoss1
              Bohužel tě musím znovu opravit. Základem svobodné (přidal bych i demokratické) zemi či společnosti je Ústava a právní řád - zákony. Urážky na cti patří do občanského práva, kde se z velké části jedná o vlastnictví (dluhy, dědictví, spoluvlastnictví atd.). Pokud tě tedy člověk zažaluje za urážku na cti, tak by jsi se ocitl u občanského soudu a věř mi, že je jedno, jestli někoho urazíš v České republice nebo v Německu či Švýcarsku. Schválně neuvádím Velkou Británii či USA, protože jejich právo a právní řád se v mnoha ohledech liší.
            • Menttor
              Kronoss1:
              Proto píšu "ve svobodné zemi", snad si nikdo nemyslel, že mluvím o NAŠÍ zemi? *8*
            • Kronoss1
              Aby to bylo uvedeno na pravou míru, tak i za urážku můžeš jít před soud a to občanský. Člověk tě může zažalovat za újmu na cti.
            • Menttor
              Žádnej, protože když někoho urazíš, tak ve svobodné zemi nijak neporušuješ eho práva, narozdíl od případu, kdy ho zbiješ.
            • A aky je trest za tu urazku ?
            • Menttor
              Samozřejmě. Ale očekávej adekvátní trest.
            • Svoboda je krásná věc, hned zítra pošlu do haj*lu tu krá*u v trafice co mě řekla že SCORE je asi časopis o fotbalu.
        • Zatim se tady nad tim pohorsujes sam takze predpokladam ze jsi nejaky neduzivy transexual....
    • Zkus se trosku zamyslet. Kazdy ma jiny vkus. Ano rict ve spolecnosti tlustych slecen ze jsou tluste kravy se nehodi ale rekla snad Alzbeta ze jsou ti kluci vychrtli volove ? Nerekla. A nejedna se tady o zadnou seznamku tudiz je uplne jedno komu se kdo libi...
    • Stačí začít trochu jíst ;)
      https://www.youtube.com/watch?v=9Kg-zbJjlyA
    • V jaky minute to rika? :)
      • 45:28
    • dyt to je ta rovnopravnost predsa. A muzi nemaju city predsa. :) Mal by si si to dat dokupy nejak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit