Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    všici víme, že místní rezidentní <>hovada jsou ve skutečnosti Poláčkova alter ega!
  • sleepless
    Konečně to někdo odhalil - díky, teď můžu zmizet, jako strašidlo :))
  • Amylee.Anderson
    Asi magie >_>
  • Další z mnoha, mnoha holek, co si můžu dát do seznamu - I hate skinny boys *9*
  • Menttor
    Sakra! Já věděl, že Poláček je troll! *2*
  • janchor
    Smejki, na trolly se nereaguje.
  • No i tak mi prijde že si sem tam moc "mumlá pod nosem" (ztišuje víc a víc, jako když si začínáš být nejistý tím, co říkáš), a spravit to by pomohlo daleko víc.
  • smejki
    Petře, na trolly se nereaguje.
  • sleepless
    Od kdy jsme ve Fight Clubu řešili něco aktuálního? Jde o to naše řešení, ne o aktuálnost. A pomýlenost tvých teorií už ti vysvětlili lidi dole. Se divím, že to vůbec posloucháš, když tě to tak štve.
  • sleepless
    Normalne to jde, ale tentokrat se natacelo na jednu stopu kvuli technicke zavade, takze tak.
  • SnakePlisken
    Ty máš prostě štěstí, že to přesunuli na úterý, když ve středu chodíš na brigádu. *1*
  • Zkus se trosku zamyslet. Kazdy ma jiny vkus. Ano rict ve spolecnosti tlustych slecen ze jsou tluste kravy se nehodi ale rekla snad Alzbeta ze jsou ti kluci vychrtli volove ? Nerekla. A nejedna se tady o zadnou seznamku tudiz je uplne jedno komu se kdo libi...
  • Betka chodila do židovskej školy a páčia sa jej Nordi, divné :-)
  • Menttor
    Když se přesune natáčení ze sředy na úterý, tak se komentáře k tomu tvýmu magickýmu čtvrtku dočkáš o den dřív, ty kosmopako.
  • Stačí začít trochu jíst ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=9Kg-zbJjlyA
  • janchor
    Mají. Režisér dostane příště přes prsty.
  • 45:28
  • V jaky minute to rika? :)
  • dyt to je ta rovnopravnost predsa. A muzi nemaju city predsa. :) Mal by si si to dat dokupy nejak.
  • hezka holka puvodne jsem ji chtel nekam pozvat ale jak začala mluvit o severanech stratil sem zájem. jak muze v pritomnosti 2 stihlych kluku rikat ze nesnasi chude kluky, to je jak kdybych ja v pritomnosti nejake objemnejsi holky rekl ze se mi nelibi tluste kravy proste ignorance nejhrubsiho zrna *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit