Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přiznám se, že MP ve starcraftech a vůbec realtime strategiích je něco co jsem nezvládl, a asi již nezvládnu. Vždycky mě to předhodilo hřáčům, který mě sežrali a nebo zase k hráčům, kteří při mém dostzpožděném prvním útoku hned podlehli. Vůbec jsem v tom neviděl žádnou zábavu. Takže já si datáč samozřejmě koupím, ale hlavně singlu. Možná však dám MP šanci. Apropo realitme strategie a multiplayer - to už se všeobecně mimo SC2 přiliš nehraje, že?
    • Veskoslav
      Hraje. Občas ještě DoW II se objeví na turnajích, hraje se stále AoE II, Warcraft III, původní SC atd.:)
      • Když zmiňuješ. že se ještě hraje AoE II, netušíš jak vyřešit problém se zobrazením na W7 bez vypínání exploreru?
        • Existoval nějaký AOE2 Conq. (datadisk) crack nebo něco, co to nějak spravovalo, ale našel jsem to kdysi jen náhodou ^^. Jinak taky mě to štve, halvně když je to od M$... jinak na osmičkách to už jede normálně (jako jiné starší hry).
        • Veskoslav
          To bohužel nevím, ale poptám se ti. Já to hraji na XP:)
  • Jde vidět že se snaží, třeba se jim povede u multiplayeru do budoucna udržet více lidí. Ono ten důvod proč ho spousta lidí vůbec nemá ráda, by mohl být i ten, že už v Bronze je spousta lidí, kteří tu hru do určité míry umí, naprosto tam chybí nějaký prostor pro totální casual hráče.
    Co se mi líbí, že to třeba v těch tréningových hrách hráče upozorňuje aby postavil Overlordy a podobně. Z čeho ale moc nadšený nejsem je to, že dost velkou část trénování hrajete proti počítači. Jestli nějakým brutálním způsobem nevylepšili AI tak jsou tyto hry prakticky zbytečné, protože počítač hraje naprosto jinak než jakýkoli hráč a hlavně má jen několik málo scénářů které neustále opakuje a pak se zasekne a nic nedělá. Spousta lidí proti AI hraje (a bude hrát) tak, že se zakempí (protože ví, že přijde útok a ubrání jej) pak počkají 10 minut až se počítač zasekne a nebude nic dělat a pak ho přijdou zničit. Ale Unranked zápasy jednoznačně +
    • Nebo je spousta hráčů, jako já, kteří si Starcraft a Warcraft zahrajou kvůli příběhu, roztomilýmu prostředí a panduláčkum a MP hledají ve věcech, jako Wargame...
      • A pak jsou hráči jako ty, co dělají to samé, ale narozdíl od tebe a podobných nadávají, že je MP SC2 nebaví *15* Joke
  • Veskoslav
    No aspoň přibude spoluhráčů či protihráčů. Bohužel mnozí si myslí, že je ostuda být v Bronze či Silver lize a pak to znechuceni vypnou. Chápu je, ale na druhou stranu by si měli uvědomit, že pokud chtějí vyšší ligu, tak prostě musí i trochu umět hrát. Nemusí sledovat videa či něco podobného, ale prostě musí znát a umět se přizpůsobit protivníkovi. Pokud jedou neustále jednu taktiku, tak prostě zůstanou v nižších ligách. Není to ostuda.
  • Multiplayer ve SII mě nikdy moc nešel(největší dosažena liga platinum , díky marine rushum ) , tak uvidím jestli se něco tady při učim , ale je to určite krok dopředu , nebudu kvuli tomu zatracovat firmu Blizzard.
  • MinisterOfSillyWalks
    někoho baví hrát roky pořád to samé....
    mě teda ne
    btw: jak byla v sc 1 Kerigan sympatická tak ted je z ní pěkná ....... hold kapacity co umějí udělat skvělé záporáky (Arthas) už asi v blizzardu nejsou
    • já si Kerrigen oblíbil více než v jedničce a fandim jí *14*
    • Veskoslav
      A co jsi čekal? Lidé ji zradili, nechali aby ji Zergové chytili a přetvořili. To jim má poděkovat a jít dál? Naprosto tedy nechápu tvou poznámku, že Blizzard neumí dělat záporáky.


      P.S: To, že se nezměnil Sc II, jenom přidal pár jednotek, vylepšil hratelnost. To většina chtěla. Nikdo nechtěl hru, která by se diametrálně lišila od původního dílu.
      • MinisterOfSillyWalks
        evidentně neumí arthas nebo illidan ... i ten baal z D2 je zajímavější než tahle pí . . . a
        a pokud mě nezajímá tak si asi težko koupím další díl..
        • Veskoslav
          Proboha......No myslím, že diskuze zbytečná:)
        • Ty jsi asi padlej na hlavu....posloucháš taky audio, když už to hraješ? Kerrigenová se jako jediná postavila vůči "navrácejí se rase" (nevzpomenu si na jméno)
          tak podle čeho usuzješ, že se chová jako ... ? Mně přijde stejně sympatická, jako Arthas nebo Illidian
        • Shania
          No mě přijde Sara daleko zajimavejsi po premene zpet na cloveka. Ted musi resit svoje svedomi, pomstu, city k Jimovi a zachranu galaxie, ktera ji pri tom pujde po krku za to co Kerrigan udelala.
  • Nevím nevím věčnej hype tady na firmy, každopádně SC II se Blizzradu povedl.... Musíte uznat že to je mnohem mnohem lepší pokračování než Diablo III ....
    • SCII ano s tim souhlasim, ale ty ostatni hry, uz zacinaji byt na povazenou.
      • Proč ostatní hrY? Co já vím, tak se nepovedlo akorát Diablo 3 (launch, pro rejpaly), ma MoP jsou spíš chvály...
        • já myslím že se povedlo
          • Pak chápu proč hry a né hra, ok dík :)
  • MidnighT91
    Starcraft není špatná hra ale Blizzard už pro mě nic neznamená a kupovat od nich nic nebudu... Možná až se veřejně omluví za to co udělaly s hrou, na kterou jsem čekal přes 10 let...
    • d3 je vynikající a zábavná hra, nevím co tím myslíš
    • kostejnesmrtelny
      Hele, taky jsem dost prskal, ale ono se D3 od dob launche vážně dost zvedlo. Pustil jsem to nedávno po půlroční pauze a docela se divil.
    • shmeck
      Tak je jasný že se nezavděčí všem. Bratranec kterej nahrál v D2 přes tisíc hodin si zase trojku nemůže vynachválit...
    • Shania
      No vzhledem k tomu, ze prodali víc jak 12 milionu kopii D3, tak se ti asi neomluví:)

      A je velmi zajímavé, že se hra tak neuvěřitelně prodává i přes extrémně negativní ohlasy některých HC hráčů.
    • Tipnu si, ze by to bylo D3 ? Aporpos ne 10 ale 12 let :)
      • MidnighT91
        Však píšu přes 10 let...
  • S blizzardem na vecne casy a nikdy jinak :-)))
  • Já se multiplayeru také bát nemusím protože si tudle ptákovinu nikdy nekoupím.
    • Veskoslav
      GGG a jeho pravidelná dávka debility na téma Blizzard. By jsi asi špatně spal, kdyby se spokaždé nevyzvracel u článku od Blizzard, že?
      • A jako obvykle Veskoslav a jeho neschopnost ustát cízí názor. Nebudu to ani komentovat protože jsi očividně jedna ruka s cenzorem, ale pokud máš problém s příjmutím cizího ( a v tomto případě výrzně lepšího ) názoru měl by ses nad sebou zamyslet.
        • Veskoslav
          :) Ano spím s místní cenzorkou a rozhodli jsme se, že Tě zlikvidujeme. K naší smůle budeme ošizeny o tvé brilantní komentáře, které vždy zpestří diskuze. Zejména těch, které se týkají Blizzardu:)
          • Nic méně rafinovaného bych od tebe ani nečeka, vyspat se s cenzorem a za krvavé prachy od blizzardu si zaplatit tým lidí který ti bude pomáhat hájit jejich hry. Stale však existují lidé kteří se stavý do cesty lavině nevkusu jménem blizzard. Až jejich hry nebudou vypadat jako karikatůrní večerníček možná si i něco od nich zahraju
            • Ano a všechno je to jen v tvé hlavě, to bude šok až se zas probudíš na lavičce.
            • Veskoslav
              Jupí. Dostávám prachy od Blizzardu, spím s krásnou cenzorkou. No já to mám ale život a ty nic:) Smutné,že?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit