Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to drahé jsou to zloději no :). Doufám, že se jednou ta cenová politika změní a piráti nebo vláda donutí tu cenu snížit třeba na 500 kč za novou hru a ne 1699 PS3, 1399 Xbox a 1099 za pc hru jak tomu je u všech titulů do teď
    • Musíš počkat, až zmizí, nebo padne na uplne miminum prodej krabicovek a zavede se skolo only digitální idstribce, ale ani tehdy to nebude jisté.
  • Všechno je to o názoru,vždy někdo bude pro a někdo proti, je to všude na každém fóru :). Starcraft 2 x World in conflict, Call of Duty x Battlefieldu atd .Pravda je, že tomu asi nemají říkat datadisk, když za to chcou tolik peněz(ale bude kampaň). Ale asi to bude zábavné ,když to hrajou všichni. A ohledně grafiky, hraju hry na pc 15 let a postupem času jsem zjistil ,že na tom vůbec nezáleží. Né každý si může koupit nový pc co 2 roky a u starcraftu se ta grafika jen tak neokouká,je originální a rozjedeš ho všude. V pondělí mi příjde domů, tak jsem zvědaví jak to půjde. Koupil jsem to kvůli mulťáku. Doufám že nedostanu na p*del *3*
    • Jj Je to drahé jsou to zloději no :). Doufám, že se jednou ta cenová politika změní a piráti nebo vláda donutí tu cenu snížit třeba na 500 kč za novou hru a ne 1699 PS3, 1399 Xbox a 1099 za pc hru jak tomu je u všech titulů do teď
    • Kdyby tomu neříkali datadisk, museli by tomu říkat SC3, a pak by tu byly ještě větší haty. Jinak 2/3 ceny není podle mě drahé na datáč.
      • A z pohledu MP hrace pouhe 2 nove jednotky pro kazdou rasu (a tutorial pro novacky) tak to je i za 2/3 ceny sakra velke predrazeni !!!
        • Jo, jasně. Tak jim napiš, ať vydají MP edici za 300,- *7* GL
      • jake 2/3 vzdyt to stoji stejne jako SC2 wol pri vydani dokonce jeste vic *10* a sberatelka tak to je vrchol ubohosti obtahnout predchozi krabicku fialovou texturou a nedat tam flashku pritom cena zustava *10*
        • Všichni už jednu flashku mají, tak dostanou tu samou jen obtahnutou jinou texturou, deal with it! *1*
          • A co kdyby flaska i krabice byla ve tvaru neceho zergskeho, to uz maj lidi tak malo fantasie ze je uspokoji plagiat a odflaknuta prace?
            • A co kdyby byla radši stejná, jak bude i PotV a mohl by sis je dát pěkně vedle sebe, jako knížky? ^^ Aha knížky doma nemáš nejspíš, ani filmy, ostatní krabicovky. apod. tak to neznáš?
              A co kdyby si nemusel mít tři flashky s ničím, páč CS1 už si dostal (ano, tohle je pro mě ten fail, hlavně s cenou, když ještě SC1 prodávají... zmr**), tak ti teď daj podložku a příště nevím co?
              Jako jak tebe štve, že by sis koupil stejnou krabici, tak mě štve, že bych zase dostal hloupou 2GB nebo kolik flashku...
  • joe ma pravdu kvalitní hry typu wargame nebo supreme comamnder nemaji takovou komunitu protože lidi jsou stádo. Ja starcraft taky nemam rád ale hraju ho kvuli turnajum, nejake € navic se vzdycky hodí :)
    • Stačí se kouknout na mojí personou stále zmiňované WiC...skvělá strategie která naprosto nezaslouženě chcípla
      • Ale jinak...já StarCraft mám rád...jednička je moje srdcovka...WoL jsem zahrál, singl dohrál ale na MP nemám smysluplnně čas...
  • je fakt, ze kritika se na tomhle serveru nenosi. to co se tu ale objevuje za prispevky neni kritika ale hatersky tlachani a spamovani. pokud nemate nic skutecne k tematu, nechte si to pro sebe, admin by to tu mohl promazat
    • Overwatch
      Za pár let z toho vyrostou, neboj. (a pak je nahradí nová generace)
      • jelikož jedina kritika je tu ode me tak asi mluvite o me, napsal jsem dva prispevky myslim ze z toho vyplyva s cim nejsem spokojen nebyli to prospevky typu "cs2 je sra.ka" a pod. Pak nasledovali nadavky a urazky tak si to proberte
        • "jelikož jedina kritika je tu ode me" , to chce anketu komentář měsíce, nebo alespoň roku na konci období *1*

          Prober si třeba tohle, když už, tak alespoň http://cs.wikipedia.org/wiki/Kritika , lololooo.
  • blizna je zdimacka penez proč to nemuže fungovat tak že majitele datadisku dostanou akorát nový mapy a kampaň ale multiplayer se nebude delit a hráči wol dostanou nové jednotky zadarmo? Proč platit za jednu hru dvakrat?
    • Shania
      lituju, ale opet nemas pravdu. A k tomu rejzovani, boze proc nerejzujou jeste vic, mnohem, mnohem vic, at vydavaj kazdej pulrok novou hru, s radosti je vsechny koupim. Napr FPS a RPG ze sveta Starcraftu a Warcraftu bych si opravdu pral.
      • napis v cem nemam pravdu jinak je to jen takovy vykrik do vetru. A s tebou na temu Blizzard nema cenu se bavit si nekriticky fanousek co si tady prokazal uz hodnekrat. Jdi si dat radsi nejaky raid do wowka.
        • Shania
          Proc by sji mel dostat MP obsah datadisku zadarmo? WOL ti bude fungovat i nadale + plus jsi dostal spoustu aktualizaci zdarma a pokud chces neco noveho, tak si zaplat, nevim proc mas takovej problem podporovat hru kterou hrajes a pokud ji nehrajes, tak o cem se tu bavime?

          Ty tu resis blbou tisicovku u hry se spoustou obsahu. Ja zrovna po dlouhem premysleni koupil za 1500 guardian pack do newerwinteru, kde je jen par veci do ftp hry a pristup do bety, v DDO, kde mimochodem platim mesicni poplatky jsem musel koupit za 700 kc body, abych si mohl koupit par veci v cash shopu. Kdyby mel kazdy ke hram pristup jak ty rikas zlodeji z Blizzardu, tak by se nam fakt hralo lip, to ti garantuju.

          A mimochodem, na raidy uz par let nechodim, nemam na to cas.
    • Protože bagr. Protože je žlutej, jak jinak. IQ tykve samozřejmě taky, důvod, už bys mohl přestat, jen tu spamuješ svoji hloupost.
      • iq tykve mas ty:) jak pisu to fungovalo treba v dawn of war 1, tam se multiplayer po vydani datadisku nedelil
        • Veskoslav
          ALe dělil lháři. Jelikož další datadisky přinesly nové rasy, tak každý datadisk má svůj vlastní MP. Někteří zde to totiž hrají a nejsou hlupáci.....
          • MP v 1 Warhammeru se nedělil ne? Akorát když sis zakoupil datadisk, tak si s tou danou rasou mohl hrát v MP...
          • nevim jak to bylo s datadiskem soulstorm ale vim ze s prichodem dark crusade se nedelil ale to je jedno tohle je diskuze o sc
            • Zmejlit se muze kazdej to snad ze me nedela hlupaka, DoW 1 je stara hra a uz si to dobre nepamatuju. Nevidím duvod proč by se puvodní hra nemohla proste upgejdnout pres patch na verzi HotS, s tim že hráči kteri si HotS koupi by dostali akorát kampan a nove mapy (ktere by hráči co si HotS nekoupi nemohli hrát).
              Jo a pokud neumis reagovat slusne nebo vecne tak ani nic nepis, ja taky nereaguju na kazdy tvuj blabol tady na tiscali protoze to bych ani nedelal nic jineho.
            • Veskoslav
              Hlupáka ze sebe děláš dokonale, jen co je pravda:)
            • ps. ok asi sem se zmejlil ale to nic nemeni na tom ze blizzard jsou buzzny, totiž dow s novym datadiskem pridal alespon novou rasu ale tohle prida co? lol par novych jednotek za 50€
            • omg není to uplne fuk? proste proč platit za par novych jednotek dalsich 80€?
            • Veskoslav
              No jelikož jsou 4 datadisky a MP se dělí 3krát (nedělí se u Winter Assault) tak to zcela ukazuje, že lžeš jako obvykle:)
  • ja neumim prekousnout na starcraftu tu grafiku a ani hratelnost neni moje šalka kavy. radsi bych hrál supreme commander 2 ale co jsem slyšel nikdo to nehraje. Hodne lidi starcraft ani nebavi ale hrajou to proto že tam je tolik hráču, fungující matchmaking atd. Skoda ze treba takový supcom tohle nemá
    • Ježíš, Supcom 2 je sra*ka, proto to nikdo nehraje. *7*
      • kdyz si tak hrozne a strasne chytrej tak mi vysvetli proč nikdo nehraje forged alliance
        • A to víš jak chytráku? To že GPGnet už není, neznamená že se to na programech emulující LAN nehraje *7* .
          • o tom mluvim že starcraft ma skvele pristup ke komunite a v supcom musis stahovat kdovico abys nekoho našel a supcom 2 je špatnej akorat v tvoji priposrane hlave blbe.
            jak asi mam vedet ze je nekde nejaka komunita kdyz to uz vyvojari nepodporuji a neni to ani na strance kde koukam replaye a to je nejlepší stranka (je tam jen supcom 2)
            vyser si oko
            • Tož, ješte nenadešla doba, aby mi zde nějakej malej harant říkal blbe. Neni můj problém, že si jen malé retardované děcko, co si neumí obstarat informace. Neni divu, že preferuješ a obhajuješ SupCom2, protože je přesně dělaný pro tebe. Pro hloupoučké stádo, kam krásně zapadáš. Jináč tady jednu chvíli Starcraft chválíš, jednu pomlouváš. Srovnej si to v hlavě, než začneš diskutovat. *7*
      • starcraft je mainstream sra.ka a hraje to stádo
    • ps:
      spatnou grafikou jsem mel na mysli malo detailu na jednotkach a budovach, treba budovy teranu jsou proste jen takove velke krabice, dale dizajn, zvuky (strelba banshee napr. nebo ty infantilní hlášky), prolinani textur kdyz stavite mnoho jednotek atd atd.
      • Nojo, lituji že máš díky takovým věcem o tolik snížený počet her, které na trhu jsou a nemůžeš je k vůli těm samým věcem hrát. Q_Q (ne kecám, to snad není pravda :D)
    • Grafiku... chtělo by to podobného muže Morpheovi, aby odpověděl na otázku, která některé zužuje od počátku života. Co je to grafika?
      Radši bys hrál a koukal na grafiku SupCom2... omfg! To nemyslíš vážně *15* Buď buď konkrétní (v grafice) nebo se zamysli nad tím, co píšeš. *7*
      • co mas proti grafice supcomu 2? kazda z jednotek tam ma vic polygonu a lepší textury nez ty ze starcraftu 2
  • Shaker
    jak vidim cockpit Vikinga, tak si vzpomenu na Star Citizen a v tu ranu o SC ztracim zajem... SC ma pro me skvely universum, ale je to strategie a ty mi nikdy nesly, takze co se MP tyka tak prvnich 10 minut sem ve stresu, jestli stiham stavet dost rychle a pak bud zacnu vyhravat nebo prohravat. Kazdopadne po dohrany hre nemam vubec pocit, ze bych si to uzil, spis sem rad, ze to mam za sebou a to nezmeni asi zadnej matchmaking...
  • starcraft2 mě láká už dlouho, ale pořád jsem se neodhodlal, přijde mi, že to je na moje odpočinkové hraní až moc hardcore, nevím poraďte :), btw je třeba kupovat první část i tuto a následně třetí až bude nebo jak to je?
    • Já se odhodlal a doufám že se najdou i tací co to moc neumí a nebudu úplně za šunta. Moje reloaded verze jde hrat jen versus ai ale to už mě nebaví,základní hru koupíš už za 659 kč...ale ohledně těch datadisků jsem taky zmatený,jak to rozdělí mutliplayer atd
      • Veskoslav
        Při spuštění si vybereš, zda-li budeš hrát WoL (záladní hru) nebo HoS (datadisk). Základní hra je ale nutností pro spuštění datadisku:)
        • Jasně takže to oddělí datadisk od ostatních. Budou to dvě ,respektive potom 3 hry..
          • Veskoslav
            V podstatě ano. Něco jako u prvního dílu, kdy při spuštění základní hry jsi měl na výběr původní hru nebo datadisk a nemohlo se stát, že jsi potkal někoho s jednotkami z datadisku.
            • ty si proste jenom hloupej :)
            • Veskoslav
              Co to meleš za blbosti Joe. Nevyjadřuj se k něčemu, o čem víš naprosté hovvno.
            • aneb platit za jednu hru dvakrát protože wol ligu uz nikdo hrát nebude
            • Veskoslav
              CO jsem četl, tak ligy budou stále oddělené. Nemůžou být dohromady z důvodů rozlišných jednotek v obou hrách. Pokud jsem si to přeložil správně, tak při spuštění WoL budeš mít jeden žebříček pro jednotlivé ligy a při spuštění HoS budeš mít opět jiný žebříček., Tudíž se nemůže stát to, co jsi psal, aby někdo nahrabal body jinde a pak měl lepší ligu.
            • Jak se budou řešit ligy, u každé zvlášť taky? Kdyby to bylo dohromady, nevím asi by to bylo nefér ne, kdyby někdo třeba nahrabal body v datadisku, kde by to náhodou bylo lehčí
  • Zajímalo by mě jak to bude s Wings of Liberty potom co tohle vyjde?! objednal jsem si ji teď a bojím se aby ještě probíhaly updaty a dalo se hrát i s dalšími hráči co třeba vlastní heart of Swarm. Zpětná kompatibilita v zapasech atd
    • Myslím, že updaty už ani moc potřeba nejsou, protože je hra na trhu dost dlouho a k vůli pro-gamingu je WoL už dávno "vyšperkované". Teda co bych alespoň logicky odvodil.
      Jinak si ale myslím, že pořát budou vycházet updaty, když zůstanou hry oddělené, a taky myslím že budou vycházet patche pro lepší (doufám teda, měli by to zkusit pořešit, jakože HotS hráč bude moci hrát s WoL jen bude mít vypnuté jednotky, ale spíš ne, jakože HotS hráč bude nejspíš (muset) vlastnít i WoL (páč se mu ta hra snad líbí, tak nevím proč by neměl koupený WoL, ale zase je fakt že nevím kolik existuje vyjímek), patche pro... no asi pro nic, zpětnou kompatibilitu spíš nečekej, bude třeba vypnout HotS a zapnout WoL (ti s kým budeš chtít hrát, na WoL určitě zůstane dost lidí, byť jen proto, že budou čekat na slevnění HotS, takže se neboj že by si neměl ale s kým hrát ;)).
      • Veskoslav
        HoS vyžaduje základní hru WoL:)
        • Hmm o.O okay, dík.
  • Mě na SC2 a asi obecně vadily 2 věci.
    1) Je to primárně 1v1 a tedy tam není chybí teamplay. Ani není komu nadávat, kromě sebe *1*.
    2) Nedá se naučit hraním. Tím myslím, že jako noob si k tomu nejde sednout a začít hrát, protože nevím co dělat. Člověk musí pilovat makro a mikro proti AI a to je brzo nuda.
    Obecně je moc náročný se stát z nooba průměrným hráčem, který už ví a umí vše podstatné a může si hru užít.
    • 1) Já nevím jestli myslíš sc2, protože tam je 2x2, 3x3, 4x4 a to jak s random spoluhráči, tak s vybranými...
      2) Pilovat něco proti AI je nuda, ale všichni co znám, tak se hrabali z bronzu, včetně mě, navíc ti to háže protihráče podobného skillu, takže pokud jsem byl trouba, tak jsem i tak sváděl vyrovnané zápasy se soupeři, protože to byli taky troubové. Hru si tak užiješ i pokud ji moc neumíš (vyjma pitomců, kteří schválně prohrávají a pak potkáš v low bronzu nějákého diamanta).
      Pamatuju, jak mi si po 20 odehraných zápasech v jedné hře vždycky zničehonic vysolil miliony panáčků uprostřed mojí základny. Nemohl jsem přijít na to co to je, protože jsem neviděl nic přicházet. Až časem jsem zjistil, že namasil infestory a s burrow se nepozorovaně dostal až ke mě a pak vyhodil mraky infested terranů. Po 2 letech už se tomu směju a odrazím to bez problémů, ale tenkrát to byl šok....
      • 1) Já vím, ale mě osobně se nechtělo jako total noob začínat 2v2 a vice, když ani netuším co mám dělat. Ale asi jsou to skutečně módy vhodnější pro nooby.
        2) Já si to moc neužíval. Často nevyrovnané, a když vyrovnané, tak jsem neměl vůbec představu co mám dělat dál. Obě strany zabarikádovaný. Nakonec to nějak dopadlo a nikdo ani nevěděl jak *9*.
        • Když ti to nejde pokus/omylem nebo kampaní (což je dobrá věc na easy pro naučení, jelikož je tam dost situací, které ti ukáží hru jako takovou).
          A když už máš nějaké ty základy tak můžeš pokračovat. Hlavně díky každé nové jednotce v nové misi je to zjednodušené, vesměs jako u ostatních her od Blizzardu, takže je to spíš výmluva, ale jako myslet si že jako nováček co to nikdy nehrál zapneš multiplayer a pujdeš hrát je špatná), no když ti to nejde ani tak (-.- really?) tak je další možností se mrknout na streamované zápasy, díky tomu mě to třeba chytlo, před tím jsem hrával jen kampaň, jedničky. No a ze streamu po postupném zjišťování vo co GO už to jde samo, hlavně pokus/omylem teda.
          A easy obtížnost to všechno jen ulehčuje. Opravdu.
    • Veskoslav
      1. Primární to rozhodně není. Například v Evropě je nejhranější 2 vs 2. Stačí si pouze přečíst občas co Blizzard vydává.
      2. Většina hráčů se učí pokus omyl.
      • 1) Statistiky skutečně neznám, ale s diskuzí jsem nabyl dojmu, že hra je primárně balancovaná na 1v1 a zbytek je prostě zbytek. Ale nejspíš budou ty 2v2 a více vhodnější pro učení.
        2) To ani nejde jinak. Problém je, že jako noob ani nevím co se mám učit. Že mi to pak nejde a musím to postupně dostat do rukou a do hlavy už je samozřejmě jiná věc.
    • Bože proč jsem si to po sobě nepřečetl *7*. To je čeština *12*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit