Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to pujde snadno modifikovat tak to není uplně ztracená hra. Schopní modeři můžou spravit všechno pokud k tomu budou mít prostor.
  • nekromant33
    v lete za 5 ecek na steamu, opatchovana s dlc pro coop, idealka.. ted ani omylem
    btw ta barevna paleta ze sweet me pripomina fear nebo syndicate spis nez avp
  • roman.pajdlhauser
    hru som este nehral, ale podla tych dvoch screenshotoch mozem povedat, ze ten povodny vyzera lepsie. Modovany je obycajne vypeckovany ToneMapper.
  • rhaegar
    vyzkoušeno.... dx10 doporučuji je to minimálně plynulejší, sweet se vůbec nepovedl- barvy jsou úplně mimo
  • Tady je ukázka jak to vypadá v pohybu http://www.youtube.com/watch?v=Gc6Kd-WWwdo
  • Magister_Peditum
    Sice fajn, že se snaží zlepšít grafiku, ale ta hra má větší problémy v samotném gameplay než jenom v zastaralé grafice.
  • Tedy jestli se autor nastavení SweetFX snažil dosáhnout barevného nádechu jaký mělo demo Aliens tak se mu to tedy opravdu, ale opravdu nepovedlo.

    Možná mám špatný vkus, ale modované screeny jsou imho hnusné.
    • Saturation a kopec inych veci su nastavitelne v configuratore. Na kazdu hru ktora to podporuje sa da vytvorit profil. Tiez nepouzivam defaultne nastavenie kedze je to prefarbene az moc ale sweetfx po upraveni pouzivam. Je to dobra vec.
      Este keby niekto prerobil tie textury :\
  • U mě tedy neevokuje tu Alienskou atmosféru ani jeden z obrázků. Bez módu je to takový vyblitý a s tím módem je to jak už tu někdo psal strašně přepálený až nerealistický.
  • Bohužel problém téhle hry není v grafice...
  • ucho
    ten jeden příklad za všechny je pěkně hnusnej. vždyť je tam strašně moc kontrastu a nepůsobí to skutečně. kdybych si měl vybrat mezi těmito obrázky, volím originál. a jestli je to jeden příklad za všechny... :)
    • Kdyz Homolnik rika, ze je to hezci a lepsi, tak je to hezci a lepsi! On je herni redaktor a ty jen nejaky ucho. ;D
    • Já bych tam mrdl modrej filtr jak do Battlefielda ať je to ještě horší a pěkně vodnatější! *1* Chlapci z DICE by mohly vyprávět a poradit! *1*
    • smejki
      vypadá to jak záběry z Lízátkova, ostatně, je to SweetFX, žejo.
    • maros.goc
      suhlas ...tiez mi to pride moc kriklave, ale aspon tieto obrazky. ...urcite to ale skusim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit