Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    ten jeden příklad za všechny je pěkně hnusnej. vždyť je tam strašně moc kontrastu a nepůsobí to skutečně. kdybych si měl vybrat mezi těmito obrázky, volím originál. a jestli je to jeden příklad za všechny... :)
    • Kdyz Homolnik rika, ze je to hezci a lepsi, tak je to hezci a lepsi! On je herni redaktor a ty jen nejaky ucho. ;D
    • Já bych tam mrdl modrej filtr jak do Battlefielda ať je to ještě horší a pěkně vodnatější! *1* Chlapci z DICE by mohly vyprávět a poradit! *1*
    • smejki
      vypadá to jak záběry z Lízátkova, ostatně, je to SweetFX, žejo.
    • maros.goc
      suhlas ...tiez mi to pride moc kriklave, ale aspon tieto obrazky. ...urcite to ale skusim :)
  • korok
    Takže: kupte si hru kde cena neodpovídá kvalitě a jestli se vám na ní něco nelíbí tak si jí vážení hráči musíte upravit a opravit sami.
    Hmm, takového vývojáře musí člověk prostě zbožňovat...
    • Bohuzial toto nie je ojedinele v dnesnej dobe. Preto zrejme zanikly aj dema pre PC. Je predsa jednoduchsie nalakat zakaznikov ked im prihodime par vybornych CGI robene elitnymi spolocnostami a ktomu este tonu PR reci. Plus nejake DLCcka zbrani a map vystrihnutych z full hry. A samozrejme Seasson pass :\
      Vatsina zakaznikov sa takymto pristupom da pekne dojit. Ja som naposled predobjednaval pri ACM. Nikdy viac. Ziadnu macku vo vreci uz nekupim. Vahal som ale vravel som si co sa preboha da pokazit na Alien hre :( No silno som sa mylil..
      A k tym modom. Moddery sa mozu snazit ako chcu a zlepsovat minoritu veci ale skazeny gameplay a kompletne blbe story nezmenia. Skoda. Dufam, ze sa tym seria Alien hier neskonci nadobro. Ale tato hra silno sklamala.
      • korok
        Pravda, bohužel.
        Jen by mě teď zajímalo co na to říká ten člověk (tým) co je za vývoj a tvorbu ACM skutečně zodpovědný. Rve si vlasy hrůzou? Je mu to u zadnice? V očích veřejnosti se z něj stal vlastně hlupák co nezvládá práci. Možná by bylo na místě s tím člověkem udělat rozhovor a tak trošku ho podusit. Ta reakce by mě zajímala.
        • Bol citovany skoro pri kazdej recenzii :D A jeho zrejme teraz nikto nedostane pred kameru.
          To klamanie zakaznika povazujem za jednu z najhorsich moznych praktik v ramci zvysenia predaja. Nechapem ako im to furt moze prejst.
          A ten jeho usmev...zotrel by som mu ho kebyze ho poznam.
          Co je najkrajsie na tom celom, ze teraz sa k tej hre nechce priznat nikto zo zucastnenych. Vyvoj hry kazdy zvaluje na druheho :D Cista komedia, presnejsie cierny humor :)
          Rovnako sa mi pacil ten worldwide rage na gearbox. Ty snad nevysli od vtedy ani z bunkrov :D
  • SweetFX je na me dost prepaleny
    • Timto trpeli i mody jinde. Skvely mod pro rozsireni grafickeho zobrazeni, ale modder si upravi barvy k obrazu svemu a vetsinou to znamenalo presaturovany obraz. Nastesti u skyrimu to resila treba customizace ENB shaderu. Obcas na to ma vliv i geograficka lokace moddera..Preci jen treba barevna paleta na New Zealand je trochu jina nez ta nase sed venku ;-)
  • Ta upravena verze je tedy pekne oskliva.
  • Original se mi libi vic. Ten upraveny obrazek je prepaleny, jako kdyz fotoamater upravuje fotky.
    • Presne, a vubec bych to nenazyval modovanim. To jenom nekdo vzal SweetFX a v .ini prepsal par hodnot co meni barvy, ani poradne nevedel co dela protoze to vypada strasne presaturovane.
      • Taky se mi zdá. Ale tak časem se to snad zlepěí. Tohle jsou nějaký první pokusy. Pozitivně vidim hlacně to že maj modeři chuť s tím něco dělat.
  • Tedy jestli se autor nastavení SweetFX snažil dosáhnout barevného nádechu jaký mělo demo Aliens tak se mu to tedy opravdu, ale opravdu nepovedlo.

    Možná mám špatný vkus, ale modované screeny jsou imho hnusné.
    • Saturation a kopec inych veci su nastavitelne v configuratore. Na kazdu hru ktora to podporuje sa da vytvorit profil. Tiez nepouzivam defaultne nastavenie kedze je to prefarbene az moc ale sweetfx po upraveni pouzivam. Je to dobra vec.
      Este keby niekto prerobil tie textury :\
  • nekromant33
    v lete za 5 ecek na steamu, opatchovana s dlc pro coop, idealka.. ted ani omylem
    btw ta barevna paleta ze sweet me pripomina fear nebo syndicate spis nez avp
  • roman.pajdlhauser
    hru som este nehral, ale podla tych dvoch screenshotoch mozem povedat, ze ten povodny vyzera lepsie. Modovany je obycajne vypeckovany ToneMapper.
  • Bohužel problém téhle hry není v grafice...
  • Takže oprava, AliensDX10 je skvely , ale SweetFX je prehnany, prefarbeny, doslova to ťaha oči a je to presaturovane, myslim že s tym prvym je to good, ešte nejaky texture pack...
    • A ďakujem tiscali-games že ma na tento mod upozornili...len tak ďalej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit