Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já hru hraju, s kámošem online kampaň super věc.. mulťáku jsme taky přišli na chuť. Nejradši huntíme za alieny.. a zkoušeli jsme DX10sweet mod - parada obrocska změna, barvy cool.. jen alieny je hůř vidět a pro marináka to je hodně špatný.. budu to zkoušet ještě bez sweet modu...
  • to si uz vazne nekdo dela kozy ne ? dyt ten original je hezci.... hnupove jste.
  • To je jak kdyby jsi vyhodil někoho z diskuze o Crysis jenom proto že o tom nikdy neslyšel a neví co je to nanosuit
  • Hanzales
    Však to jsem právě udělal já :) Nechal jsem sharpening a trošku stmavenou scénu, srazil ten zelený filtr, bloom a hdr nechal jen malinko a pak už jen dle monitoru doladil kontrast, barvy (už tak každý profil na monitoru dělá rozdíly) a teď to vypadá naopak mnohem lépe. Ten SweetFX vždy používám spíše jako tweakovací utilitku pro dolazení, než přepálení a přesvětlení/přetmavení...
    Ideálně je se ALT-Tab přepínat do configu, změnit hodnotu, ALT-Tab, F12-F12, a tak pořád dokola :)
  • GlaDOS
    Takže ten, kdo si hru nepředobjednal si musí opravné DLC zaplatit?
  • Walldstein
    AJak jistě víš tak bug s kyselinou byl opraven již v prvním DLC, které měl každý předobjednavatel zdarma přístup..
  • A jestli nevíš, že vetřelci mají místo krve kyselin, tak nevím co děláš v diskuzi u hry, která se týká vetřelců.
  • Jak jistě víš vetřelci mají místo krve velmi koncentrovanou kyselinu, před kterou je radno se schovat, a v této hře vetřelčí kyselina neudělá nic.
  • A ďakujem tiscali-games že ma na tento mod upozornili...len tak ďalej.
  • Takže oprava, AliensDX10 je skvely , ale SweetFX je prehnany, prefarbeny, doslova to ťaha oči a je to presaturovane, myslim že s tym prvym je to good, ešte nejaky texture pack...
  • vlastik.plaminek
    Sice to vypadá vcelku pěkně, ale autor si asi trošku ujel na tripu nebo houbičkách, když to tvořil. Vetřelčí hra by rozhodně neměla být barevná jak Woodstock.
  • Walldstein
    Eh, co s kyselinou?
  • No já bych se spíš zaměřil na bugy a nedodělky(např.vetřelčí kyselinu), než na neduležitou věc, jakou je grafika.
  • Black_Hand
    btw, randymu se nelibi, ze ho lide oznacuji za lhare (na twitteru). i kdyz to lze relativne jednoduse dokazat na celem souboru marketingovych materialu. hlavne *gameplay* videu. inu petr ma pravdu, ze firmy/takovyto lide nikdy nepriznaji, ze lhali. to ze mluvil pravdu samozrejme mozne je, ale je to velmi nepravdepodobne, hlavne kdyz tak moc mlzi. i kdyby nakrasne zacal s cistymi umysly tak v poslednich par mesicich mu muselo byt jasne, ze ten marketing je lez, a ze se na nem on podilel, a ze s tim nic neudelal. randy si vybral nehoupat, a tak se nemuze divit, ze si to pak slizne. nekdy proste neni spravne rozhodnuti (potopit hru a gearbox vs. obtahnout fanousky) a nasledky si neseme od te strany, ktera si to opravdu vyzere... sakra to zni jak zaklinac :)).
  • Corvus
    Pravda, pravda. Jedničku prakticky vůbec nemažu z disku (plus Planescape: Torment).
  • Corvus
    Přesně... Respektive minimálně vytípnutý obrázek u tohoto článku je tedy fakt strašnej. Spíš mi to zavání stáhnutím jasu + zvýšením kontrastu na maximum + nahození skoro až fialové barvy. Nechutný.
  • A jede to i na Windows XP ??? *4*
  • LOL takovou omalovanku z toho udělat. Já bych naopak barvy trošku ubral, Má to vypadat pochmurně, opuštěně, a ne jak šmoulí planeta
  • Teda sorry, já zase zapomněl na odkaz: http://enbdev.com/index_en.htm *7*
  • Měl by fungovat na většině her, to se musí individuálně vyzkoušet, ale v případě zájmu je na téhle stránce několik dalších verzí pro různé hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit