Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • korok
    Pravda, bohužel.
    Jen by mě teď zajímalo co na to říká ten člověk (tým) co je za vývoj a tvorbu ACM skutečně zodpovědný. Rve si vlasy hrůzou? Je mu to u zadnice? V očích veřejnosti se z něj stal vlastně hlupák co nezvládá práci. Možná by bylo na místě s tím člověkem udělat rozhovor a tak trošku ho podusit. Ta reakce by mě zajímala.
  • Bohuzial toto nie je ojedinele v dnesnej dobe. Preto zrejme zanikly aj dema pre PC. Je predsa jednoduchsie nalakat zakaznikov ked im prihodime par vybornych CGI robene elitnymi spolocnostami a ktomu este tonu PR reci. Plus nejake DLCcka zbrani a map vystrihnutych z full hry. A samozrejme Seasson pass :\
    Vatsina zakaznikov sa takymto pristupom da pekne dojit. Ja som naposled predobjednaval pri ACM. Nikdy viac. Ziadnu macku vo vreci uz nekupim. Vahal som ale vravel som si co sa preboha da pokazit na Alien hre :( No silno som sa mylil..
    A k tym modom. Moddery sa mozu snazit ako chcu a zlepsovat minoritu veci ale skazeny gameplay a kompletne blbe story nezmenia. Skoda. Dufam, ze sa tym seria Alien hier neskonci nadobro. Ale tato hra silno sklamala.
  • Grafika jeste nebyl ten nejvetsi prusvih tehle hry..ikdyz taky velky :)
  • Kdyz Homolnik rika, ze je to hezci a lepsi, tak je to hezci a lepsi! On je herni redaktor a ty jen nejaky ucho. ;D
  • ale vobec su neni lepsimi vyvojarmi. Jediny rozdiel je v tom,ze jedna strana to ma nakazane v ramci zamestnania a druha to robi vo volnom case pre zabavu, navyse nic zasadneho nespravili, len pridali viac a ostrejsich farbiciek, nieco podobne ako post FX v Skyrime, ktory som ale hned po vyskusani zmazal, pretoze to je prepaleny hnus a nie peknejsia grafika.

    Mimochodom, neviem kto to tu spominal pod recenziou na Borderlands 2, ze je to prilis farebne az detske, kdezto prvy diel bol ok, ale stavim sa,ze teraz si na Aliens Colonial Marines nainstaluje tento "prekrasny mod *7*
  • rami.cz
    Pro me je hra vysokym zklamanim! Nebudu tady rozepisovat proc, to snad kazdy vi :) Ale co me uplne dostalo je kyselina, ktera neubira zivoty :D Je to sice detail, ale podle me dost podstatny!

    EPIC FAIL...

    btw aspon coop na badass obtiznost se trosku da hrat, ale i tak, hruza...
  • "Co neudělají ostatní, musíš si dodělat sám" :P. Zlatí modeři. Někdy mi přijde, že fan-modeři (nevím, jak jinak je nazvat :)) jsou lepšími vývojáři, nežli ti, jenž jsou zaměstnáni u nějakých větších studií :D.
    Zaměstnaní udělají základ a pak to fan-modeři musí dodělávat v rámci možností, aby se produkt alespoň trošku blýskal ;).
  • aj Black Mesa vyzera o par tried lepsie a hra sa este komfortnejsie.
  • korok
    Takže: kupte si hru kde cena neodpovídá kvalitě a jestli se vám na ní něco nelíbí tak si jí vážení hráči musíte upravit a opravit sami.
    Hmm, takového vývojáře musí člověk prostě zbožňovat...
  • Já bych tam mrdl modrej filtr jak do Battlefielda ať je to ještě horší a pěkně vodnatější! *1* Chlapci z DICE by mohly vyprávět a poradit! *1*
  • Co jsem videl gameplay videa,tak ani multiplayer se nepovedl.
    RIP Aliens:Colonial Marines *13*
  • Pokud to pujde snadno modifikovat tak to není uplně ztracená hra. Schopní modeři můžou spravit všechno pokud k tomu budou mít prostor.
  • nekromant33
    v lete za 5 ecek na steamu, opatchovana s dlc pro coop, idealka.. ted ani omylem
    btw ta barevna paleta ze sweet me pripomina fear nebo syndicate spis nez avp
  • roman.pajdlhauser
    hru som este nehral, ale podla tych dvoch screenshotoch mozem povedat, ze ten povodny vyzera lepsie. Modovany je obycajne vypeckovany ToneMapper.
  • Saturation a kopec inych veci su nastavitelne v configuratore. Na kazdu hru ktora to podporuje sa da vytvorit profil. Tiez nepouzivam defaultne nastavenie kedze je to prefarbene az moc ale sweetfx po upraveni pouzivam. Je to dobra vec.
    Este keby niekto prerobil tie textury :\
  • rhaegar
    vyzkoušeno.... dx10 doporučuji je to minimálně plynulejší, sweet se vůbec nepovedl- barvy jsou úplně mimo
  • Tady je ukázka jak to vypadá v pohybu http://www.youtube.com/watch?v=Gc6Kd-WWwdo
  • Magister_Peditum
    Sice fajn, že se snaží zlepšít grafiku, ale ta hra má větší problémy v samotném gameplay než jenom v zastaralé grafice.
  • Tedy jestli se autor nastavení SweetFX snažil dosáhnout barevného nádechu jaký mělo demo Aliens tak se mu to tedy opravdu, ale opravdu nepovedlo.

    Možná mám špatný vkus, ale modované screeny jsou imho hnusné.
  • smejki
    vypadá to jak záběry z Lízátkova, ostatně, je to SweetFX, žejo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit