Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano dal som si oba dva a konečne to vyzera ako hra so sučastnosti-SKUSTE
  • vlastik.plaminek
    Sice to vypadá vcelku pěkně, ale autor si asi trošku ujel na tripu nebo houbičkách, když to tvořil. Vetřelčí hra by rozhodně neměla být barevná jak Woodstock.
  • TheGGG
    Proč by se s tím měli taky patlat vývojáři že? Modeři přiskočí a dodělají to za ně viz. dark souls. Je to smutné.
    • aj Black Mesa vyzera o par tried lepsie a hra sa este komfortnejsie.
  • rhaegar
    vyzkoušeno.... dx10 doporučuji je to minimálně plynulejší, sweet se vůbec nepovedl- barvy jsou úplně mimo
  • LOL takovou omalovanku z toho udělat. Já bych naopak barvy trošku ubral, Má to vypadat pochmurně, opuštěně, a ne jak šmoulí planeta
    • Hanzales
      Však to jsem právě udělal já :) Nechal jsem sharpening a trošku stmavenou scénu, srazil ten zelený filtr, bloom a hdr nechal jen malinko a pak už jen dle monitoru doladil kontrast, barvy (už tak každý profil na monitoru dělá rozdíly) a teď to vypadá naopak mnohem lépe. Ten SweetFX vždy používám spíše jako tweakovací utilitku pro dolazení, než přepálení a přesvětlení/přetmavení...
      Ideálně je se ALT-Tab přepínat do configu, změnit hodnotu, ALT-Tab, F12-F12, a tak pořád dokola :)
    • Corvus
      Přesně... Respektive minimálně vytípnutý obrázek u tohoto článku je tedy fakt strašnej. Spíš mi to zavání stáhnutím jasu + zvýšením kontrastu na maximum + nahození skoro až fialové barvy. Nechutný.
  • Pokud to pujde snadno modifikovat tak to není uplně ztracená hra. Schopní modeři můžou spravit všechno pokud k tomu budou mít prostor.
  • U mě tedy neevokuje tu Alienskou atmosféru ani jeden z obrázků. Bez módu je to takový vyblitý a s tím módem je to jak už tu někdo psal strašně přepálený až nerealistický.
  • Magister_Peditum
    Sice fajn, že se snaží zlepšít grafiku, ale ta hra má větší problémy v samotném gameplay než jenom v zastaralé grafice.
  • Co jsem videl gameplay videa,tak ani multiplayer se nepovedl.
    RIP Aliens:Colonial Marines *13*
  • Co sa vám nelíbí na tý grafice, mě příjde fajn.. jako Doom3.. Ale ta fyzika je na houno..
    • ucho
      http://www.youtube.com/watch?v=6lGXDM3LGnk
      • Jo tak takhle to mělo vypadat.. Tak to je teda nářez.. takhle to skurvit to se jen tak nevidí.. Třeba to je nějakej forek pro piráty.
    • Fyzika?! Kde? Ja som tam ziadnu nevidel...
      :\
      • no právě
        • Ja som ta pochopil, len som to chcel spravit vtipnejsim, ale zrejme to nevyslo :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit