Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    len na margo toho tancujúceho votrelca :D
    http://www.youtube.com/watch?v=y-sBROXalU4
  • Paulcz
    tohle srovnávací video je naprosto brutální :) http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-13-aliens-colonial-marines-demo-looked-much-prettier-than-the-final-game
    • skvělej odkaz, díky tomuhle failu si to nekoupím ani v akci na steamu...
    • residentevilfans
      super odkaz *5*
  • ten konec :D hah to mě dostalo
  • grygar na hrad
    • Na to by musel mit skolu vis
      • Magister_Peditum
        Grygar je důkazem, že se školy dnes dost přeceňují.
      • vole proto já ho žeru, školu nemá, ale je intelektuálně vejš než kdokoli z novinářů, který znám.
        BTW: musel by mít spíš věk
      • Nemusel.
    • no fakt lol *1* *1* *1*
  • Mato1987
    Húrá , nový pehrávač !
  • Proč vlastně nedělá Lukáš potažmo games.tiscali.cz víc videorecenzí? Mimochodem hra dojíždí hlavně na tu debilní AI. Celkově mi přijde, že vývoj umělé intelegence nepřátel, přátel a všech potvor okolo zamrzla či se snad dokonce zhoršila ve hrách všeobecně. A i když tu máme tunu zombie her, které mají tupou AI z logiky věci, tak paňácové z nemrtvým mozkem se na mě valí ve všech hrách všeobecně. Nebo ne? Jestli někde by byl třeba vývoj a posun v žánru akčních her, tak je to v oblasti umělé inteligence. Jedinou chytrou AI jsem za poslední dobu potkal ve Starcraft II, jenže i tam si nejsem jistý, zda nejsem o moc pozadu já a navíc je to strategie. *2*
    • Ještě jsem si vzpoměl. Přeci jen v jedný akční hře jsem vypozoroval zřetelné náznaky inteligence nepřátel - Spec Ops: The Line, tu jsem hrál na nejvyšší možnou obtížnost.
  • Není to nejhorší hra co jsem hrál, ale také mě to "trochu" zklamalo... Že jsou spolubojovníci blbý... no to je téma na hodně dlouho. Rozhodně nejsou tak blbý jako v jiných hrách, kde vaší spolubojovníci neumí zabít vůbec nikoho. Tady aspoň ti mariňáci dokáží někoho odrovnat... Je sice fakt že občas střílí do zdi, ale co už *1* . nějak mi ale uniká jedna věc... Číselný hodnocení neodpovídá komentovanému. 6/10 to přece znamená lepší průměr, takže to zas tak hrozné není. A v komentovaném se furt hlásí chyby jaká je to blbost. V každé hře jsou chyby.. Jenom u této hry je to více poznat. Já neřeším u takových her příběh. Ztráta času. Chci si zastřílet a to je to hlavní. Musíme to brát s rezervou, protože ta hra byla fakt hodně krát odložena a zrušena.. Jsem vůbec rád, že ta hra sama o sobě vyšla... Čekali jsme 6 let, ale jde vidět že to nestačilo. Dělalo to nějaké TimeGate o kterém ani nevím že existuje. Pokud to byla jejich prví hra tak klobouk dolů.. To bych ještě bral. Ale PROČ dávat takhle kvalitní nápad neznámému studiu ? Je to velká škoda... Myslím si že EA by to udělala líp.. Proč ALIENi patří pod SEGU... Od Ubisoftu bych to chtěl vidět...
  • Konečně něaká skvělá hra za poslední půl rok
    • Veskoslav
      Nová generace trolích idiotů..... *11*
      • Proč Trol ? Mam rad alieny
        • Veskoslav
          Kdyby jsi měl rád alieny, tak tím tuplem na to nadáváš trole.....
  • PC verze to je jaka takovou konzoli neznam
    • To je ta, ktrerou si tvá maminka nemuže novolit *2*
  • Kamsrst mi povedal, ze davno nebol tak nasraty ako pri hrani tohoto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit