Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krymot
    Zda se mi to nebo ta videorecenze není nahrana celá?
    • Tomu se říká humor.
      • nekdy nekdo naziva humor neco co je hrozne trapne to je pak trapnejsi nez ten trapny radoby humor
        • Veskoslav
          Nazývat......Učí Vás vůbec na ZŠ češtinu?....

          P.S: Vyjmenovaná slova po Z se učí ve 3. třídě.....
          • ja ze skoly odesel brzi takze matersky jazik jsem se neucil a nebud jak matka ta mi vzdycky rikala ze skoncim v ruzini
            • kubi-wan
              nechce se mi věřit, že bys nebyl trol.
          • a zrovna po Z jich neni mnoho na zapamatování =)
            • vlastik.plaminek
              Brzy, jazyk, nazývat se, Letiště Václava Havla
    • Chyba není na Vašem přijímači.
      • Právě že je....
    • To je asi zamer.
    • me skoncilo nedorecenou vetou "..jako by se nekdo zniceho nic zvedl od rozdelane prace a" konec :)
  • Zdravim sem to hral ,ale nevite kde se nastavuje automaticka prevodovka ? *5*
    • Hornouhorčan nezvláda manuál?
  • kubi-wan
    Tvůrce videorecenze Vetřelců... H. R. Grygar! *5*
  • Preed
    Still better than Call of Duty. Ale seriozne,je az smiesne,ze aj takto zla hra ma bavila viac nez CoD,proste CoD posunula zaner FPS minimalne v singli to takej stoky,ze clovek potom hra Aliens Colonial Marines a hovori si,ze to vlastne nie je az take zle.
    • lol hodnotit cod podle singlu
      • No hodnotit CoD podle multi, tak je na tom snad ještě hůř...

        Pokaždé když si vzpomenu na mapy 3x2 metry a zbraně, ze kterejch střílím s plným automatem pomalu bez zpětného rázu, hození nože = okamžitá smrt tak je mi na blití...

        Ale pokud to někoho baví...
  • Tak jsem Aliens:CM taky prošel a musím říct, že to je kardinální pr**er. Když dáme stranou tupost AI starší engine a dementní příběh s cutscénama na blití, tak by mělo zbejt to gró , vetřelčí universum a bombastické lokace. No musím vás zklamat, ale podle filmu tam toho taky moc není. Když si odmyslím zbraně tak prostředí až tak neodpovídá ani filmu ALIENS. Přestože se na vzhledů lokací (lodi) podílel sám SYD MEAD (tvůrce konceptu původního Sulaca) , tak nikoho nenapadlo to dát smysluplně dokupy. Hardcore alienofilové budou vědět, že po přeběhnutí lávky do sulaca a hromadě žvanění v jedné místnosti, nemůže být hned za dveřmi hangár s dropshipou 02 z ALIENS, notabene, aby hangár byl jen pro jednu loď... Hodně zvás určitě přešla hned následující dvě místnosti, kde byly kryoschránky a jídelna přímoz filmu, ale někoho napadlo to dát celý do tmy a tím to zazdil.... Ano jsou tam světlé momenty, space jockey, cedule Hadleys Hope,...pár lidí vývoj asi bavil a byli fandové, ale zbytek, jak už to bývá hrubě nedopadnul....Je smutný že na značku vetřelců se nabalujou takovýdle sra*ky a potápěj ji do bahna. Prometheus taky nebyl bůhví co....
    ..asi to je příznak doby.

    omlouvám se za takový frustrovaný blití, ale když někdo takhle sprzní věc, co máte rádi, tak to bolí. *10*
    • Príznak doby? Mne sa zdá, že podarené hry podľa filmov boli vždy veľká výnimka...
      • ..a to je ten zásadní omyl. Aliens Colonial Marines není PODLE filmu , ale vychází z jeho univeza. To znamená jediný: volnost v příběhu a všem ostatním. Vetřelecký universum dodává jen přidanou hodnotu v tom, že monstra jsou vetřelci a vojáci vesmírní mariňáci.

        Každopádně, dalo se vymyslet tolik možností a udělat mraky příběhových odboček až to hezký není. *16*

        Ikdyby jediný, a byla to pořádná střílečka pouze oblečená do kulis vetřelců....ale to ne...musí to bejt paskvil, kde jednou udělaná fungující věc byla smazána a nahrazena jinou a překvapivě horší (exteriér Sulaca). Všiměte si několika allmost epic momentů ve hře...ale nic se tam zásadního nestane. Jediný, co lze přičíst hře k dobru je fakt , že pokud neprojdete nějakým switchem, co spouští akci, tak se můžete kochat prostředím, které v některých pasážích vypadá , no, řekněme dobře.. *7*
  • Konečně novej přehrávač? *1*

    Ale jo, slušný, akorát když video přeskočím, nebo spíš posunu o pár vteřin dopředu, tak video normálně jede, ale na je tam symbol jakože se načítá, když to pauznu a zase spustím, tak symbol zmizne.

    IE10
    • Se ani nedivim, když máš IE.
      • Aspoň to v IE funguje, mě ve Chromu ne...
        • Magister_Peditum
          Co kecáš, na Chrome to běží v pohodě....
  • a... ? dobre Grigar :D
  • Jelikoz na multak se zamerili nasi vyvojari z Bordenlands 2 tak mel byt spickovy,ale jak si podle Lukase není..Takze :D i kdyby delali na singlu o moc lepe by to nedopadlo
    • Veskoslav
      Co třeba si zjistit, kdo na tom skutečně dělal a kdo to zaštiťoval:)
  • Shenkster
    Lukáši, ty tvoje videorecenze jsou prostě parádní ! Vždycky když si nějakou pustím a slyším tvůj hlas, tak se začnu ještě víc těšit ;) Originální, s humorem a trochou ironie !
  • Divím se, že tato hra tu dostává tolik prostoru, když je tak špatná.
    • s-a-b-r-e
      možná dostává tolik prostoru, protože je založená na známé a chtěné značce, kterou do jisté míry hanobí. Proto se musí všude napsat, že nestojí za ty prachy, protože pořádnou hru s vetřelcema by chtělo asi dost lidí (zdůrazňuji, že pořádnou!) - tak asi proto, si myslím, dostává ten prostor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit