Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkná recenze,časem koupím,dnes už sem zainvestoval do Simcity.
    • Napodobne,simcity ma prednost...az bude za 300 na steam ujako MP3 na podzim, tak hned beru
  • Názor si udělám brzy sám, ale doufal jsem v o stupínek vyšší hodnocení. Ale co už... *4*
  • No jo... jak má hráč hodnotit hru která je sice kvalitní ale udělala z jedné z nejslavnější herní série mainstream? *13*
    • kostejnesmrtelny
      A původní Tomb Raider jako mainstream nebyl, jo? *1*

      Kristova noho, tady je zas yntelygentů... *1*
      • nikdy bych neřekl, že to napíšu, ale na dnešní dobu jsou všechny předchozí TR složité hry. Některé starší dokonce hc :D :D
        • kostejnesmrtelny
          Mňo, není složitost jako složitost. Je třeba odlišit zdravou obtížnost od nezvládnutýho ovládání, kamery, atd. Každopádně o tom se hádat nechci, koneckonců jediná hra s Larou co jsem hrál byl Guardian of Light. Jenom se mi zdá, že mainstream znamená trochu něco jinýho, než si tuten chlapec myslí, že znamená.
    • Jak hodnotit? Tak subjektivně - ani kvalitní hry nemusí bavit každého, to není nic zvláštního.
  • Smetana.pavel
    Recenze docela překvápko, Eurogamer tomu na konci poněkud obsáhlejšího článku udělil 9/10, článek Martina Bacha je poněkud střízlivější, těším se až Lara dorazí i ke mně, abych si teda udělal jasno, osobně jsem doufal téměř v desítkový titul :-)
    • Veskoslav
      EG je co se týče recenzi tragédie. Jejich redaktoři asi znají jenom 3-10, 9-10 a 10-10......
    • Rhulad
      Prosim tě EG udělí devítku všemu... dokonce i Dead Space 3
  • Nevie niekto ci uz je k dostaniu hambaty skin mod ? *15* To by tu hru spravilo o dost... hratelnejsiu... *14*
    • Stormangels
      Myslím že se tomu říká spíš Nude Mod :-)
    • Smetana.pavel
      dávám tomu 2 dny... a týden do verze 2.0...
  • Cosi
    Super, konečně recenze, která se zaobírala tím, že se nám křehká Laru neupejpá zmasakrovat zvěř na ostrově a rotu vojáků na potkání. V této recenzi je vše, co jsem chtěl o hře vědět.
    • prudislav
      jop recenze super
      - jen mi podle "Jak Hodnotíme" z textu vychází spíš 8 než 7 , ale možná je to díky MP kterej mě nezajímá a tim že už mi některý uvedený chyby ani nevadí.
      BTW: Hru jsem nehrál a ani předchozí díly
      • Cosi
        Mě tam ta sedmička podle toho jak hodnotíme sedí. Jednoduché puzzly, které jsou pouze v bonus prostředích. Absurdita střílení hromady nepřátel a nepovedený multiplayer. Zato ale príma chovající se nepřátele. Osmičku bych si z článku ale taky dokázal vyvodit. U mě je to po přečtení mezi 7-8.
        • prudislav
          to bude asi tim MP :-D Odstavec s ním jsem ani nečet
          Sám uvidím jestli se ke hře někdy dostanu :-D
  • Recenze je originální a bohužel neobjektivní. Divím se, že něco takového vůbec games.cz pustili ven. Alespoň víme, že se u nás světový magazín o hrách hledá a ještě bude hledat velmi těžko. *7*
    • kostejnesmrtelny
      Já se zase divím, že pořád odněkud vyskakujou další a další exoti, kteří se nestydí vypustit z huby "objektivní" a "recenze" v jedný větě. *6* *7*
      • regant
        nehádejme se a pojďme udělat nějakou subjektivní reportáž *1*
    • BLADIA-AMNESIA
      Recenze je zpravidla vyjadreni nazoru na jistou vec nebo jeji hodnoceni recenzentem. Pokud nema recenzent napsat fakta, ale sve zazitky a dojmy ze hry, bude to zakonite subjektivni.
      • Problém je v tom, že redaktor většinou píše pro lidi a jeho názory by tak měly být naprosto objektivní. V tomhle případě mě to spíš připomíná zaujatou hate speech hráče ze staršího ročníku, který se nedokáže smířit se současnými trendy ve hrách.
  • Teď si nejsem jistý jestli to v recenzi bylo ale mělo by se říct, že je Lara neuvěřitelně atraktivní *14* No stejně to asi všichni ví *3* Jsem zvědavý jestli příště bude ještě víc
    • a nejlepsi je ze uz takhle predem vis, ze z ni nevyroste hnusna tlusta baba, ale Angelina Jolie :D
      • No měla by z ní prvně vyrůst pixelovitá Lara z jedničky *15*
  • Games.cz musí být v čísle rankingu vždycky originální *2*
    • Ano taky se mi zda, ze vlastne vsechny recenze dopadnou stejne at spatnejch nebo dobrejch her. Spatny aby to nebylo jako vsude jinde tak za 6 a dobry zase 7. Takze co s toho plyne byt vama tak zavedu u recenzi jenom 6 a 7. *1*
    • Možná ale já s nimi docela souhlasím :)
      • Ja s tim souhlasit nemuzu, je to dost podhodnocene. Oproti Aleins:CM kteri dostali 6 je tohle o nekolik trid kvalitnejsi hra po vsech strankach. Jeste nemam dohrano ale zatim za me kolem 8.5 ... Vedle DmC se tahle hra radi k tem orpavdu povedenym rebootum.
        • Mám naprosto opačný názor, tohle je plivanec do obličeje všem příznivcům Tomb Raideru. Je fakt, že Aliens byli tak na tři, tohle tak na 5.
          • Nic proti všem názorům i pana Bacha každý to vidí jinak... přesto tak nějak cítím že taková 8 by tomu opravdu obecně seděla líp :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit