Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevydal to náhodou square enix? recenzista tam psal něco o crystal dynamics
  • No nevím, po dvou hodinách, kdy člověk "odehraje" hodinu a půl zpíčených cutscén, jsem to zabalil. Nevím jestli jsou na tohle konzolisti už zvyklí, ale tohle fakt nemám zapotřebí, to si radši pustím film a budu u toho mačkat gumový míček.
  • Až na rychlé mačkání tlačítek se mi hra líbila. A i ten "vlasový efekt" mi fungoval a líbilo se. Za to některé letošní hry jsou k zblití.
  • iba 7/10? teda menej ako FAR CRY 3,4 ..podla mna je to o dost lepsia hra ako spomenute..
  • sem v kole kde me najde ten rusak mackam mackam jak hnup a stejnak me zabije ma s tim nekdo problem hraju na klavesnici *9*
    • Musíš to F zmáčknout až ve chvíli, kdy to zčervená a objeví se vykřičník.Když to zmáčneš dřív, tak se úder neprovede a nepřítel s tebou zamete.
    • Jack1947
      Zkus gamepad. *3*
  • Hra to neni spatna, ale jedna se o dalsi titul, kterej zrazuje zanr, kterej kdysi zalozily jeho predchozi dily, a stava se plytkou smesici strileni z krytu, mackani na "postreh" a radobystealth akce. Pro me je vyslovene minus, ze jsme prisli o starou dobrou "hopsaci" Laru, ktera umela strilet pri trojitym saltu a nejvetsi problem kola vetsinou byl se dostat na nejaky skryty misto. V novym TR je skakani jen jakejsi doplnek prestrelek a spadnout nekam, protoze to clovek zkazil, chce notnou davku nesikovnosti, nebo smuly. Doufam, ze za par let se trend otoci a variabilita titulu opet vzroste.
  • Akonahle som si uvedomil ze prepichnuta Lara cela dobita a doudierana leze na trosky lietadla a odraza sa do vysky tymi tenkymi rukami som dosiel k zaveru ze ma to fakt nebude bavit :)
  • Právě hraju Tomb Raidera ve 3D a musim říct, že to je prostě nádhera. Spolu s 5.1 zvukem a Logitech Rumble F510 gamepadem s force feedback to doslova hráče vtáhne do hry.

    Poutavej příběh, krásná grafika. Pěkná hrdinka :D Já osobně bych dal 10 bodů.
  • Já to hodnocení chápu a klidně bych dal i míň. Těšil jsem se na spoustu přiměřeně těžkých enviromentálních hádanek a dočkal jsem se interaktivního filmu mixnutého průměrnou střílečkou, prostě obrovské zklamání. Tohle prostě už není tomb raider když jsem se za 5 hodin hraní nemusel ani jednou zamyslet nad dalším postupem. Příběh a přestřelky dejme tomu lepší ale o tom TR nikdy nebyl, vše ostatní bída. No dohraju to až budu senilní nebo po lobotomii.
  • Kery degeš navrhoval scenky kde treba mackat tlacitka? To uz tym navrharom fakt hrabe? Sme v pomocnej skole alebo co? Hru si chcem zahrat a nie rozbit klavesnicu len preto, ze nejaky magor povedal, ze "teraz sa bude 5 sekund rychlo mackat A a D, potom treba v spravny moment stisnut F, potom ako chuj mackat E", a nakoniec ma aj tak nejaky vlk zozerie. Kvoli tomuto by som tej hre dal 1/10 *16*
    • A to by si radši místo toho jenom koukal na film nebo co? BTW nehraj to na klávesnici a kup si gamepad s force feedbackem. Ideálně Logitech Rumble F510. To je ta hra pak o něčem jinym a dost možná tě to klikání i bude bavit *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit