Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel je Bůh! Díky za něj :)
  • A zapominate na konzolisty,ty si vas podcast napr,na ps3 uz neprehrajou vubec,pac to proste nejde:/,z youtube to slo stahovat i prehravat
  • S Drdou ohledně Dreamfall naprostý souhlas. Příběh v tolika dimenzích nemůže držet pohromadě, ale chápu záměr tvůrců - tradiční adventury vymírají, tak proč nešoupnout sci-fi, fantasy a real do jednoho kotlíku a pořádně to zamíchat. Prachy pojedou a já jdu radši hrát Grim Fandango.
  • collector124
    Neuvažujete vytvoriť v novom prehrávači náhľad videa v časovej osi tak ako to bolo na youtube? Pri traileroch alebo videorecenziách je to zbytočnosť, no pri podcaste by to bodlo. Napríklad keď by som chcel video o pár minút vrátiť lebo ma niečo iné rozptýlilo alebo vyrušilo :) Alebo v prípade keby chcem preskočiť danú tému, videl by som presne kde sa začína nová.
  • ogami
    Dekujeme za Karla ... i kolega, co by tento podcast normalne neposlouchal (nehrac), kdyz zasclechne Drdu, tak se dozaduje zvyseni hlasitosti ;)
  • HELLER
    Nu dobrá, na YT to nebude, jen pokud to bude poslední možnost na světě :) beru to. Změna, zvyknu si.
    První šok po zapnutí přehrávače byl zvuk bez basů, ale to dělalo jen u znělky a videí, samotné vysílání je OK, desync nebyl nijak otravný, Karel byl jako vždy super a jsem rád za každou návštěvu podcastu :) vždy mi zlepší náladu jeho humorem.
    Díky
    • blixa
      Dik za pochopeni :) Zvuk ve videich jeste resime, spravene by to mohlo byt relativne brzy (v radu dnu).
  • Adblock sice mam, ale nějak se mi tu reklamu nedaří zablokovat. Lupínky před každým videem? EE. Jestli nepřijdu jak na to, letíte z oblíbených. Chápal bych reklamu na hry, nebo na HW, ale tohle je už moc....
    • Viktor_H
      Těmhle příspěvkům fakt nerozumím. Co se jako snažíš říct? Že jestli si z tebe redakce okamžitě nesedne na zadek a urychleně neodstraní ty reklamy (který tam nejsou proto, aby zaplatily tyhle bezplatný služby, ale samozřejmě jen a jen proto, aby tě štvaly...), tak budou hořce litovat, protože si je tady pan egoistická samolibost odstraní z oblíbených.

      Ježíši !*13* Prosím ne! Kluci se ti určitě brzy omluví! Odpustíš? Snad teda pro dobro nás všech přijdeš na to, jak tu reklamu odstranit, abychom nepřišli o tvou blahodárnou přítomnost...
      • Mart9
        *1*
    • A na kolik videí týdně se tady podíváš, že tady vyhrožuješ jak malej harant?
    • Amylee.Anderson
      hw? To buď rád, že tam neni zelenej zmrt (ano, t, protože jinak bych tam musela dát hvězdičku třeba) :)
      • Alzáček je náhodou k sežrání.
        • Alzáček je pěkně k zblití, jsem na něj už uplně alergickej. *1*
  • Já už se lekl, že je to reklama na Farming Simulator 2013
  • Nechápu co kdo má proti reklamě, v TV jsou stanice na kterých je reklama to nejzábavnější

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit