Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel je Bůh! Díky za něj :)
  • A zapominate na konzolisty,ty si vas podcast napr,na ps3 uz neprehrajou vubec,pac to proste nejde:/,z youtube to slo stahovat i prehravat
  • blixa
    Dik za pochopeni :) Zvuk ve videich jeste resime, spravene by to mohlo byt relativne brzy (v radu dnu).
  • S Drdou ohledně Dreamfall naprostý souhlas. Příběh v tolika dimenzích nemůže držet pohromadě, ale chápu záměr tvůrců - tradiční adventury vymírají, tak proč nešoupnout sci-fi, fantasy a real do jednoho kotlíku a pořádně to zamíchat. Prachy pojedou a já jdu radši hrát Grim Fandango.
  • tak ale uznej, že to jsi tady na games asi výjimka :)
  • Protože Drda je z nich nejnormálnější a to je zaskočilo. :))
  • smejki
    Nasir: Už jsi četl pohádky bratří Grimmů? To je docela masakr.
  • Robotron: to je docela povrchní pohled.
    Vyjmenuj nám, prosím tě, ty pohádky, kde hrdina skutečně zabíjel loupežníky. To jsem zvědav, kolik jich bude. Nebo tím rádoby zabíjením myslíš to, že je jen tak spráská, zažene a to je všechno? V pohádkách se záporák skoro vždy vyžene, strčí za mříže, nebo někam zapudí (není vidět kam) a zabije se max. ten drak.

    Zadruhé podstatný je kontext, v jakém se to odehrává. Pokud dítě chápe, že zlo bylo potrestáno, a že by se to nestalo, kdyby hlavní hrdina jen přihlížel a nic neudělal (což neznamená, že je nutné použít násilí - jsou pohádky, kde se zlo přemůže jenom lstí ap.), tak to je přínosné a dítě chápe příčinu-jednání-následek. Pokud bude místo toho např. hrát násilné hry, kde bude hromadně kosit protivníky, aniž by chápalo smysl, a dokonce mu hra bude servírovat krvavé scény v domnění, že to je ta pravá zábava a žádný smysl to nemá a nepotřebuje, tak to je pravý opak a může (opakuju může) to způsobit problémy. A ty ani nemusí nutně souviset s násilím, ale třeba "jen" určitou zaostalostí nebo otupělostí, neschopností porozumět tomu, proč se věci dějí, co to přináší, co je na tom dobré atp.
    Tím nebrojím proti hrám, to byl příklad. A zdůrazňuju že mluvím o dětech, nikoliv o puberťácích nebo dospělých. Pokud sám mluvíš o vlivu médií, nemůžeš z něj uměle vytrhnout hry.
  • collector124
    Neuvažujete vytvoriť v novom prehrávači náhľad videa v časovej osi tak ako to bolo na youtube? Pri traileroch alebo videorecenziách je to zbytočnosť, no pri podcaste by to bodlo. Napríklad keď by som chcel video o pár minút vrátiť lebo ma niečo iné rozptýlilo alebo vyrušilo :) Alebo v prípade keby chcem preskočiť danú tému, videl by som presne kde sa začína nová.
  • ogami
    Dekujeme za Karla ... i kolega, co by tento podcast normalne neposlouchal (nehrac), kdyz zasclechne Drdu, tak se dozaduje zvyseni hlasitosti ;)
  • Bohemund
    Absolutně nesouhlasím, já třeba osobně chci vždy Drdu, protože se jako jediný věnuje MMORPG a myslím si, že jim i rozumí a celkově jsou jeho herní názory mi dosti blízké. Že u toho mluví jak mu zobák narostl, to je jen a jen plus, neboť tuto vlastnost mám u lidí rád.
  • HELLER
    Nu dobrá, na YT to nebude, jen pokud to bude poslední možnost na světě :) beru to. Změna, zvyknu si.
    První šok po zapnutí přehrávače byl zvuk bez basů, ale to dělalo jen u znělky a videí, samotné vysílání je OK, desync nebyl nijak otravný, Karel byl jako vždy super a jsem rád za každou návštěvu podcastu :) vždy mi zlepší náladu jeho humorem.
    Díky
  • protože to je ten důvod, proč ho tam všichni pořád tak chtějí - aby mluvil sprostě a všichni se tomu mohli děsně smát, ha ha ha...

    samozřejmě že když už ho tam pozvou, chtěj jeho "potenciál" podojit co nejvíc, aby se fanoušci nabažili a byl zase chvíli klid od hlášek "pozvěte zase Drdu"

    tomu, že by ho i redaktoři GAMES za to obdivovali, se mi opravdu nechce věřit.
  • Mart9
    *1*
  • Alzáček je pěkně k zblití, jsem na něj už uplně alergickej. *1*
  • Viktor_H
    Těmhle příspěvkům fakt nerozumím. Co se jako snažíš říct? Že jestli si z tebe redakce okamžitě nesedne na zadek a urychleně neodstraní ty reklamy (který tam nejsou proto, aby zaplatily tyhle bezplatný služby, ale samozřejmě jen a jen proto, aby tě štvaly...), tak budou hořce litovat, protože si je tady pan egoistická samolibost odstraní z oblíbených.

    Ježíši !*13* Prosím ne! Kluci se ti určitě brzy omluví! Odpustíš? Snad teda pro dobro nás všech přijdeš na to, jak tu reklamu odstranit, abychom nepřišli o tvou blahodárnou přítomnost...
  • A na kolik videí týdně se tady podíváš, že tady vyhrožuješ jak malej harant?
  • To jo... hlavně mě u tohohle dílu štvalo, jak zbytečně Pavel zavádět konverzaci k sprostejm výrokům Drdy... jakoby zbytečně na první signální hnát "humor" přes sprostý slova.. to bylo silně laciný
  • Alzáček je náhodou k sežrání.
  • Amylee.Anderson
    hw? To buď rád, že tam neni zelenej zmrt (ano, t, protože jinak bych tam musela dát hvězdičku třeba) :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit