Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Proč se s Karlem nebavíte normálně, jako s každým (jiným) hostem? Měl jsem pocit, že poslouchám úplně jiný pořad.
    • Protože Drda je z nich nejnormálnější a to je zaskočilo. :))
    • protože to je ten důvod, proč ho tam všichni pořád tak chtějí - aby mluvil sprostě a všichni se tomu mohli děsně smát, ha ha ha...

      samozřejmě že když už ho tam pozvou, chtěj jeho "potenciál" podojit co nejvíc, aby se fanoušci nabažili a byl zase chvíli klid od hlášek "pozvěte zase Drdu"

      tomu, že by ho i redaktoři GAMES za to obdivovali, se mi opravdu nechce věřit.
      • Bohemund
        Absolutně nesouhlasím, já třeba osobně chci vždy Drdu, protože se jako jediný věnuje MMORPG a myslím si, že jim i rozumí a celkově jsou jeho herní názory mi dosti blízké. Že u toho mluví jak mu zobák narostl, to je jen a jen plus, neboť tuto vlastnost mám u lidí rád.
        • tak ale uznej, že to jsi tady na games asi výjimka :)
    • To jo... hlavně mě u tohohle dílu štvalo, jak zbytečně Pavel zavádět konverzaci k sprostejm výrokům Drdy... jakoby zbytečně na první signální hnát "humor" přes sprostý slova.. to bylo silně laciný
    • me hlavne neprisel Karel normalni...
  • Gordar
    Chválím Karlův pohled na AC. Nechápu proč to někdo vůbec hraje.
  • nechcete to dávat na youtube? tady se to pomalu načítá a je tu hroznej desync audia.
    • blixa
      Na Youtube uz nenahodime zadny nase video, jen pokud to nebude posledni moznost na svete.. ;)

      Desync audia - viz vyse - neni zpusobenej prehravacem, ale bohuzel uz chybou v originalnim fajlu.
      • Škoda, protože mě se tu všechny videa cukaj. V lepším případě jen video, v horším případě i audio.
    • říkali to už několikrát, nechtějí, aby jim celý dvouhodinový video zablokovali kvůli traileru nebo ukázkám ze hry, na který nemají práva
    • i novinky.cz mají lepší přehrávač:)
      • Spiker01
        ale ten co tu byl předtim byl pěknej a navíc dobrej, alespoň mě vždycky jel, nevim,co maj lidi za problém. A to ani nemam nijak extra rychlej net...
    • Spiker01
      Jo to bych taky bral, já to z YT vždycky stahoval abych měl extended cut...
    • Ba, ne. Dulezitejsi je se podivat na traktor! *16*
      • Ten mě hrozně sere :D
  • Já už se lekl, že je to reklama na Farming Simulator 2013
  • nehnevajte sa, ale tá reklama na lupienky je krásna.
  • Mart9
    Doufám, že z těch reklam před videem máte alespoň pořádnej balík peněz a ne nějakou almužnu.
    • blixa
      Reklamu proste ukazovat musime, holt je potreba se s tim smirit - jinak proste zadny Fight Cluby nebudou. V tuhle chvili ale jeste neni hotovy omezeni prehravani na IP adresu za danej cas - jakmile to programatori dodelaj, nebude se to ukazovat uz pri kazdym spusteni, ale jen jednou za par hodin..
      • Mart9
        S reklamou nemám problém, když vim, že z toho tenhle web něco má. Proto píšu, že doufám, že z toho máte nějakou solidní částku a ne reklamu "za každou cenu", aby z toho něco káplo. Bohužel reklamy jsou holt nutnost.
        • blixa
          Nojo, bohuzel ne kazdej ctenar je tak chapavej jako ty :) Sorry ze jsem na tebe reagoval tak ostre, holt jsem se pri cteni tyhle diskuse nejak nasral a ted teprv koukam, jak jsem to tady hrozne vytapetoval :))
          • Mart9
            V pohodě...
            Chápavej jsem, protože s tím mám vlastní zkušenost.
      • VonHayek
        Měl bych Martine otázku - zatím to vypadá, že systém reklam v přehrávači leží mimo systém bannerů, které se donátorům vypínaj a mne by zajímalo, zda to bude napořád a nebo se donátorům někdy vypne i tato reklama..?
        Dík
        • blixa
          Jj, ted je to delany nekde mimo - ale hned jak doladime kolem videi ty nejvetsi chybky, tak kluci dodelaj i tu moznost vypnuti pro donatory.. Mejte pls jeste nejakou dobu strpeni.
          • Nějakou dobu strpení ? to je zhruba kolik let ? :)
      • hlavně, aby se přehrávalo vůbec něco
  • Reklamu naprosto chápu... Z něčeho žít musíte ale nevím zda je to vašim přehrávačem nebo čím ale zvuk naprosto ztratil oproti youtube dynamiku a rozsah... je to slyšej již v znělce kdy při 720p naprosto chybý basy i výšky .. Jinak super díl :)

    edit: hodne je to slyset taky v trailerech...
  • Malkavian
    Kdo chcete Neverwinter beta key - tady ještě nějaké jsou http://promo.pcgamer.com/Neverwinter/
    Tady najdete odpovědi na otázky (v prvním komentáři) - http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Chcecie-klucz-do-Neverwinter-Online-Zapraszam-do-rodka
    • SkillJam
      Děkuji ti dobrý muži *14*
    • muzete mi nekdo potvrdit ze mate ten kod? nechal sem si validovat mail a dosla odpoved ve zneni blabla find your unique code below, ale podtim uz nic neni i kdyz vim zeby melo :)
      • deridon
        stalo se mi to samé.. mail dorazil, "Please find your unique code below." též napsáno a pod tím nic..

        edit: takže po zaslání na muj gmail, kod se zobrazil.. na seznam.cz nikoliv
        • panejo to sou triky.. diky za radu
      • Malkavian
        Pod tím se mi kod normálně zobrazil, používám Gmail.
  • Amylee.Anderson
    Prima podcast :) Ono to téma od jakého věku a jak často a co nechat děti hrát je dost komplikovaný. A možná spíš zbytečný. Já si myslim, že naprostá většina z nás, hlavně např. děti 90. let, hrála už od útlého věku. A jsme úplně normální (?) Ano, je jasné, že malýmu synáčkovi rodič asi ani nedovolí koukat třeba na Dead Space, ale tím vším chci říct, že nějaký problémy vždycky primárně způsobí úplně jiný vlivy, než hry...
    • Viktor_H
      Nepochybně na tebe při vývoji spolupůsobí. Že působí nepochybně, vyplývá už z toho, že ve vývoji (kritický 7-14 rok života) na tebe působí všechno. *4* Otázka je, jak moc... A tam je potřeba analyzovat nejen okolí jedince, ale i jeho vlastní předpoklady... Nepochybně ale mohou hry rizikové jedince podněcovat. Argument, že naopak, že si to "vybijou ve hře", je podle mě hodně na vodě, může to být přesně naopak...

      Ve 12ti letech jsem hrál poprvé Fallouty (1,2, Tactics) a hláškám typu: "Vytahám ti střeva a uškrtím tě s nima"/ "Byl roztrhnut jako telefonní seznam."/ "Trsá v rytmu olova." apod., jsem se od srdce smál, stejně jako scénám, v nichž někoho upálíš plamenometem, rozstřílíš na cucky, případně zabíjíš malý děti (některý z těch šmejdů po tobě házeli granáty!). Ale samozřejmě to nezůstávalo jen u takhle explicitních scén, je i mnoho subtilnějších, např. dělání otrokáře pro Metzgera (i když já raději celou tu jeho bandu sejmul, byla to do začátku slušná výbava - ne že bych to tehdy dělal kvůli ubohým otrokům... *1* ).

      A dovoluji si tvrdit, že jsem se žádným deviantem nestal. Jenže to může mít X dalších faktorů...

      Vím jen tolik, že vliv her rozhodně není téma, které by šlo vyřešit šmahem ruky...
      • >>A dovoluji si tvrdit, že jsem se žádným deviantem nestal.

        No, začal jsi studovat filosofii.... (pokud si tě nepletu) *4*
        • Viktor_H
          Good point *1*
      • Amylee.Anderson
        Právě jak jsem psala "nějaký problémy vždycky primárně způsobí úplně jiný vlivy, než hry", tak jsem myslela něco podobného, co si psal v prvnim odstavci. Hry můžou podnítit k nějakému trestnému činu, ale to už v hlavě toho člověka musí být něco špatně.
      • Robotron3
        Charlieho Mansona inspirovala k vraždění hudba Beatles. Pojďme se bavit o tom, jaký negativní vliv na děti mohou mít Beatles :)
        • Viktor_H
          Říkal on o době, v níž už byl pravděpodobně deviant. Pojďme se bavit o skutečných příčinách, ne domnělých. *3*
          • Robotron3
            No jistě, jak jinak by to o sobě mohl říkat, kdyby ještě nebyl? Příčiny jsou všude jinde, jen ne tam, kde je chce veřejnost ovlivněná medii vidět. Příčiny jsou rodina, kamarádi, společnost jako taková, malá inteligence, atd. Hry na to vliv nemůžou mít veškerý žádný.
            • smejki
              Nasir: Už jsi četl pohádky bratří Grimmů? To je docela masakr.
            • Robotron: to je docela povrchní pohled.
              Vyjmenuj nám, prosím tě, ty pohádky, kde hrdina skutečně zabíjel loupežníky. To jsem zvědav, kolik jich bude. Nebo tím rádoby zabíjením myslíš to, že je jen tak spráská, zažene a to je všechno? V pohádkách se záporák skoro vždy vyžene, strčí za mříže, nebo někam zapudí (není vidět kam) a zabije se max. ten drak.

              Zadruhé podstatný je kontext, v jakém se to odehrává. Pokud dítě chápe, že zlo bylo potrestáno, a že by se to nestalo, kdyby hlavní hrdina jen přihlížel a nic neudělal (což neznamená, že je nutné použít násilí - jsou pohádky, kde se zlo přemůže jenom lstí ap.), tak to je přínosné a dítě chápe příčinu-jednání-následek. Pokud bude místo toho např. hrát násilné hry, kde bude hromadně kosit protivníky, aniž by chápalo smysl, a dokonce mu hra bude servírovat krvavé scény v domnění, že to je ta pravá zábava a žádný smysl to nemá a nepotřebuje, tak to je pravý opak a může (opakuju může) to způsobit problémy. A ty ani nemusí nutně souviset s násilím, ale třeba "jen" určitou zaostalostí nebo otupělostí, neschopností porozumět tomu, proč se věci dějí, co to přináší, co je na tom dobré atp.
              Tím nebrojím proti hrám, to byl příklad. A zdůrazňuju že mluvím o dětech, nikoliv o puberťácích nebo dospělých. Pokud sám mluvíš o vlivu médií, nemůžeš z něj uměle vytrhnout hry.
            • Matthew1J
              Viktor_H: A v kolika případoch figurovaly jako útočníci spojovaní s hrama děti? Pokud si pamatuju tak poslední útoky páchali lidi okolo 20ti.
            • Robotron3
              To už mají na děti větší vliv pohádky. A skoro v každé pohádce je nějaký hrdina, který zabíjí ostatní, ať už draka, nebo loupežníky, nebo dělá ještě mnohem horší věci. Pokud bych jen na chvilku připustil, že hry mají nějaký vliv na chování lidí, tak bych taky musel uvažovat nad tím, jestli všechno, co považujem za uplně normální, nemá negativní vliv ještě větší.
            • Viktor_H
              "Příčiny jsou rodina, kamarádi, společnost jako taková" - Je prokázáno, že děti rozlišují mezi realitou a fikcí mnohem méně než dospělí. Když si děti ve školce hrají na policajty a lupiče/na maminku a na tatínka apod. má to na ně obrovský formující vliv, promítají do té interakce sami sebe (prožívají to). Nejsou schopni to tak striktně oddělit jako dospělý člověk vychutnávající si role-play za korunovanýho zmrda... Z toho plyne, že jakákoliv fikce (filmy, hry) jsou pro děti rizikový faktor, jelikož pro ně jsou právě součástí té tebou zmiňované společnosti mnohem více než pro vyrovnaného jedince - mohou být příčinou, spolupříčinou, slabou spolupříčinou, nebo nikdy nepřerůst v něco víc, než jen v ohrožení - to už záleží na spoustě faktorů.

              "Hry na to vliv nemůžou mít veškerý žádný" - V dětském věku jsou lidi jako houba a i zkušený psychoterapeut odhaluje příčiny problémů v řádech měsíců nebo i více..., ale Robotron ví jistě, že hry prostě mít vliv nemohou a basta. *7*

              Nikdo netvrdí, že hra má větší vliv než matka... Ale jestli to dělíš jen takto, jako když rozpůlíš meloun uprostřed, a ani se nepokoušíš o strukturovanější analýzu, pak asi nemá smysl to řešit.
            • Robotron3
              Média myslim samozřejmě ta, která o něčem informují, zprávy, noviny, atd., a lidi si z toho utváří názory. Nevim o tom, že by hry tohle dělaly.
            • janchor
              Jen technická: média (a nově tedy i hry) jsou součástí společnosti a do určitý míry (televize například do míry poměrně velký) tu společnost formujou.
  • Koukal jsem 4 minuty a je tam nějaký problém se zvukem, poměrně často v mikrofonech praská a je to poměrně dost nesynchronizovaný. Zlepší se to dál a nebo je to celej podcast ?
    • smejki
      desync byl i v živém vysílání
    • blixa
      Desync audia s videem uz byl bohuzel v originalnim souboru (viz veta napsana primo nad videem) - neni to po celym videu stejny, takze oprava by zabrala hodne casu.. :( Takze obcas to na obraz sedi, obcas ne, bohuzel :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit