Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miláčku, tady máš "Emmu" a vyraž si koupit tu kabelku, taky pozdravuj maminku, v Sobotu a v Neděli bohužel nebudu moci jet. *3*
  • Starcraft hraju zrovna i ted a vim ze uz lidi v austarili a asii uz hrajou Heart of the Swarm a servery jsou porad v klidu tak nevim co hrotite.
  • No, těšim se, i když multiplayer nejspíš hrát nebudu a chci hlavně vidět, jak se to vyvrbí s Kerriganovou. Nicméně pro škarohlídy -- SC2 narozdíl od Diabla 3 nepoběží primárně na serveru, takže neslavně proslulá Error 37 se snad konat nebude. Ale držme si palce. *4*
    • S kerrigenovou to bude tak ze se vida na hlavni domov zergu od kud jsou tam se promeni zas v mrsku ale vyvinutejsi, zachrani raynora z vezeni a spolecne zabijou Mengska kterej krasne exploduje tim ze mu da kerrigan nakou energyi do pusi a kerrigan se svim rojem pak odletej bojovat s nejhlavnejsim zaporakem, btw tenhle konec je znamej asi uz rok :-)
      • Celej den v tomhle dataci uz je proflaklej davno :/
    • My body is Reggie.
    • Trisska
      Je opravdu smutné, jak někdy vypadají vedoucí příspěvky na české diskuzi...
      • You go girl!
      • KokyMetalGear
        a co. Napsal si článek, tak si to i "lajkne", respekt *1* zvedám ruku na placáka *2*
        • Overwatch
          Článek psal Aleš a přísahám, že tu hvězdičku jsem si nedal :)
          • A když si ji dáš, budeš mít dvě? *4*
    • Draken69CZ
      To je vzkaz pro koho :D
    • my nicht
  • Rhulad
    Už teď s klidným svědomím napíší, že to bude nejlepší RTS tohoto roku a možná i budoucích.
    • Rhulad
      By mě zajímalo v této době, když vyjde jedna dvě pořádný RTSky za rok považuješ za strategii hodnou hardcore hráčů.
    • S klidným svědomím napíši, že pro mě a další náročnější hráče rozhodně ne.
      • Neviem aky SCII si hral ale asi nie ten co ja...
      • Co znamená náročnější hráče? :-D
        • Pro které jsou hry od Blizzardu primitivní zábavou pro davy.
          • áá tady se zas někdo osobnostně vymezuje vůči ostatním tím, co hraje za hru.. To je smutné. Neúspěchy v profesním nebo osobním životě?

            *14*
            • Starcraft neni zrovna primitivni
          • Aha, a poradíš míi nějakou pořádnou hardcore strategii, kterou hraje jen hrstka vyvolený co se dokázaly odrhnout od davu?
            • Proč Simcity? Víš kolik lidí ho hraje?
              Jinak žádná škoda nového Simcity, hra se hraje dobře, když se ti podaří dostat do hry a nenarazíš na nějakej bug s ukládáním atd...
              Spíš škoda celkového přístupu EA. Marketingu, toho jak zajistily launch a co sem slyšel, tak i na podpoře zaměstnanci perlily.
            • Proč Simcity? To je komplexní a propracovaná hra, škoda jen toho nového dílu.
            • Sem si to ..., hold budu muset zůstat s ostatními ovečkami u BF3, Simcity a Doty 2.
            • Až napíšeš svůj dotaz pravopisně a mluvnicky správně, tak se rozmyslím, zda má cenu Ti to sdělit.
    • taky to vypada, ze bude krom CoH2 skoro jedina RTS tohohle roku, misto na bedne zarucene :)
      • Souhlas, ale šlapat na paty bude RTW 2 :).
  • no, nevim jak vy, ale ja si po zkusenosti s D3 radsi par dni pockam :D
    • Urcite to bude ze zacatku pretizeny jako vsechny online hry :) Ja se k tomu dostanu az o vikendu takze se nestrachuju xD
      • jasne, SC2 jsem koupil v den vydani a parim ho doted, jde mi spis o to, jestli zas prvni den nebudu koukat na error 48
  • XorxoxTalarius
    Tak schvalne jestli budou mit stejny problemy jako s Diablem 3, nebo uz se poucili.

    P.S.: Ikdyz Starcraft a Blizzard nemusim, tak jejich fanouskum preji bezproblemovy start.
  • Zitrejsim ? :) no ja teda cekam na pulnoc, zlata digitalka :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit