Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrtě sem se opět pobavil - jediný debatní pořad delší dvaceti minut, který s chutí vždy dokoukám až do konce *15* Ste fakt fajn kluci a skvěle se doplňujete - mimochodem kombinace Martina s Milošem je výborná *1* Příštímu FC ZDAR *3*
  • jsem slepej nebo se nedaji v novem simcity nastavovat dotace pro jednotlive budovy treba skoly nebo nemocnice, elektrarnu apod.?
  • jabbo126
    Není to v SimCity náhodou tak, že ano - některé budovy se dají postavit pouze za podpory ostatních měst, ale nikoli hráčů? Protože v tom regionu si jeden hráč může postavit města třeba všechny a tak se dostat ke všem budovám, není to tak? Protože já jednoznačně souhlasím s Lukášem - vždyť už teď vznikl nějaký fanouškovský offline mod - to jasně potvrzuje, že není nutné být online k plnohodnotnému hraní. Velký fail.
    • blixa
      Už jsem na to reagoval v dedikovaný podcast diskusi - tohle byla dezinformace z mojí strany. I ve FC jsem říkal, že jsem SimCity nehrál a tohle jsem blbě pochopil z vyprávění ostatních - takže ještě jednou sorry a už se k tomu nebudeme vracet, ok? ;)
      • jabbo126
        ale já ten velký fail myslel na Sim City, potažmo EA - ne na Vás :-) To se samozřejmě stane, já si tím taky nebyl jistej. :-)
    • Presne tak, ale v dobe kdy byl tenhle fight club natocenej se o tom jeste nevedelo :)
  • smajdal
    ten o těch filozofech to zabil
  • conflig
    S tím YouTube souhlasím s těmi autorskými právy je to tam teď děs *16* Něž aby byly autoři rádi za reklamu zdarma tak... no to je fuk *16* *16* Pochopím, když někdo použije ten obsah třetích stran pro vlastí obohacení, ale tohle je už moc...

    To je jako když na YT stanice CBS zakazuje téměř všechno co se týká seriálu HIMYM a TBBT Zase!! pochopím, že když tam někdo dá celí díl, ale když zakáží i 10s videa WTF!!!
    • smejki
      problém je, že na YT může být video označeno jako porušující autorská práva kýmkoliv (ne jen vlastníkem práv). Poté je preventivně znepřístupněno (presumpce viny), dokud se věc nevyřídí. God bless DMCA!
      • Viktor_H
        Správně, beztak jsme všichni hříšníci!
    • BLADIA-AMNESIA
      Nauc se psat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit