Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za ty problémy co s tim byly, by měli za simcity vracet peníze a ještě dát hru zdarma. jedině to by jim mohlo zase trošku zvednout reputaci, i když je to ještě?:)
    • jindra.veliky
      nenazranej *11*
      • Ani bych nerek, zakaznik mel problem s tiskarnou, nepovedlo se ho vyresit ani po 3 mesicich ... dostal tiskarnu o kategorii vyssi a za normalnich okolnosti za 3nasobek ceny.

        Nabidka vraceni penez mi pak prijde naprosto koser vec, navic na ni minimalne vsichni hraci v EU maji pravni narok (a kazdy soud by EA prohrali, moc dobre to musi vedet).
      • ani ne nenažranej, ale za ty problémy co tím všem předobjednatelům (a nejen těm) způsobily :X
    • jde to ještě, ne je to ještě :)
  • Keyz
    Doufají,že zákazník zapomene.
    To SimCity 4 je zajímavé, přímé porovnáni s aktuální špatnou 5.
    • Aktuální 5 mi příjde zajímavější a to v tom, že konečně se mohu pokoušet o vytvoření města s čistě průmyslovýma a komerčníma zónama, bez jediné rezidenční a druhého, kde jsou jen rezidenční :)

      Aneb splněný sen o utopické společnosti, kde hovínka a ošklivé věci mizí ty tam (k sousedovi).
      • To cos popsal jsi mohl i ve 4. A narozdil od 5 to melo aspon castecne hlavu a patu a probihal aspon naznak simulace. Precti si nejaka fora jake nelogicnosti 5 obsahuje. Simulace skoro zadna a kdyz tak nesmyslna, meli to nazvat spis ArcadeCity.
  • Klobouk dolů a děkuji ....
    Tomu říkám férové jednání :)
    • smejki
      no nevim, za lži a rozbitej design se ještě nikdo neomluvil, jen za fronty na serverech. Za to je to však bezpochyby více než adekvátní náhrada. Ten zbytek je podle mě zásadnější, ale to už si samozřejmě musí každej rozhodnout sám.
      • bump
    • Keyz
      S tím bych počkat zda jak se to dal vyvine. Omluva přece problém neřeší.
      • Ale je to rozhodne dobre gesto.
        • Keyz
          To ano :)
  • Popravde jsem neveril ze si budu moct vybrat z tehle titulu, jsem cekal tak nejmin 3 roky stary hry :D, ale tohle me potesilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit