Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové mám dotaz k hře zdarma. Nemám moc zkušenosti z onlinovkama a proto nerozumím té zprávě. Píše se tam, že hru získá každý kdo si aktivuje hru do určitého data. Ale předpokládám, že ty emaily rozeslali lidem co hrají Simcity a ti přece hru musí mít aktivovanou když ji hrají, ne? Nebo se mýlím? Taky mě zaráží že v té zprávě s datem 18.3. se píše, že dnes by mělo každému po opuštění Simcity vyskočit okno s odkazem na hru zdarma, i když servery budou k dispozici v Evropě tuší od 21.3. Zkoušel jsem to včera ale sice se mi stáhnul upgrade klienta ale po opuštění hry žádnej odkaz na Hru zdarma. Tak nevím kde je chyba, hru mám přece aktivovanou a tím jsem splnil podmínky.
  • škoda že nedali the sims 3
  • Dokud tam nebude offline a bez originu tak si trhnete
  • Platí to i pro piráty? Ti taky museli čekat a vztekali se u toho stejně jako ti s originálkou. :)
    • ales.smutny
      Mno vzhledem k tomu, že ještě hra nebyla prolomená, alespoň co vím, tak ti musí čekat ještě teď :)))
      • Pirati si zatim na pohodu davaj funkcni 4ku, a na 5tku si pockaj, az to EA doladi. Ale rek bych, ze takovy smejd ani zadarmo spousta lidi hrat nebude.
    • Ano plati, maji dokonce vetsi vyhody, dle oficialni zpravy si pirati mohou dobrovolne stahnout jakoukoliv hru zdarma.
  • ale vzdyt ta hra je totalne trapná. proč proste neudelaji remake simcity 4 v supr grafice
    • kickasl
      .) si rovnou zahraj sc4, vzdyt ta grafika je pekna
      • souhlas, navic SC4 podporuje custom rozliseni, takze si ho dneska klidne zahrajes v 2560x1600 a vypada fakt pekne :)
  • firebug
    Malinko OT, sorráč. Situace kolem nového SC mě dost... rozesmutnila. Jako fanoušek SC4 jsem se na hru dost těšil ale před časem jsem se zapřísáhl, že žádnou hru která vyžaduje permanentní připojení (a ve své podstatě jde vlastně o offline titul) svými finančními hlasy nepodpořím. Po recenzích a videí z hraní absence nového SC ve své sbírce ani nelituji...

    Nicméně má otázka - Mohli byste hodit pár tipů na podobné budovatelské strategie ala SimCity? Nebo se mám vrátit ke své oblíbené čtyřce? Třeba Diablo III jsem před časem "nahradil" Torchlightem 2 a nelituji toho. :-)
    • Doporučím SimCity, je dobré a Maxis se o něj bude následující půlrok dosti starat, aby si napravil pověst. Navíc lze očekávat zpřístupnění dalších budovatelských nástrojů atp.

      Defacto vyjmu-li budgetové CitiesXL nic jiného trh nenabízí a to co nabízí je dost kvalitní obsah na vyměnění 2 víkendových pařeb za desítky hodin zábavy a kreativity.
      • No,krom toho je ještě City Life,sice to není nic extra ale mě to docela zabavilo.(Pro některé "citlivé,, jedince,nikoho tím nechci urazit a dokonce ani urazit něčí názor *3* *6* )
    • Radioaktivni_surikata
      Já ti asi nic nedoporučím, ale naopak tě chci varovat před Cities XL, na který jsem se nachytal. Případnej zájemce totiž musí splňovat:
      1. Vlastní jednojádrový CPU s taktem alespoň 10 ghz
      2. Má ocelový nervy, takže mu nevadí ten nejdebilnější nástroj pro stavbu mostů/tunelů v historii
      3. Nevadí mu pomalý a nepřehledný UI
      4. Nevadí mu nedodělaná hra, kterou někdo zapomněl vyvážit (např. obchodů můžeš postavit kolik chceš, ale podle obyvatel jich stejně nikdy nebude dost).

      Jinak pohodová hra *1*
      • napríklad aj Tropico je dobrá budovateľská stratégia, len teda nedosahuje takých rozmerov ako Simcity/CitiesXL
        • firebug
          No jó! Na Tropico jsem pozapomněl... a to jsem po něm svého času dost pokukoval. Díky. Tak jaký díl je nejlepší?
        • smejki
          Rozměrů nového simcity dosahuje hravě *3*
          navíc stojí na stejným základě (resp. SimCity převzalo ten z tropica) a funguje neskonale líp.
  • Do prkenný vohrady, fungujou ty tlačítka v mobilní verzi nebo co? -.-
    • Mě tu na Tabletu v Opeře (která se ale tváří jako desktop) běžne nefunguje správné přiřazení reakce a hodí se prostě jako další příspěvek.
      • Na Androidu s Dolphine HD je to bez problemu.
      • To je tim, ze dmnt kterej ten web delal neumi udelat web ... a cely jeh to js zprasenina ... sak se podivej na main, bez js ani nezjistis, kolik postu je u clanku. Slusne udelanej web musi naprosto vpohode fungovat bez sriptovani, to muze maximalne davat nejakou funcionalitu "na pohodu", ale totez musi jit i bez toho. Je to skorem stejna zhuverilost, jako kdyz mas misto webu flash ...
  • 26. březnem 8:59

    Dobrej tah od kluků z EA. Zase vydělaj mrtě dolarů *14*
  • A to že dali možnost vybrat si Simcity 4 Deluxe edition zdarma je náhodou boží *1*
    • Ja do nej asi pujdu, lepsi jak nove ty novinky
  • A bleskovky, 22:16 "John Riccitiello skončí ve funkci šéfa Electronic Arts k 30. březnu."
    Že by to mělo něco společného? *1*
    • Keyz
      Snad nebudou Servery zase přeplněný když na to dost lidí nalítne z důvodu hry zdarma.
      • kdyžtak daj zase každému hru zdarma ať těm parchantům zalepí huby
    • Hej no, ich akcie sa za poslednych 5 rokov pohybovali v sumach pod 25$ za kus a v poslednych 2 rokoch iba pod 20$ to v porovnani s ich najlepsimi rokmi 2003-2007 kedy to bolo v sumach od 40-60$ je to celkom rozdiel *12*

      Rozhodne Origin, MoH:WF, DS3, SIMCITY, ME3, SW:TOR,FIFA 2013 boli dostacujuco dorazajuce na zmenu vedienia, len dufajme ze k lepsiemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit