Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radioaktivni_surikata
    Tak tohle asi nikdo nečekal. BF3, Dead Space 3, pane jo... Na jednu stranu je to i docela okatá promo akce (ještě je týden na to si Sim City koupit, takže je to vlasntě 1 + 1 zdarma a navíc jsou to základní verze her bez DLC), ale vůči hráčům je to super gesto. Dost dobrý EA, haters gonna hate...
    • Jako platící zákazník bych to teda nečekal čekal bych kompenzaci vrácení peněz a ne něco co je nic stát nebude teda od EA bych nečekal nic jiného...
      • Radioaktivni_surikata
        Co je bude kolik stát ti může bejt u zadnice. Tebe by mělo především zajímat, co jako zákazník získáš. Tenhle styl uvažování fakt nechápu a přijde mi upřímně chorej. Navíc je to bude stát ušlý zisky (tak se tomu říká nehledě na to, co si někteří demagogové pravděpodobně myslí, alá "ale on by si to bez toho stejnak nikdo z nich nekoupil bla bla bla", známe...) A že bys čekal kompenzaci vrácení peněz, tak to jsi hodně naivní. Servery běží, vada byla odstraněna, hráči dostanou odškodný. EA nejsou žádný svatoušci, nepopírám, ale některým kydoňům dát fakt do ruky howno ať si hrajou *7* Navíc že servery neustojej první nápor není nijak vzácný, a nejsou to jenom hry od EA, viz. třeba Blizzard a jejich Diablo.
        • Chorej ses leda ty ... stat je to nebude ani korunu, kdo nejakou z tech her chtel, tak uz ji ma koupenou, pro vetsinu z tech lidi to bude vyber "no tak trebas tohle". Navic, jak tu bylo poznamenano, nejde o kompletni hry, takze aby ziskali komplet ... budou muset !zaplatit! nasobek ceny plny hry za DLC ...

          A ses nejen chorej, ses uplnej idiot, nebot servery stale nefunguji, jen bezi v minimalistickym rezimu aby se to dalo hrat, ale vsechna naslibovana funkcnost ... jaksi neni. Je to naprosto totez, jako kdyby ti wowko umoznilo login, ale nesel by ti chat, nesla by ti aukce, neslo by chodit dungy ... protoze "to moc zatezuje servery" ... a jejich rekce by byla "platte dal, dame vam za to pulku nejaky ty gamesky ... za druhou si priplatte" ...
          • Radioaktivni_surikata
            "kdo nejakou z tech her chtel, tak uz ji ma koupenou" je vycucaný z prstu, nemusí to bejt vůbec pravda. Já například chci koupit From Dust, Killing Floor, Crysis 3 a další, ale ještě k jsem se k tomu nedostal (a vyjma Crysis to nejsou zrovna žhavý novinky), protože prostě mám zatím pořád co hrát a nemůžu si dovolit sedět u kompu celý dny. Na Steamu mi ucházejí akce, kdy si můžu koupit hry za babku, ale neudělám to, protože prostě mám pořád co hrát.

            A uvažovat, kolik to stálo vydavatele je haterská klasika. To je takový to sviňácky "když jsem si to vyžral já, tak ty si to vyžereš taky". Místo aby ses koukal na to, co ti kdo dává, tak se koukáš na to, jakým způsobem to tomu druhýmu uškodí. To se na mě nikdo nezlobte, ale tohle je podle mě chorej způsob uvažování.

            Battlefield 3, Dead Space 3 a další jsou celý hry. To jen chudáčci počítají s tím, že DLC, který vyšlo několik měsíců (v případě End Game už i přes rok) po vydání původní hry, z ní bylo vyjmuto a když po nich chce někdo prachy za další materiál, tak jsou hned zloději.

            O minimalistickým režimu jsem kromě spekulací nic nezaznamenal, uveď zdroj. A jaká naslibovaná funkčnost není? Ty závratný výpočty, co měl dělat server? Já myslel, že tu zástěrku pro DRM už všichni prokoukli. Můžeš je za to dát k soudu, hodně štěstí. Ale s přetížením serveru to nemá nic společnýho.

            Ale to nic, až vyrosteš, tak pochopíš, že každá mince má dvě strany a třeba ti do tý doby někdo vmlátí do hlavy i shodu podmětu s přísudkem...
            • Radioaktivni_surikata
              Tak podle Games jsou to žebříčky, achievementy, regionální filtry a nejvyšší rychlost cheetah. Hm, kde je ten minimalistickej režim a chybějící funkčnost mi jaksi uniká *7* Buďto na Games nepíšou dostatečně informativní články, nebo (ne)překvapivě dost přeháníš. Ale aspoň že ten podmět s přísudkem sis procvičil. Jinak to kálení na hlavu pobavilo, univerzální argument v akci *1*
            • Ze ses de..nemt ty neznamena, ze si nechaj na hlavu delat vsichni ... a ze si neumis ani precist, co mely servery poskytovat (a ne nemluvim o zadnych vypoctech) to jen potvrzuje. Nevim proc bych ti mel dohledavat zdroje, zvedni pr…del a najdi si to.
    • GlaDOS
      Vůči hráčům je to spíš chytré gesto. Kdo tyhle hry chtěl, už je má. Naopak je tu potenciál, jak z hráčů vydřít další prachy skrze DLC balíčky (B3), předchozí díly (ME3) a ingame obchod (DS3). Jestli jsem EA hater jen kvůli tomu, že se nechci nechat opít rohlíkem, pak budiž.
      • Opít rohlíkem, jasně. BF3 je super hra i bez DLC a ingame obchod v DS3 nemusíš používat. Vanilla maps se stále hojně hrají. Že to EA nedělá nezjištně je jasný, ale je vždycky fajn, když z toho mají něco obě strany. Nezavazuješ se tím k ničemu, k žádný další koupi. Navíc jsou to vesměs áćkový tituly a nijak starý. Jak jsem říkal, haters gonna hate. Udělat to Valve tak už tu je zástup uctívačů Gaba, ale když udělá něco fajn jednou EA, tak to vypadá takhle... A "kdo tyhle hry chtěl, už je má" se dá říct na úplně všechno.
        • GlaDOS
          Kdybych si SimCity koupil a nebyl spokojen, daleko raději bych uvítal vrácení peněz, než nějakou hru. Jenže to by pro EA bylo horší. To by totiž opravdu šli do mínusu s reálnými čísly. Takto jde těžko odhadnout, kdo by si vůbec něco z toho seznamu koupil. Je fajn, že tam dali i áčkové a zajímavé tituly. Asi bych bral BF3. Ale stejně nakonec skončím s dvěma hrama, které nechci. Nejsem hater, ale přehnaná vděčnost kvůli jedné věci zadarmo si myslím správná není. Zvlášť, když už se zadarmo rozdával třeba Bioshock a Metro 2033 a to nebylo podmíněno žádným problémem a lhaním.
          • Radioaktivni_surikata
            Jenže to odškodnění souvisí s počátečními problémy s připojením na servery. Že se ti hra nelíbí je jiná kapitola a peníze ti nikdo nevrátí, alespoň to zatím nedělal nikdo (Valve, THQ, Deep Silver, Ubi...). To jsi si měl rozmyslet před koupí, co vlastně chceš. Já vím, že dema nejsou, ale od toho dostávají novináři review verze her několik dní před launchem. To je holt dnešní realita *3*

            EDIT: Tak o minutu pozdě, walltar má podle mě pravdu.
          • walltar
            Tak když si koupíš jakoukoliv hru a nejsi spokojen tak ti většinou nikdo nevrátí peníze ono, že tě hra nebaví není totiž důvod ke vrácení peněz ... a vracet peníze ptotože měli problémy se serverama mě příde divné. Pokud už hru nikdy nechceš hrát protože první týden byli problémy se serverama tak někde je něco špatně a u EA to nebude. Tohle je omluva za to, že byli problémy se severama (oficiálně) s ostatním to nemá nic společného. Kvůli bugům taky většina firem nevrací peníze ... to už by ta hra musela být vyloženě nefunkční.
    • Robotron3
      Ono už tenhle postup je vyzkoušenej a funguje. Když Sony udělala na PS3 ten šílenej fail, kdy do špatně zabezpečenýho PSN se dostali hackeři a ukradli databázi kreditek, lidi byli nasraný, rozžhavený do běla. Tak neservírovali pár slušných her na download a dneska už si na to nikdo ani nevzpomene :)
  • xDDDDDDDDDDD
    Musím se smát, protože kamarád si kupoval SM přes origin a minulý týden dostal od EA mail že se omlouvají a kdesi cosi a může si stáhnout zdarma 1 hru jako omluvu za špatný chod serveru při startu hry. A dali mu na výběr 3 hry: NHL09, Medal of Honor Warfighter, Spore: creatures creator. Sám jsem ten mail vyděl a nevěřil svým očím jaké hry (odpad) mu nabízejí jako kompenzaci. Asi jim psali naštvaní hráči tak to změnili :D nebo zkoušeli kdo se chytí :D.
    • FAKE mě sice taky napsali omluvný email ale nakonec napsali že jako kompenzaci dostanu hru zdarma a že víc informací bude kolem 20.3.
    • Neni Spore Creatures creator zdarma dostupny? to spis jsi s kamosem naletel nejakym trollum
  • Zdravim,

    chapu to tedy dobre, ze kdyz si pujdu koupit zitra simcity a hru si aktivuji teprve az zitra, tak ze stale jeste bude na me platit ta akce s hrou zdarma? Stale bych si mohl vybrat? Hledal jsem tu tiskovou zpravu kde jsou tyto informace obsazeny, ale zadnou jsem nenasel.

    Diky za info

    Black
    • Edit: Nechceme, aby o možnost výběru bezplatné hry někdo z vás přišel, a proto si zapamatujte, že svou kopii SimCity si musíte zaregistrovat před 25. březnem 2013 23:59 PDT (26. březnem 8:59 SEČ), přičemž samotnou hru si musíte vyzvednout do 30. března 2013 23:59 PDT (31. března 8:59 SEČ).“

      Takze zitra kup a mas hru zdarma navic
      • jasne, to jsem taky cetl :) jen se snazim najit ten zdroj i, odkud to tato informace byla ziskana :)
        • Odsud to zkopirovali slovo od slova: http://www.simcity.com/cs_CZ/blog/article/for-our-patient-and-amazing-mayors-a-free-pc-download-from-origin-cz
          • diky moc ;)
  • Počkat, počkat, počkat... Hra zadarmo..? Od EA...? Co se jim stalo? :D
    • ceo dostal zapal mozkovych blan...ale uz ho utratili a odted budou zase padousi *4*
  • Ted si tu vsichni hrajou na zasadovy lidi, ale dat vam Mass Effect 1 nebo Dead Space 1 tak tu zase nadavate a brečíte
    • Simcity 4 je za par korun
      • *15* No a? Mas tam hry za tisice
    • Veskoslav
      Náhodou ME I bych bral hned:)
      • Myslel jsem proste nejaky stary hry za par korun
        • Veskoslav
          No to je ME 3, který je stejně drahý jako ME1:-D
  • Veskoslav
    Hezké gesto.....Ale to je tak všechno. Nic to nezmění na faktu, že EA nezvládla spuštění hry a kastastrofálně nefungovala hra, ale i veřejně lhali o tom, že SomCity nelze jet online a data se tahají z jejich servrů. A jak to vidím, tak spousta lidí jim za to ještě tleská. Hlavně že se dostane něco zadarmo, že? A kvalita služeb okolo už je jim putna. Jen aby pak nebrečeli, že vypli servry jako v případě Fifa 2011 například.....Osobně jsem uvažoval o koupi SimCity, protože co si budu nalhávat, strašně rád stavím něco, co je "moje" a je jedno, jestli se jedná o budku pro ptáčky, co mám za oknem nebo město v SimCity. Ale start této hry mě naprosto odradil. Počkám tak půl roku a pak třeba ve výprodeji zakoupím. Do té doby mám skvělé Sim City 4 Deluxe.
    • No já být tebou, tak kupuju co nejdřív. Aby ti pak nevypli servery.
    • Rhulad
      Tady se někdo rád poslouchá že?
      • Já Veskoslava podezřívám, že vlastní Hermioniny přesýpací hodiny. Jinak není možný, aby všechno hrál a ještě komentoval každej článek na games.
  • Mart9
    Sakra, to je až moc velkorysé. Škoda, že něco podobného neudělali v 2K, když byly takové problémy u české verze Mafie 2.
    • Vitekb
      V čem je to velkorysé? Všechno jsou to jejich vlastní hry, takže je to nestojí ani korunu.
      • Radioaktivni_surikata
        Tomu se říká ušlej zisk, je to velkorysý. Ne nezjištný, svůj zájem tím určitě sledujou, ale vůči hráčům je to super gesto.
      • No rozhodně na tom tratí...Škodovka taky nerozdává nový Octávky protože to jsou jejich auta
        • ... a je to tu. Prirovnani virtualniho zbozi, ktere se jiz zaplatilo a vydelalo, k necemu, kde kazdy novy kus stoji penize.
        • walltar
          Tak u škodovky, narozdíl od digitálně distribuované hry je nějaký fyzický materiál, který má nějakou cenu ... jediné co tady tratí jsou teoretické prodeje.
          • Dobre, takze nejake studio co zastřešuje filmy (nevyznam se v jejich terminologii) nerozdava jejich filmy na potkani, kdyz se ti jinej nelibil nebo jsi ho tyden promeskal
            • walltar
              Jenom aby sme byli přesní ... já nepopírám, tu "velkorysost" ... taky nám nemuseli dát nic ( pokud vím tak od blizzu sem za super launch Diabla 3 nic nedostal) jenomk sem podotýkal, že srovnání hry a fyzického zboží moc dobře nefunguje.

              Určitě je to lepší omluva, než pár planých slov a úsměvy PR pracovníků.
    • Mafie 2 mela jeden hlavni problem a to byla vykuchana hra, aby 14 dni po vydani mohli prodavat DLC ta nemusele byt online kvuli DMR jak vylhany simcity
      • Mart9
        mluvím o problémech při vydání české verze, ne o nedostatcích hry!
  • ted jsem to na chvili zapnul, myslel jsem že horní vrstvu nejbohatších lidí nalákáte tak že se nejak budou hejbat kšefty a ono stačí postavit parky, proste date parky a za chvíli mate ve meste bohate lidi. tak jsem to vypnul a uz se k tomu nebudu vracet
  • za tohle palec hore EA...ale...ale...ja nikdy spokojeny hrac chci 3 HRY ZDARMA! SLYSIS ME ÍJEJ?! 5 HER POVIDAM!
  • Omluva alebo dovod preco si SimCity kupit? Thats the question

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit