Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim co se Vam porad nelibi, stacoli si pockat na recenze a pak jste si meli hru koupit, jako tak jsem si pocka tri dne po zakoupeni a pak uz jsem temer bez problemu hral, a jeste k tomu dostanu hru zadara. A to neustale nadavani na EA, jako jim jsou hraci ukradeny, proste delaj byznys a zisky maji, to je jediny co je zajima, jako zpravnou firmu.
    • Kdyby měli všichni čekat na recenze dali by za hru o polovinu víc než při častém nákupu v "předprodeji"
      • Mno normalni lidi si pocjak 2-3 mesice, a koupej tu hru za pulku toho, co v predprodeji a navic uz budou vedet, do ceho jdou (takze spis nekoupej nic).
    • walltar
      Ani nebylo potřeba čekat na recenze ... na youtube byla hromada videjí z bety, kde bylo vidět jak ta hra vypadá.
      • jak se z Ytube videa pozna ze v ta hra vyzaduje online jen kvuli DMR? a jak se pozna ze servery nepojedou?
        • walltar
          Tak to že servery nepojedou bylo jasné ... já si nepamatuju, žeby někdy nějaký takový launch fungoval.

          A to že se nic nepočítá se celkem dalo poznat podle toho, jak hra na některých videjích ztratila kontakt se serverem a jela dál .. pokud by server něco počítal tak hra okamžitě spadne.
  • A maji vsechny ty hry taky online DRM? Takze za rok, az EA vypne servery, si je budou moct hraci nalozit?
  • já bych si vzal ten medal of honor a SC jim klidně vrátil
  • Je dost lidí na celé planetě, kteří měli problémy se spuštěním SimCity a dostanou za to kompenzaci velice slušné hry. Což znamená, že Origin rozhodí do světa pěkný počet her zadarmo. Chápete, kolik musej na svých předražených hrách vydělávat, když si mohou dovolit takovouhle akci k vylepšení pošramocené pověsti? Jiná věc je, jak moc si pohoršili pověst a jak moc si ji tímto tahem napraví. Teď se zamýšlím pouze nad cenou her.
    • Chapes, ze rozdat klidne i nasobek tech her je prijde radove levnejs, nez pripadny soudni spory? ;D Je to totiz bude stat ... presne NIC. Penize vlozeny do tech her jsou proste uz pryc (bez ohledu na to, kolik hra vydelala) a pravdepodobnost, ze by si libovoulnou z tech her libovolny z tech hracu koupil (pokud ji jeste nema) je prakticky NULA?

      Naopak, tim vic privazou hrace k tomu svymu systemu, cim vic her tam bude mit.

      A pochop i to, ze (jak zde prave predvadeji) pirtastvi zadnej problem NENI a NIKDY NEBYLO. Vysledek je totiz uplne stejnej. Hra, ktera je dobra, se zaplati, spatna se nezaplati. Pro filmy a muziku pak plati naprosto totez - nejstahovanejsi kousky jsou zaroven zdaleka nejvydelecnejsi.
    • No hlavně jim to navýší prodeje Simcity,protože akce platí i pro lidi co si to koupí do 22.
      • Smetana.pavel
        což se jeví logicky, pokud někdo třeba s koupí váhal, tak úvaha: "Tuhle xxxxxx gamesku jsem stejně chtěl, tak si koupím SimCity a mám 2v1, teď už to běhá, tak proč ne..." Prostě si myslím že jen kvůli tomuhle opět pár čísílek prodeje SC naskočí...
    • Robotron3
      Bohužel ono je to ale stejně takové, že kdyby ty hry nedostali, jako omluvu zdarma, tak by si je stejně nekoupili, nebo jen malé množství z nich by si tu hru koupilo. Takže díky digitální distribuci si to krásně vyžehlí, vlk se nažere a koza zůstane celá.
      • Keyz
        Možná na tom ještě něco vydělají. Ta hra někoho chytne a ten si pak koupí DLC.
        Zas tak strašné pro EA to nebude.
        • DaddyD
          Třeba u Battlefield 3, pokud člověk dneska nemá žádný DLC, tak má na výběr možná z 10ti serverů a jinde si nezahraje.
          • Erien
            Nelži aspoň, teď jsem zapl Battlelog a serveru s klasickým BF je plno. Dobrých 50 i víc na kterých se hraje a jsou tam lidi + xx dalších které fungují ale jsou prazdné. A to je pouze Evropa.
            • Erien
              S 1-5 volných míst jich mám jen v Evropě 30. Navíc když jdeš na plný, čekáš ve frontě jen chvíli. Ale i kdyby 30 serveru na kterém mužeš hrát hned, je ti málo? Nechci veřejnou omluvu, ale určitě je nesmysl veřejně prohlašovat, jak je u BF 3 v základu málo serveru.
            • DaddyD
              Dobře, celosvětově jsem v tuhle chvíli napočítal 26 rankovaných serverů na kterých se dá hrát (1-5 volných míst). Chceš veřejnou omluvu v denním tisku? *7*
          • walltar
            To jo ... hodně lidí si vybere BF3 a někteří si potom koupí i premium ...
  • pockat tak muzu si ted koupit sim 4 a dostanu bf 3 zdarma?? :))
    • tipuju, ze ne. kurz 1.01
  • a kdo se omluví za tohle?

    http://www.youtube.com/watch?v=ACdu1ho2Ic4&feature=youtu.be
    • Přesně tak, vydají hru, která není od začátku vůbec hratelná. Obrovské omezení místem. A ještě k tomu všemu za ni chtějí +\- 1200, vydávají ji za kompletní, ale pár dní po vydání k ní vydávají další DLC co stojí další peníze...
      • takze commercial a industrial zony nejsou vubec potreba? povedene :)
        • Potreba su - bez industrial na zaciatku nemaju simaci prachy, takze zacnu opustat baraky, bez commercial budu revat, ze nemaju kde nakupovat, takze sa nebudu upgradovat baraky, co je u tohto dielu dolezite, pretoze miesta je malo.
          • Mno podle videií to vypadá jinak. Např. Only Residental 200K wideo na youtube? Je toho víc.
      • walltar
        oni už vydali nějaké DLC?
        • No jsou ty tři co jsou v Delux edici
          • Jop, ale pro ty co si nekoupili Limitovanou edici jsou to další náklady navíc pokud je chtějí. Ale tak to je dnešní móda, že se vydá hra, která je sice hotová, ale ihned k ní vyjdou další a další DLC, které přinesou další a další peníze :X
          • walltar
            Aha ... já, že když psal že to vydali pár dní po launchi tak že je něco nového.
    • walltar
      That's not a bug it's a feature *1*
      • ja se ptám kde je ta simulace, protože pry nekdo postavil mesto i bez vody a elektriny jen cesty. možna to jsou jen vymysly ale jsem docela schopen tomu verit.
        kdyby to prezentovali jako stavebnici kde si mužete skladat hezky mesto nerekl bych ani ň. Alespoň to funguje jako hezka stavebnice no...
        • Keyz
          Čím více se chceš podrobnosti tím narážíš na více hloupostí.
          Asi bylo opravdu vytvořeno aby to člověk zapl,kochal se a nic neřešil.

          Já,zase viděl jak ve město došla voda pak prostě nepršelo. Navíc to je asi náhodné nemá vliv kde město leží.Jestli na poušti anebo jinde.
          • walltar
            To s tou vodou sen neviděl ... mě se to stalo. Dokonce ani u pobřeží už žádná voda není a tak obyvatelé musí pít recyklát.
        • walltar
          Já to taky nechápu... jestli se to snažili udělat superlehké, nebo je to pokažené. Já bych řekl, že se hru snažili udělat tak moc casual, až ji totálně rozbili.
  • člověk si ale u EA nemůže bejt jistý nikdy a ničím :D stačí, když napíšete na jejich fórum něco, co se jim nehodí do krámu a dostanete BAN na celej origin účet se všema hrama (pokud jste se přihlásili pod stejným účtem)
    • Prca je, ze na podobny tema existuje rozsudek, platnej min v ramci cely EU, ze hrace rozhodne nelze omezovat v nakladani s jeho majetkem - a to vcetne prevodu hry (nebo herni postavy) na nekoho jinyho. Pokud me skleroza neklame, tak to je dokonce v pozici, ze pokud takovy prevod z technickych duvodu (online) nemuze udelat sam hrac, tak to provozovatel musi umoznit a to bezuplatne.
  • Keyz
    Dobře, že to nejsou hodně staré hry ale logicky to mají promyšlený.
    Jsou tu běžné edice a navíc k tomu jsou DLC které se kupují.
    Tedy hráč bude potěšen a to je ihned krůček k tomu koupit si DLC atd.. *3*
  • walltar
    Hmm tak tohle sem vážně nečekal ... čekal sem nějaké totálně zapomenuté hříčky co nikoho nezajímají.

    Teď ještě opravit tu hromadu bugů ... mají jich tam, že by se dali lopatou přehazovat.
  • Hehe nejjednodušší způsob jak všem zavřít tlamu. Teď bude EA vychvalována do nebes.
    • Ani ne, na původní stránce (blogu) jsou hráči stále velice rozladěni - problém je v tom, že:

      A) jsou to dlouhodobí uživatelé Originu a většinu her mají
      B) jsou to specifičtí causal hráči, kteří se o tyto tituly nezajímají

      Takže, když nenechali výběr na uživatelích samotných (každému kterou hru chce) opět sklízí nevraživost.
      • jindra.veliky
        bych je uz poslal do rite *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit