Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze na jednu hru vydané ve stejný čas +- 15min na dvou různých webech? Čuju nějaký podraz, že by všimné od vydavatele?
    • sleepless
      Recenze na hru, vydaná v jeden čas (plus, mínus pár minut) na VŠECH webech na celém světě. Hmmmm, to se určitě ještě nikdy nestalo, to musí být konspirace! Ha! Proveď si pečlivou analýzu a zkus si ji vyhodnotit, jestli by to vydavatel zaplatil, a hlavně, co by tím proboha získal. Nebo to snad bylo prosté embargo na vydání té recenze.... To určitě ne, dnes se přeci nic neděje jen tak, jak je psáno, řečeno a tvrzeno. Za vším hledej Žida, Araba, ale hlavně úplatek.
      • Nedělej pyču.
    • kdo ví...kolega alespon předvedl, jak recenze MÁ VYPADAT
    • Nebo časové embargo, co myslíš? Buhví jak dlouho měli recenze sepsané a jen čekali na určitou hodinu...
      • Trisska
        Jo, to je dost možný... Já zas měla od pátku embargo na psaní příspěvků! *15*
        • :D
  • hlavna hrdinka velmi chutna v tej bluzke. mnam *12*
  • cteni dobry, ale recenzi si predstavuju trochu jinak. Min toulek do autorovy mysli a duse a vic technickych faktu o hre.
    (za co ta 9? co AI, mapy, zbrane, tempo, npc a nepratele...?)
    • Tenhle styl recenzi je právě přidáná hodnota Games.cz. Jak tohle může někdo kritizovat? Lukáši, nedej se!
    • Tak takovou recenzi si můžeš s klidem přečíst jinde ne? Myslím, že jich je na internetech dostatek. Já na games chodím především kvůli recenzím tohohle druhu, protože je to snad jedinej českej herní web, kterej k tomu přistupuje trochu jinak.
    • Pro mě osobně je zprostředkování autorových zážitků a pocitů ze hry důležitější, než nějaký výčty faktů
    • s-a-b-r-e
      no nejspíš to vše bylo na takové úrovni (AI, mapy, zbrane, tempo, npc a nepratele...!), že nestálo za zmínku psát, že jsou špatné či dobré - pokud jde o množství zbraní, tak to si můžeš klidně vygooglit, k tomu nepotřebuješ přece recenzi, ne? Z recenze jsem se dozvěděl dost na to, abych věděl zda koupit/nekoupit.

      Z recenze je jasné jak si Infinite stojí oproti prvnímu dílu Bioshocku a dozvíš se i to, že nejde jen o přemapování, tak možná právě proto ta 9.

      Ale hru jsem nehrál, jenom si tak bloumám myslí mezi řádky recenze..
  • Dal by mi někdo link na onen v recenzi vzpomínaný rozhovor s Levinem? Díky.
    • Aha.. rozhovor vyšel na DVD příloze. Škoda, tak nic.
  • michelangelo
    Ken ani Lukas nezklamali. Hra urcite vyborna a recenze taky! Jenze jsem si Bioshock zakazal. Minimalne do doby nez bude moje bakalarka hotova .) Coz me vede k tomu, ze bych si rad poridil vsechny tri Bioshocky v nejaky pekny edici, hezky pohromade. Nevite nekdo jestli se takova v blizky, nebo i vzdalenejsi budoucnosti chysta?
    • ucho
      http://www.greenmangaming.com/bundles/

      píšou, že k tomu dají i XCOM, ale nevím proč, v nákupním košíku se neobjeví.
      • michelangelo
        Digitalni verze jsem na mysli nemel. Je par her, ktery stoji za to mit krabicove zalozeny hezky v knihovne a prave Bioshock je pro me jednou z nich. Ale snahu urcite cenim, i kdyz gmg mi mail s touhle nabidkou poslal taky.
      • Taky mi přišlo divný proč ten XCOM v košíku není, ale z vlastní zkušenosti ti můžu potvrdit, že ten XCOM dostaneš.
  • nevíte náhodou, co to k té video ukázce v recenzi běží za muziku? je to přímo soundtrack z bioshock infinite nebo jiná existující muzika?
    • Nico Vega - Beast
      http://www.youtube.com/watch?v=vpigIWLDTdc
      • díky kucí, ta muzika má fakt koule, jenom kvůli ní jsem si ten trailer pustil 4x za sebou :-D
        • Baldur52
          i ta z launch traileru má šťávu :)

          http://youtu.be/L9AjsA-w48Y
    • Nico Vega - Beast - http://www.youtube.com/watch?v=eheESgRNJKc JJ. Má to grády, jako Janis Joplin.
  • No už se těším přes večer to pre-loadnu na steamu a zítra hned po škole hurá do Columbie.
  • Zajímalo by mě, kde jsou ty české texty ve hře :-) Proč to tam píšou, když to není pravda...
    • Inquisitor
      Všude je napsáno jenom český manuál. Každopádně čeština určitě bude.
  • Dohráno a po HL2 nejlepší FPS nového tisíciletí. Můj čas dohrání na normál 18h :).
    Pro ty kdo brečí nad hrací dobou 6-10h to proběhne každý na easy kdo to chce "speedrun" dohrat. Ale pokud si chcete vychutnat celou hru tak herní doba se protáhne. CoD nebo Crysis 3 lze taky projet 6-10 hodin, ale jedině když budete procházet všechny místa a kochat se okolím. Herní dobu bych přirovnal k DS3 kde byla taky 18h. Čekal jsem desítku, ale možná si jí redakce schovává pro DooM4, či Half Life 3 ;).
    • Dost silně pochybuji o tom, že Half-Life 3 (pokud se ho vůbec ještě dočkáme) dostane 10/10, protože to by po tak hodně dlouhé době čekání muselo být opravdu něco revolučního a pokud tomu tak nebude, bude to snad největší zklámání ze všech. Podle všeho, co jsem se dočetl, Valve zkoušelo spousty jiných konceptů, jak hru udělat "jinou", "lepší"... RPG, otevřený svět, ale záhy všechno zavrhli a začali od začátku s vývojem, čemuž napovídá fakt (je to jen moje domněnka), že si vývojáři neví rady, jak hru udělat jedinečnou a odlišnou natolik, aby každej při pomyšlení nad touhle hrou řekl: "Tohle je hra desetiletí" nebo "z téhle hry se stane jednou legenda"... Zkrátka, hráči jsou čím dál náročnější a perfektní grafika s dobrým příběhem už nestačí dnešním hardcore hráčům a bojím se, že to nebude stačit ani, když hra bude šlapat ve stopách minulých dílů.
    • Hra vychazi az zitra, muzes nahodit prokazatelny foto svy originalky?
      • detektive colombo on nikde nepsal, že vlastní originálku *3*
        • To je prave to smutny. Paradni hra! Je dlouha! Levine nezklamal! Muselo to dat strasne prace! Tak jsem to ukradnul...
          • A pak se divte, ze vychazi "online" hry jako Diablo 3 nebo Simcity. Az bude dalsi Bioshock taky "online", tak za to muzeme podekovat sockam jako Lolek
    • Keyz
      Pro Half Life 3 je schovaná 11 *3*

      Je nutnost procházet vše jak píšeš?Rád se vracím tam kde to má smysl anebo když se mně tam líbí.
      Předpokládám,že munice atd bude určitě dost jak to tak bývá.
  • Hanzales
    Taky díky za velmi prima recenzi. Akorát jsem to koupil, tak se těším na zítřek :)
    Prve jsem k této hře až tak nevzhlížel, ale vypadá to na opravdu kvalitní počin zkušených lidí.
    Nejvíce mně bavily první dva SystemShocky. Bioshock mně taky strašně nadchnul (ale už jinak), nicméně dvojku už jsem pak přeskočil. Prve mi to město v oblacích nějak moc nesedělo, ale nyní mám úplně opačný pocit. Nějak se mi naladily herní chutě. Už se nemůžu dočkat, až se tam vydám :) Stejně ale tak nějak v hloubi duše doufám, že kluci někdě v tichostí kují pikle na Systemshock3. Bral bych ho i v dnešním mainstreamovém kabátu, i když taky v určitých mezích. No nic, hurá ať už je úterý, ať můžu tu holčinu vysvobodit a to mesto srovnat do latě, nebo napopel, to se vlastně teprve uvidí :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit