Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od té doby, co vypnuli servery Split Second tak nemám kde závodit. Nevypadá to tak špatně, jen tam nevidím ten správnej spád a a taky by to chtělo nějakou tu raketu, nebo tak něco, na ničení protihráčů....
  • Dejte mi už kua někdo pokračování Rollcage! *13*
  • Ja myslim ze presne takove hry jsou tezkym nedostatkem. Namisto toho radeji vychazi AC IX, COD XI apd.. ktere jsou porad jen nadstavbou sama sebe bez jakekoliv inovace. Takze jen vice takovych nemasovych "her"
  • Hmmm, tuším budem musieť vyhrabať Rollcage 2 *5*
  • Magister_Peditum
    Smazat toto. Dženkuji.
  • Magister_Peditum
    TRON? *4*
  • KIMCID
    milá games kdybych chtěl vidět reklamu tak si otevřu noviny,okno,tv a možná i konzervu ale necpěte to do videa...diky
    • regant
      milé cosi kdyby nebyla reklama ve videu tak by tu nebyla ani milá games
  • Aha, opet se mi potvrzuje, ze tento autor bude z jiny galaxie, nebo ma velice dobrej model do fajfky. Jinak si nedovedu vysvetlit jak muze napsat ze z tyhle humusarny prechazej oci. Asi jsou tady placeny z kliknuti na videa s priblblou reklamou na zacatku....
    • MarekDuris
      asi tak nejak....netusim proc nekdo tvrdi ze z toho prechazej oci ale ve skutecnosti je to dost hnusny...a to nemyslim vytvarnej styl ale je to malicko chudy
      • MarekDuris
        heledte vam to jako pripada pekny?
        • Je to pre-alpha, tzn ukazují styl hry, času na vyšperkování grafiky ještě bude...
        • Mně jo. Sice by ty animace mohly být plynulejší, ale design se mi líbí.
  • Xcomik
    No vypadá to jako ten Nitro Rush jen v HD grafice a s novými vozy je to hodně podobné. Neříkám že je to špatné hodně mi to připomíná filmového Trona Legacy (barevná paleta vč. Hi-tech hraček).

    Je to takový zajímavý koncept někdo veme barevnou paletu na styl Trona přidá tam tratě a jízdní model Trackmania + nové fičurky jako salta létání. Šoupne to na UE a je to. Jako hezky to vypadá to určitě problém je jestli ta hra bude taky dostatečně zajímavá obsahem. Aby se nestalo že to hráče po pár hodinách přestane bavit protože krom ježdění to třeba nabídne jen úpravu barev vozu (budiž příklad)
    • Můžu se zeptat, co je to ta "HD grafika"?
  • Ježiši, rychlé ježdění mi v moderních hrách hrozně chybí! Škoda, že jsem se o tom nedozvěděl dřív. Stupidní Kickstarter taky promotuje jen ty hodně úspěšné ...
    • Black_Hand
      http://survivethedistance.com/paypal/ nic neni ztraceno :).
      • Někteří PayPal nemají. Ale třeba si ho jednou pořídím :)
        • Black_Hand
          no, urcite mas nejakyho kamarada ;).
          • " Nemám kamarády *9* "

            Heh. No, to mě nenapadlo, ale nechci kvůli tomu nikoho otravovat, stejně jsem si PP chtěl zařídit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit