Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, jestli se vm líbí soundtrack mrkněte na týpka jménem OVERWERK přijde mi to hodně podobné :)
  • Kdyby radsi udelali novy Rollcage...
  • Pustte si tohle gameplay video z Distance nejdřív normálně, pak s rychlostí 1,5x a nakonec 2,0x, je to mazec! :D http://youtu.be/gCDJHfhBfIg
  • Black_Hand
    stahni si Nitronic Rush a zkus. uvidis, ze to tak jednoduchy neni :). je to mozna tezsi nez rollcage. sam jsem se rollcage nahral nekrestansky hodiny. koordinovat nejenom let, ale i takovy detaily, jako pritlak v zatackach je docela challenge :).
  • Vypadá to pěkně jen mi přijde že Rollcage bylo více o dovednosti to udržet na silnici tady to líta ale skoro furt rovně *5*
  • Hold teploušek iOS/Android má smulu *15*
  • Tohle na PC? Jako na iOS/Android dobře, pěkná grafika, jednoduchá geometrie, textury... Ale na PC???
  • fuha, klon fzero a wipeoutu v nudnom (aspon toto video) "tron like" prevedeni?:)
  • alladjex
    Souhlas. Nitronic Rush byl super, přestože jsem se k němu už nevrátil. Na mě to bylo občas docela těžký. Hlavně orientace při točení v luftu. Ale skvělá hudba, super zpracování. Za sebe držím palec. Hudba je znovu skvělá, už se na ni teším.
  • Vypadá to dost dobře.
  • regant
    milé cosi kdyby nebyla reklama ve videu tak by tu nebyla ani milá games
  • Dobrá music
  • Dřív? Jedničku si tak obden zajezdím ještě teď :)
  • nevím jak Vám ale mě to připadá něco jako Rollcage a Tron-game v jednom :)

    dřív mě Rollcage a RC stage II hodně bavil :)
  • No Nitonic Rush byl pecka, ale byl tak nějak jenom na jedno zahrání...
    Takže snad tady bude víc výzev, a snad i težších
  • Od té doby, co vypnuli servery Split Second tak nemám kde závodit. Nevypadá to tak špatně, jen tam nevidím ten správnej spád a a taky by to chtělo nějakou tu raketu, nebo tak něco, na ničení protihráčů....
  • Dejte mi už kua někdo pokračování Rollcage! *13*
  • Ja myslim ze presne takove hry jsou tezkym nedostatkem. Namisto toho radeji vychazi AC IX, COD XI apd.. ktere jsou porad jen nadstavbou sama sebe bez jakekoliv inovace. Takze jen vice takovych nemasovych "her"
  • Hmmm, tuším budem musieť vyhrabať Rollcage 2 *5*
  • Je to pre-alpha, tzn ukazují styl hry, času na vyšperkování grafiky ještě bude...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit