Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtěl bych remake NFS:Porsche Unleashed - pro mě nejlepší needy věnované jen Porsche, možnost úprav, prodeje a nákup aut..prostě pecka. Do dneška nezapomenu na jízdu v Porsche,co mělo volant přes celej monitor :-)
  • M.Habarta
    Minimálně to logo je zjevný nesmysl.
  • Kinet1c
    Skoda ze to robia Criterion, to bude znova dalsi Burnout NFS, podla mna to bude znova dalsi krok uplne mimo, tak ako Most Wanted, RUN a Hot Pursuit (aj ked toto si vychvalovali mnohy, doteraz neviem preco). Neviem ako to inak povedat, ale velmi ma to nezaujima, aj ked som tu teda predsa len, ale asi ma skor pritiahlo to meno NFS a Criterion kombinacia.
  • x_ander
    První (i druhý) Underground byl super. Jen nechápu proč tomu říkají remake? Proč prostě neudělají Underground 3? Jako z článku jsem pochopil, že to víc než remake bude nová hra, ale proč EA dělá v těch názvech takový bordel? Už ten Most Wanted (bez dvojky) jsem moc nezachápal, a teď zas. Jako ne že by to byl nějaký zásadní problém, vlastně mi to může být jedno, ale smysl tohoto počínání mi hlava nebere.
    • davidBray
      lidi pak budou mít zmatek v tom, na kterej díl mají nadávat :))
      • x_ander
        No nadávat se bude vždycky:) Mě by jen zajímalo, v čem spočívá onen marketingový tah novou hru představit jako NFS: Underground s tím, že to je remake, místo toho, aby představili NFS: Underground 3. Např. já, jak jsem psal výš, původní undergroundy považuju za skvělé hry a rád na ně vzpomínám (hlavně proto, že pak to šlo do háje). Kdyby teď oznámili Underground 3, tak zbystřím a začnu se o tu hru zajímat a sledovat ji. Jenže oni oznámili "remake" Underground a já si říkám proč? Co to má být? Samozřejmě nevím, jak se na to divají miliony jiných hráčů, ale ve mě jako potencionálním zákazníkovi nevzbudili zájem, ale pochyby.
      • walltar
        Tak v tom problém nevidím, já nadávám preventivně na všechno. *5*
    • walltar
      Je to nějaká nová móda ... Sim city, Tomb rider .... Asi si myslí, že když vypustí číselné označení tak lidi nebudou nadávat, že dělají jenom pokračování.
      • x_ander
        No jo no, ale je to blbá móda. Jako u Tomb Raidera bych to ještě docela chápal, přece jen šlo o kompletní restart série a začínali odznova, ale NFS? NFS, kde každý rok chrlí pokračování, ve kterém spousta lidí stejně už ztratila přehled (osobně jsem s NFS skončil u Carbonu). A zrovna u Undergroundů, kteří tak nějak v tom balastu vyčnívali, udělají "remake". No prostě nechápu.
  • Alex Ward se před nějakou dobou na twitteru ptal lidí, co by chtěli vidět v Burnout Paradise 2, takže na ní určitě dělaj. Remake Undergroundu beru, mě hry od Criterionů bavěj, takže proč ne. Ale Black 2 se asi nechystá, co?
  • Dělat ramake hry ktera je oničem je dobrej nápad no
  • Kein
    Obávám se, že pokud se bude jednat opět o další závody ve městě tak mě tento díl nechá pravděpodobně chladným...kde je ten starej zlatej Hometown, nebo ten proklatě sviňsky těžkej a zárověn překrásnej Summit.
    • cumpi3
      já zrovna dopařil čtyřky :) ... šíleně zábavná frustrace, když sněží, auto na ledě skoro nezatáčí, auto se demoluje a člověk prostě nadává, ale strašně se baví *14*
      • Kein
        Já u sněhu dám vždycky brzdy max na zadní nápravu a esíčka smykuju. :-)
        • cumpi3
          ja to delal tak, ze auto vzdycky opravim .D ne, proste na ledu mi to neslo :) proste nechci asi moc brzdit *1*
          • Kein
            tak já neříkám, že mi to jde, ale je to docela epic, když hraju Getaway za policajta a ve sněhu na Summitu nebo Snowy Ridge, má to punc policejní honičky v kalamitě, ještě ta mlha všude, atmosféra jak sviň.
            • cumpi3
              presne tak :)
  • cumpi3
    nebylo lepších NFS než trojek, čtyřek a pětek...Undergroundy byly ještě hodně fajn...a pak to šlo dolů...škoda, že neudělají remake čtyřek či pětek... *6*
    • Kein
      Pod to se podepisuju NFS IV hraju do dnes.
  • Veskoslav
    NFS Undergroud II byl nejlepší díl, co se udělal v rámci tuningu aut. Člověk tam měl takřka neomezené možnosti v rámci úprav aut a udělal z aut spíše umělecká díla:) Bohužel závody byly někdy tak hloupě koncipovány, že jsem myslel, že vyhodím oknem klávesnici. "Legendární" závody na letišti byly zářným příkladem. Člověk kroužil 7 kol na prvním místě, v 8 kole udělal chybu v poslední zatáčce a mohl se dát restart. Což u 8-10 minutového závodu bylo frustrující.
    • davidBray
      na volantu to bylo lepší, ale když člověk věděl, že tu zatáčku může projet svodidlama, který ho podrží a pak tam byl sloupek, tak to bylo fakt na vývrat :)
    • fizola
      Jedinou vecou, ktorusom ja na U2 velmi nebral boli tie terenne SUV ako hummer, cadilac apod. ked z nich clovek urobil skor rapperske verzie tychto aut nez nieco co by mohlo jazdit po kanaloch :D

      Inac U2 bola moja srdcovka dlho, vobec by som sa nehneval, keby niekto vzal cely system U2 a len vylepsil grafiku a fyziku.
  • Pokud to bude jako současný Most Wanted ale s tuningem, ihned předobjednávám. V současných Most Wanted mam nahrano temer 200 hodin, jsem si vedom ze to tady nikoho nebavi ale ja to žeru
    • Kinet1c
      prepac fakt neviem co zeries na novom most wanted, ale ok ja beriem, kazdy mame radi nieco ine, ale aj tak, ked si hral predosle serie, tak ja no neviem, ani undercover nie je slava, ale som si vychutnaval tu hru 100x viac ako posledny most wanted, hot pursuit, to je nieco ine, to bola aspon ako tak zabava
      • Me pri hrani vcelku nezajima jestli predeslej dil byl uplne jinej, ale jestli me soucasnej bavi. A soucasnej me bavi. Pekna grafika a zvuky, ted uz tam mam 62 ruznych aut a hlavne zabavnej multiplayer. Kdyby me to nebavilo neprosedim u toho 200 hodin, me zase vubec nebavilo Diablo 3 a nekvákám u každý diskuze proc je horsi nez druhej dil, at si kazdej hraje co chce
        • Kinet1c
          a co, ved ok, ako som povedal, kazdy mame radi nieco ine, iba pre mna je to zvlastne no, to je cele
          • mas pravdu je to zvlastne miserius je asi nenarocny
            • Jojo, na auta rozhodně jsem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit