Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ad update: To vůbec nic neznamená, spíše naopak. Vzhledem k tomu, že Most Wanted a Hot Pursuit nevyšly po sobě, tak to vypadá, že tenhle rok je na řadě zase BlackBox, původní autoři U a U2, u kterých by tenhle remake dával větší smysl.
  • Xcomik
    Ty ať si dělaj ten svůj Burnout a nese*ou se do značky NFS. Ano Black Box to pohnojilo s THE RUN titulem o tom ani potom ale když vemu v potaz všechny tituly co vydali tak raději je než nějaké béčkové studio bez pořádného konceptu. A ano Criterion je béčkové studio ať si říká sebe fajnsh*tovější fanoušek co chce.

    Jejich jediným povedeným skvělým béčkem bylo Burnout 3: Takedown co se týče Paradise tak to po 2 hodinách omrzelo (stejně jako ty jejich poslední tituly) tratě se opakující dokolečka dokola jejich scénář se spokojí vyber auto zajeď pár závodů pak přijde zlý hoch toho sundej seber auto a tohle se opakuje v celém Paradise dokolečka dokola (prostě nuda).

    V EA to prostě v hlavě tamní manažeři nemaj v pořádku. Však jak někdo může vzít studio které se dobře umí popasovat se SP verzí NFS a nechat je dělat MMO a jak někdo může vzít studio které evidentně SP hry dělat neumí ale za to MP jim celkem jde a nechaj je dělat SP hru. Následně z toho vznikly dva naprosto špatné tituly 1) NFS World (skoro mrtvé MMO) 2) NFS Most Wanted (kdy po hodině SP je to prostě nuda na druhou stranu vyblbnout se v MP by nebyl problém. To je asi jako když vyšel kdysi Battlefield 2 ten miliony hráčů nehrálo kůli singleplayeru jako hlavně kůli multiplayeru (singl tam byl prostě jen dopočtu)
  • Bude to srajda stejně jako všechny NFS co přišli po pátém dílu...
  • fizola
    http://www.youtube.com/watch?v=iVcWTcw9Y-Y nič viac sa neda dodat
  • cumpi3
    aha...takže Underground 3 :D
  • Nechapu proc to nedaji BLACK BOX Criterion vsechny posledni NFS dojebava...
    • cumpi3
      zatímco The Run byla špičková zábava *1* Hot Pursuit mě od Cryterionu docela bavilo, MW jsem nezkoušel, to se mi nelíbí od pohledu
      • Mluvil jsem o UND1 a UND 2 od BLACK BOX
        • cumpi3
          The Run je taky od nich, takže i oni tu serii začali kazit
          • Oni to uz ale zacali kazit Carbonom
  • Divotvurce
    Ach jo, další NfS, které mě nebude zajímat. Tuningovou scénu nemám rád a ježdění po městě mám tak akorát dost.
    Proč někdy neudělají něco třeba pro petrolheady, klidně s arkádovou fyzikou (ale rozumnou!), zasazené třeba v Alpách nebo na jihu Francie, to bych bral hned.
  • bože. proč to dělají???!! Nový MW byl děs a hrůza.. proč zkazit další titul? U obou Undergroundů jsem proseděl hodiny a hodiny.. sakra, to zase bude odpad
    • Bude
  • napad vyborny remake od zakladu, nech to ma tu fajnovu atmosferu ta hra jak mnel underground 1 a 2 :) ne že to bude jak nove MW iba dobra grafika jinak kokocina
  • nekromant33
    Vůbec by mě nevadil návrat k U2, ale jestli bude "remake" na úrovni nového MW, tak to radši ne díky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit