Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parada jak si to zahraju na mych ctyrech GTX TITAN a sesti monitorech *5*
    • ...a dojez už toho Hamánka ! *10* *1*
    • Synku netrolluj tu a bež na nočník... *12*
    • Pánové klídek... *1* *5*
      1) "pepa" tuhle sestavu nemá, jen tu celkem trapně trolluje... *12*
      2) nemá cenu se s ním hádat, akorát bude trollovat dál... *7*
      3) nechte ho chudáka, ať pak neni v 1 třídě mateřské školky, kam dle jeho gramatických dovedností chodí, z nás moc vyplesklej, paničelka by se na nás zlobila...
      4) stejně je to noob *3*
      5) pepo laskavě nelez na počítač rodičů, budou se zlobit... *3*
    • Magister_Peditum
      Cože? Ty ještě nemáš hadronový urychlovač z CERNu? Ty seš OUT! *1*
    • Ty máš ale divoký sny, sem zvědavej až zjistíš že máš v pc integrovanou grafiku.
    • Každý má své sny :)
      • Mr.Lolendo
        ehm chceš spíš říct "mokré" sny v tomto případě *1*
        • zaaaaaaaavist *6* *6* *6*
          • Mr.Lolendo
            to není závist... ale lítost. Litost nad tím že někde lide umírají hlady a nemocemi (pro nás rutinními) a ty utrácíš na takovýchto nesmyslech. (tedy pokud nejsou jen výplodem tvé fantazie)
            • omg meleš hovadini *6* jdu hrat CoD *5*
            • Mr.Lolendo
              Pomáháním uklízet následky ničemu neprospěje ba naopak přihorší. Příčina musí být řešena!!!
            • Lol, tak nepis do diskuze a radsi jed nekam pomahat ty samaritane.
    • A stejně to knize a baterce nedosáhne ani po kotníky...
      • kníški sou pro debily *11*
        • Mozná kdyby sis občas nakou precet a neseděl celej den naprdeli u svejch dvaceti monitoru tak bys nenapsal takovou picovinu "kniški"
          To může napsat opravdu jen blbec.
          • drš hubu zavidiš protože ti maš jenom jeden monitor *6*
            • Takovýho blbce co koupí synovi quad sli za nejmin 100k + 6 monitorů a vsadim se že všechny jsou minimálně 32 palcový se 120hz, sem vživotě neviděl. Já ti řeknu jen jedno, PROBUĎ SE
            • Šak to teprv budou brát nevím co řešíš
            • Panebože ti s měkkým i , chápu když uděláš chybu v jiném slově, ale tohle je učivo 1/2 ročníku zákl. školy *1*
            • haaaaaa seš vedle! koupil mi je táta *5*
            • Nebud vzteklej pepo:-D
              Nechapu proc bych ti měl závidět ze mas sest monitoru co ti koupila máma:-D
        • Ry musíš knihy číst celý den tím pádem, že? *3*

          Kde sou ty asy kdy i ti trollové měli úctu...
          • Ty*
      • to je jasný, ale lepší než drátem do oka

        spíš bych řekl, že pak taková hra donutí pár lidí si knížku koupit a přečíst
        • No to je pravda, Já jsem nejdříve hrál metro 2033 a až poté jsem si koupil knihu a byla to chyba protože jsem měl v hlavě udělanou představu ze hry a nedokázal jsem si udělat tu správnou představu z knihy, prostě jsem vše přirovnával ke hře a to není moc dobré asi když jsem knihu přečetl po 5tý jsem začal chápat určité souvislosti a autorovu fantasii. Doporučuji knihu a potom hrát.... *14* *14* *14*
    • aaaa takže mimozemstani s mnoha očima existujou
      • zavidiš socko *12*
        • God-of-War
          Věr mi, tady není opravdu co závidět *3* .
          • jasně, kam se hrabe na PS3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit