Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové (a dámy) co je to za bestii v 0:40 ?? To už je asi druhá "větší", co nám na videích ukázali...že by mini-bossové ? *14* P.S. Ti, kdo četli knížku, naznačte ! (ale ne moc spoilování *1* )
  • Co když třeba hrajou na easy ? ... Na hard je ve hře 100x méně nábojů. Nějak se mi zdá, že si tu naši modlu nějak moc nehrál.. Jo a s tim zamerikanizovánim, to je snad vtip ne ? Nedává ti to nějak smysl ;)
  • Navíc to dává hře nadhled, že i po katastrofě celosvětových rozměrů se mezi lidmy stejně najdou pošuci a fanatici... Ono bez toho by ta hra neměla šmrnc *4*
  • Najdi si o tom něco než začneš plácat sra*ky. Na politické frakce to je rozdělené už v knize, tak STOP THIS F*CKING FLAME.
  • Hodní možná byli, ale vyplenit VDNCH ? Hajzlové!
  • pardon pánové, špatně postnuto...patří dolu pod "pepu"...
  • ...a dojez už toho Hamánka ! *10* *1*
  • ...a dojez už toho Hamánka ! *10*
  • Synku netrolluj tu a bež na nočník... *12*
  • Pánové klídek... *1* *5*
    1) "pepa" tuhle sestavu nemá, jen tu celkem trapně trolluje... *12*
    2) nemá cenu se s ním hádat, akorát bude trollovat dál... *7*
    3) nechte ho chudáka, ať pak neni v 1 třídě mateřské školky, kam dle jeho gramatických dovedností chodí, z nás moc vyplesklej, paničelka by se na nás zlobila...
    4) stejně je to noob *3*
    5) pepo laskavě nelez na počítač rodičů, budou se zlobit... *3*
  • tak to musíš dát všechno hned napoprvé, pak se líp hraje
  • Jak dlouho vám bude trvat, než vám dojde, že tyhle videa (tudíž jedny z nejakčnějších pasáží) sem autoři dávajjí kvůli tomu, aby nalákali publikum ? (Který bohužel většinou na nic jinýho, než na akci, neslyší)... i oni potřebujou peníze na vývoj, a zaslouží si je určitě 10x víc než autoři CoD nastavované kaše... Věřím tomu, že Metro Last light bude obdobně "akční" jako Metro 2033...koukejte mezi řádky *3*
  • Ano i Ne, záleží, jak jsi původní Metro dohrál, to mělo 2 rozdílné konce. Ale předpokládám, že Autoři to nějak vymysleli a nějak to prezentují, proč jsou tam opět TEMNÍ.
  • Z toho vašeho prirovnavani novyho metra k COD se mi chce blejt .Podívejte se na gameplay videa a pak si to porovnejte s jakýmkoliv COD a jestli mi řeknete že to je podobný tak jste slepý nebo dementni
  • Ty ses fakt jantar.Pochop že oni těma videjkama musej nalákat co nejvíc lidí ,proto to třeba vypadalo moc akční a nevím co máte proti koridoru pro pribehouvou strilecku nejlepsi volba a kdyby se ti to zdálo moc jednoduchý tak si můžeš zapnout hunter mód po kterým bude hra těžší.
  • Magister_Peditum
    Cože? Ty ještě nemáš hadronový urychlovač z CERNu? Ty seš OUT! *1*
  • Takovýho blbce co koupí synovi quad sli za nejmin 100k + 6 monitorů a vsadim se že všechny jsou minimálně 32 palcový se 120hz, sem vživotě neviděl. Já ti řeknu jen jedno, PROBUĎ SE
  • Menorri
    Dle jiných videí bylo zřejmí, že už tam ani nepůjde o metro ani o radiaci ani o mutanty a atmosféru hry ale zase o nějaký bolševiky a nacisty....z dalšího videa bylo bohužel vidět jak říká BelaJBB, že tam o náboje nebude ani nouze ...obzvlášť se třema zbraněma na zádech...samožřejmě že je to FPS stejně jako CoD ....ale když říkám CoD tak myslím bezduchou střílečku a né jak říká misho8723 hra o atmosféře a pocitech v ní ....pro mě bylo Metro 2033 zážitkem na který nezapomenu ...ale dle informací a všech těch videí se dalšího zázraku asi nedočám
  • Edit: Dle jiných videí bylo zřejmí, že už tam ani nepůjde o metro ani o radiaci ani o mutanty a atmosféru hry ale zase o nějaký bolševiky a nacisty....z dalšího videa bylo bohužel vidět jak říká BelaJBB, že tam o náboje nebude ani nouze ...obzvlášť se třema zbraněma na zádech...samožřejmě že je to FPS stejně jako CoD ....ale když říkám CoD tak myslím bezduchou střílečku a né jak říká misho8723 hra o atmosféře a pocitech v ní ....pro mě bylo Metro 2033 zážitkem na který nezapomenu ...ale dle informací a všech těch videí se dalšího zázraku asi nedočám
  • BelaJBB
    Každé video aspoň trochu ukázala zamerikanizovanie Metra 2033. Práve atmosféry ubúda. Podľa videí priveľa nábojov a o tom je výraz zCoDovatelo. Napokon sami vývojári po 2033 spomínali prvky CoD. Metro je a bude z tých lepších hier, ale nerobme z toho modlu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit