Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    A z tých predošlých si mal dojem, že Metro sa vydalo vestou CoD? Každé video aspoň pre mňa ukázalo hru ako unikátnu FPS, ktorá bude úplne niečo iné ako CoD.. inak Metro 2033 bola svojím štýlom veľmi podobná CoD - lineárna hra, dosť veľa skriptov, AI nepriateľov nič moc, atď., ale zase na druhú stranu mala hra samozrejme svoje unikátne zložky a prvky a hlavne bola hra o atmosfére.. preto je to jedna z mojich najobľúbenejších FPS hier a keby boli predošlé videá o hre v štýle CoD, tak by ma vôbec neupútala ale práve naopak.. po BioShock Infinite moja najočakávanejšia FPS hra tohto roku
  • Ďáblové byly ale dobří ne? Co si pamatuju, tak ta zlá krev vznikla jen kvůli tomu, že se nedokázali domluvit s nikým jiným než Arťomkou.
  • Vygoolgi si význam slova "PR" *3*
  • Šak to teprv budou brát nevím co řešíš
  • Ty máš ale divoký sny, sem zvědavej až zjistíš že máš v pc integrovanou grafiku.
  • Jeden z "černejch" přežil ? K čertu s nima !!!
  • No to je pravda, Já jsem nejdříve hrál metro 2033 a až poté jsem si koupil knihu a byla to chyba protože jsem měl v hlavě udělanou představu ze hry a nedokázal jsem si udělat tu správnou představu z knihy, prostě jsem vše přirovnával ke hře a to není moc dobré asi když jsem knihu přečetl po 5tý jsem začal chápat určité souvislosti a autorovu fantasii. Doporučuji knihu a potom hrát.... *14* *14* *14*
  • Já vám nevím. Pořád mi nějak nesedí doporučené specifikace PC. GTX Titan nebo GTX 690 se mi zdá naprosto přehnané. hra bude nejspíš velice špatně optimalizována ostatně stejně jako původní Metro 2033.
  • Panebože ti s měkkým i , chápu když uděláš chybu v jiném slově, ale tohle je učivo 1/2 ročníku zákl. školy *1*
  • No jelikož teď stejně pořád hraju (asi z nervozity nebo co :D) tak pro mě to zas tak hrozné není *2*
  • omg meleš hovadini *6* jdu hrat CoD *5*
  • haaaaaa seš vedle! koupil mi je táta *5*
  • Mr.Lolendo
    Pomáháním uklízet následky ničemu neprospěje ba naopak přihorší. Příčina musí být řešena!!!
  • Lol, tak nepis do diskuze a radsi jed nekam pomahat ty samaritane.
  • Mr.Lolendo
    Ne jen je sranda si hrát na hlupáka před hlupákem *1*
  • Spis je to tím ze ironie se psanym slovem vyjadřuje velice obtížné a pokud tam nenarves smajliky tak těžko někdo pochopí ze si delas prd*l
  • mám takovej pocit, že drtivá zdejších přispěvovatelů by nepoznala ironii a nadsázku, ani kdyby je nakopla do zatku, nehledětě když si z nich záměrně někdo začne dělat srandu

    jak je to možný, to jsou tak hloupí?
  • Nebud vzteklej pepo:-D
    Nechapu proc bych ti měl závidět ze mas sest monitoru co ti koupila máma:-D
  • Mr.Lolendo
    to není závist... ale lítost. Litost nad tím že někde lide umírají hlady a nemocemi (pro nás rutinními) a ty utrácíš na takovýchto nesmyslech. (tedy pokud nejsou jen výplodem tvé fantazie)
  • zaaaaaaaavist *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit