Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    Konečně video po kterém mam alespoň malou naději, že Metro bude Metro a ne Call of Duty...
    • misho8723
      A z tých predošlých si mal dojem, že Metro sa vydalo vestou CoD? Každé video aspoň pre mňa ukázalo hru ako unikátnu FPS, ktorá bude úplne niečo iné ako CoD.. inak Metro 2033 bola svojím štýlom veľmi podobná CoD - lineárna hra, dosť veľa skriptov, AI nepriateľov nič moc, atď., ale zase na druhú stranu mala hra samozrejme svoje unikátne zložky a prvky a hlavne bola hra o atmosfére.. preto je to jedna z mojich najobľúbenejších FPS hier a keby boli predošlé videá o hre v štýle CoD, tak by ma vôbec neupútala ale práve naopak.. po BioShock Infinite moja najočakávanejšia FPS hra tohto roku
      • BelaJBB
        Každé video aspoň trochu ukázala zamerikanizovanie Metra 2033. Práve atmosféry ubúda. Podľa videí priveľa nábojov a o tom je výraz zCoDovatelo. Napokon sami vývojári po 2033 spomínali prvky CoD. Metro je a bude z tých lepších hier, ale nerobme z toho modlu.
        • Co když třeba hrajou na easy ? ... Na hard je ve hře 100x méně nábojů. Nějak se mi zdá, že si tu naši modlu nějak moc nehrál.. Jo a s tim zamerikanizovánim, to je snad vtip ne ? Nedává ti to nějak smysl ;)
        • Menorri
          Dle jiných videí bylo zřejmí, že už tam ani nepůjde o metro ani o radiaci ani o mutanty a atmosféru hry ale zase o nějaký bolševiky a nacisty....z dalšího videa bylo bohužel vidět jak říká BelaJBB, že tam o náboje nebude ani nouze ...obzvlášť se třema zbraněma na zádech...samožřejmě že je to FPS stejně jako CoD ....ale když říkám CoD tak myslím bezduchou střílečku a né jak říká misho8723 hra o atmosféře a pocitech v ní ....pro mě bylo Metro 2033 zážitkem na který nezapomenu ...ale dle informací a všech těch videí se dalšího zázraku asi nedočám
          • Jak dlouho vám bude trvat, než vám dojde, že tyhle videa (tudíž jedny z nejakčnějších pasáží) sem autoři dávajjí kvůli tomu, aby nalákali publikum ? (Který bohužel většinou na nic jinýho, než na akci, neslyší)... i oni potřebujou peníze na vývoj, a zaslouží si je určitě 10x víc než autoři CoD nastavované kaše... Věřím tomu, že Metro Last light bude obdobně "akční" jako Metro 2033...koukejte mezi řádky *3*
  • Z toho vašeho prirovnavani novyho metra k COD se mi chce blejt .Podívejte se na gameplay videa a pak si to porovnejte s jakýmkoliv COD a jestli mi řeknete že to je podobný tak jste slepý nebo dementni
  • mám takovej pocit, že drtivá zdejších přispěvovatelů by nepoznala ironii a nadsázku, ani kdyby je nakopla do zatku, nehledětě když si z nich záměrně někdo začne dělat srandu

    jak je to možný, to jsou tak hloupí?
    • Mr.Lolendo
      Ne jen je sranda si hrát na hlupáka před hlupákem *1*
    • Spis je to tím ze ironie se psanym slovem vyjadřuje velice obtížné a pokud tam nenarves smajliky tak těžko někdo pochopí ze si delas prd*l
  • ...a dojez už toho Hamánka ! *10*
    • pardon pánové, špatně postnuto...patří dolu pod "pepu"...
  • Veskoslav
    20.5 začíná zkouškové, průser:)
    • tak to musíš dát všechno hned napoprvé, pak se líp hraje
    • No jelikož teď stejně pořád hraju (asi z nervozity nebo co :D) tak pro mě to zas tak hrozné není *2*
    • A taky mám narozeniny. *1*
    • tak si to doděláš až koncem srpna :-P
  • Pánové (a dámy) co je to za bestii v 0:40 ?? To už je asi druhá "větší", co nám na videích ukázali...že by mini-bossové ? *14* P.S. Ti, kdo četli knížku, naznačte ! (ale ne moc spoilování *1* )
  • Já vám nevím. Pořád mi nějak nesedí doporučené specifikace PC. GTX Titan nebo GTX 690 se mi zdá naprosto přehnané. hra bude nejspíš velice špatně optimalizována ostatně stejně jako původní Metro 2033.
    • Vygoolgi si význam slova "PR" *3*
  • montatatana
    toz Deep Silver se do toho nejak opiraji, budou aspon tri videa tydne? :)
  • Jeden z "černejch" přežil ? K čertu s nima !!!
    • Ano i Ne, záleží, jak jsi původní Metro dohrál, to mělo 2 rozdílné konce. Ale předpokládám, že Autoři to nějak vymysleli a nějak to prezentují, proč jsou tam opět TEMNÍ.
      • Hodní možná byli, ale vyplenit VDNCH ? Hajzlové!
    • Ďáblové byly ale dobří ne? Co si pamatuju, tak ta zlá krev vznikla jen kvůli tomu, že se nedokázali domluvit s nikým jiným než Arťomkou.
  • parada jak si to zahraju na mych ctyrech GTX TITAN a sesti monitorech *5*
    • ...a dojez už toho Hamánka ! *10* *1*
    • Synku netrolluj tu a bež na nočník... *12*
    • Pánové klídek... *1* *5*
      1) "pepa" tuhle sestavu nemá, jen tu celkem trapně trolluje... *12*
      2) nemá cenu se s ním hádat, akorát bude trollovat dál... *7*
      3) nechte ho chudáka, ať pak neni v 1 třídě mateřské školky, kam dle jeho gramatických dovedností chodí, z nás moc vyplesklej, paničelka by se na nás zlobila...
      4) stejně je to noob *3*
      5) pepo laskavě nelez na počítač rodičů, budou se zlobit... *3*
    • Magister_Peditum
      Cože? Ty ještě nemáš hadronový urychlovač z CERNu? Ty seš OUT! *1*
    • Ty máš ale divoký sny, sem zvědavej až zjistíš že máš v pc integrovanou grafiku.
    • Každý má své sny :)
      • Mr.Lolendo
        ehm chceš spíš říct "mokré" sny v tomto případě *1*
        • zaaaaaaaavist *6* *6* *6*
          • Mr.Lolendo
            to není závist... ale lítost. Litost nad tím že někde lide umírají hlady a nemocemi (pro nás rutinními) a ty utrácíš na takovýchto nesmyslech. (tedy pokud nejsou jen výplodem tvé fantazie)
            • omg meleš hovadini *6* jdu hrat CoD *5*
            • Mr.Lolendo
              Pomáháním uklízet následky ničemu neprospěje ba naopak přihorší. Příčina musí být řešena!!!
            • Lol, tak nepis do diskuze a radsi jed nekam pomahat ty samaritane.
    • A stejně to knize a baterce nedosáhne ani po kotníky...
      • kníški sou pro debily *11*
        • Mozná kdyby sis občas nakou precet a neseděl celej den naprdeli u svejch dvaceti monitoru tak bys nenapsal takovou picovinu "kniški"
          To může napsat opravdu jen blbec.
          • drš hubu zavidiš protože ti maš jenom jeden monitor *6*
            • Takovýho blbce co koupí synovi quad sli za nejmin 100k + 6 monitorů a vsadim se že všechny jsou minimálně 32 palcový se 120hz, sem vživotě neviděl. Já ti řeknu jen jedno, PROBUĎ SE
            • Šak to teprv budou brát nevím co řešíš
            • Panebože ti s měkkým i , chápu když uděláš chybu v jiném slově, ale tohle je učivo 1/2 ročníku zákl. školy *1*
            • haaaaaa seš vedle! koupil mi je táta *5*
            • Nebud vzteklej pepo:-D
              Nechapu proc bych ti měl závidět ze mas sest monitoru co ti koupila máma:-D
        • Ry musíš knihy číst celý den tím pádem, že? *3*

          Kde sou ty asy kdy i ti trollové měli úctu...
          • Ty*
      • to je jasný, ale lepší než drátem do oka

        spíš bych řekl, že pak taková hra donutí pár lidí si knížku koupit a přečíst
        • No to je pravda, Já jsem nejdříve hrál metro 2033 a až poté jsem si koupil knihu a byla to chyba protože jsem měl v hlavě udělanou představu ze hry a nedokázal jsem si udělat tu správnou představu z knihy, prostě jsem vše přirovnával ke hře a to není moc dobré asi když jsem knihu přečetl po 5tý jsem začal chápat určité souvislosti a autorovu fantasii. Doporučuji knihu a potom hrát.... *14* *14* *14*
    • aaaa takže mimozemstani s mnoha očima existujou
      • zavidiš socko *12*
        • God-of-War
          Věr mi, tady není opravdu co závidět *3* .
          • jasně, kam se hrabe na PS3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit