Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové (a dámy) co je to za bestii v 0:40 ?? To už je asi druhá "větší", co nám na videích ukázali...že by mini-bossové ? *14* P.S. Ti, kdo četli knížku, naznačte ! (ale ne moc spoilování *1* )
  • ...a dojez už toho Hamánka ! *10*
    • pardon pánové, špatně postnuto...patří dolu pod "pepu"...
  • Z toho vašeho prirovnavani novyho metra k COD se mi chce blejt .Podívejte se na gameplay videa a pak si to porovnejte s jakýmkoliv COD a jestli mi řeknete že to je podobný tak jste slepý nebo dementni
  • Edit: Dle jiných videí bylo zřejmí, že už tam ani nepůjde o metro ani o radiaci ani o mutanty a atmosféru hry ale zase o nějaký bolševiky a nacisty....z dalšího videa bylo bohužel vidět jak říká BelaJBB, že tam o náboje nebude ani nouze ...obzvlášť se třema zbraněma na zádech...samožřejmě že je to FPS stejně jako CoD ....ale když říkám CoD tak myslím bezduchou střílečku a né jak říká misho8723 hra o atmosféře a pocitech v ní ....pro mě bylo Metro 2033 zážitkem na který nezapomenu ...ale dle informací a všech těch videí se dalšího zázraku asi nedočám
    • Najdi si o tom něco než začneš plácat sra*ky. Na politické frakce to je rozdělené už v knize, tak STOP THIS F*CKING FLAME.
      • Navíc to dává hře nadhled, že i po katastrofě celosvětových rozměrů se mezi lidmy stejně najdou pošuci a fanatici... Ono bez toho by ta hra neměla šmrnc *4*
    • Ty ses fakt jantar.Pochop že oni těma videjkama musej nalákat co nejvíc lidí ,proto to třeba vypadalo moc akční a nevím co máte proti koridoru pro pribehouvou strilecku nejlepsi volba a kdyby se ti to zdálo moc jednoduchý tak si můžeš zapnout hunter mód po kterým bude hra těžší.
  • Jeden z "černejch" přežil ? K čertu s nima !!!
    • Ano i Ne, záleží, jak jsi původní Metro dohrál, to mělo 2 rozdílné konce. Ale předpokládám, že Autoři to nějak vymysleli a nějak to prezentují, proč jsou tam opět TEMNÍ.
      • Hodní možná byli, ale vyplenit VDNCH ? Hajzlové!
    • Ďáblové byly ale dobří ne? Co si pamatuju, tak ta zlá krev vznikla jen kvůli tomu, že se nedokázali domluvit s nikým jiným než Arťomkou.
  • Já vám nevím. Pořád mi nějak nesedí doporučené specifikace PC. GTX Titan nebo GTX 690 se mi zdá naprosto přehnané. hra bude nejspíš velice špatně optimalizována ostatně stejně jako původní Metro 2033.
    • Vygoolgi si význam slova "PR" *3*
  • mám takovej pocit, že drtivá zdejších přispěvovatelů by nepoznala ironii a nadsázku, ani kdyby je nakopla do zatku, nehledětě když si z nich záměrně někdo začne dělat srandu

    jak je to možný, to jsou tak hloupí?
    • Mr.Lolendo
      Ne jen je sranda si hrát na hlupáka před hlupákem *1*
    • Spis je to tím ze ironie se psanym slovem vyjadřuje velice obtížné a pokud tam nenarves smajliky tak těžko někdo pochopí ze si delas prd*l
  • Menorri
    Konečně video po kterém mam alespoň malou naději, že Metro bude Metro a ne Call of Duty...
    • misho8723
      A z tých predošlých si mal dojem, že Metro sa vydalo vestou CoD? Každé video aspoň pre mňa ukázalo hru ako unikátnu FPS, ktorá bude úplne niečo iné ako CoD.. inak Metro 2033 bola svojím štýlom veľmi podobná CoD - lineárna hra, dosť veľa skriptov, AI nepriateľov nič moc, atď., ale zase na druhú stranu mala hra samozrejme svoje unikátne zložky a prvky a hlavne bola hra o atmosfére.. preto je to jedna z mojich najobľúbenejších FPS hier a keby boli predošlé videá o hre v štýle CoD, tak by ma vôbec neupútala ale práve naopak.. po BioShock Infinite moja najočakávanejšia FPS hra tohto roku
      • BelaJBB
        Každé video aspoň trochu ukázala zamerikanizovanie Metra 2033. Práve atmosféry ubúda. Podľa videí priveľa nábojov a o tom je výraz zCoDovatelo. Napokon sami vývojári po 2033 spomínali prvky CoD. Metro je a bude z tých lepších hier, ale nerobme z toho modlu.
        • Co když třeba hrajou na easy ? ... Na hard je ve hře 100x méně nábojů. Nějak se mi zdá, že si tu naši modlu nějak moc nehrál.. Jo a s tim zamerikanizovánim, to je snad vtip ne ? Nedává ti to nějak smysl ;)
        • Menorri
          Dle jiných videí bylo zřejmí, že už tam ani nepůjde o metro ani o radiaci ani o mutanty a atmosféru hry ale zase o nějaký bolševiky a nacisty....z dalšího videa bylo bohužel vidět jak říká BelaJBB, že tam o náboje nebude ani nouze ...obzvlášť se třema zbraněma na zádech...samožřejmě že je to FPS stejně jako CoD ....ale když říkám CoD tak myslím bezduchou střílečku a né jak říká misho8723 hra o atmosféře a pocitech v ní ....pro mě bylo Metro 2033 zážitkem na který nezapomenu ...ale dle informací a všech těch videí se dalšího zázraku asi nedočám
          • Jak dlouho vám bude trvat, než vám dojde, že tyhle videa (tudíž jedny z nejakčnějších pasáží) sem autoři dávajjí kvůli tomu, aby nalákali publikum ? (Který bohužel většinou na nic jinýho, než na akci, neslyší)... i oni potřebujou peníze na vývoj, a zaslouží si je určitě 10x víc než autoři CoD nastavované kaše... Věřím tomu, že Metro Last light bude obdobně "akční" jako Metro 2033...koukejte mezi řádky *3*
  • Veskoslav
    20.5 začíná zkouškové, průser:)
    • tak to musíš dát všechno hned napoprvé, pak se líp hraje
    • No jelikož teď stejně pořád hraju (asi z nervozity nebo co :D) tak pro mě to zas tak hrozné není *2*
    • A taky mám narozeniny. *1*
    • tak si to doděláš až koncem srpna :-P
  • montatatana
    toz Deep Silver se do toho nejak opiraji, budou aspon tri videa tydne? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit