Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smetana.pavel
    Vizuální změna (svaloch - tlusťoch) nebude možná. Zabte mě a nevzpomenu si kde, ale někde to Rockstar říkal.. Že prý by bylo moc složité mít různé tělesné variace třech hlavních hrdinů, aby změny působily plynule a věrohodně.
    • v rozhovoru s Gameinformer
  • Vypadá to, že by GTA mohlo konečně zase získat ten nadhled co mívalo. 4 se brala strašně vážně a byla dost suchá, dohrál jsem to jenom ze setrvačnosti. To mě i víc bavily Saints row 2 a 3.
    • Hra mě celkem bavila přiběhově poprvé a i grafika byla krásná na tu dobu. Především se mě líbil ragdoll model při přejetí člověk,což na mě působilo jako že jsem opravdu přejel člověka i s tím zvukem a né nějakýho hadrovýho panáka. A ještě se mě líbil ten destrukční model auta při nárazu *4* No uvidíme,doufám že v tomhle bude armáda a hlavně tanky,na který se těším až s nima budu přejíždět auta a ony se doufám slisujou a nebudou bouchat jak v SA *1*
    • byla vážná protože ukazovala svět jaký je , chápu i já si rád zahraju na to co nejsem, a tak jsem si jistý, že jako křupan Trevor z prdelákova, budu vysmátý , přesto se vždy rád vrátím ke skutečnému životu Nika ..
      • Kein
        same here...
  • jindra.veliky
    Srovnávat přepínání postav v tomhle gta a modern warfare mi přijde úplně mimo...
    • srovnávat tak skvělou sérii jako je gta s tak trapnou jako je cod mi taky přijde fest mimo
    • humot!
  • Zajimavé, že obrázky vypadají celkem dobře graficky, na to že to má být "otevřený svět". Ale když jsem viděl to nedávné video, tak to vypadá graficky hrozně. Na obrázkách je prostě značně vidět, jak jsou upravené.
    • njn 10let stare konzole
    • Smetana.pavel
      Gta vždy vynikalo hratelností, ne technologicky-Crysisovskou onanií. A třeba je šance že případnou PC verzi rozběhnu i já *1* *1* *1* *1*
  • peterka
    Pokud bude hra otevřená pro modery tak to bude třešnička na dortu. *4*
    • No to máš samozřejmě pravdu, k tomu ale schází oznámení na PC.
  • Jenom nechápu proč má autor tohoto článku ke všemu připomínku že se něčím vývojáři inspirovali,je jasné že se vždy vývojáři něčím inspirují ale tolikrát to zminovat bylo už poměrně dost.
  • Ten obrazek ve tme s helikopterou na strese...to mesto dole to je primo na *11* ... za tohle uz urcite muzou konzole *13*
    • No jako nechapejte me spatne, hraju primarne na PS3 a tohle budu taky hrat, ale proste takle rozmazly a ctvereckovany vzdáleny "predmety" jsou až moc... Na druhou stranu pri screenu ze ctyrky to vypada stejne a behem hrani jsem to moc neresil
      • Protože při hraní se soustředíš na to co se děje v popředí a nějaký krychličky vzadu si ani nevšimneš, působí to na screenech hrozně ale gameplay je pak uplně někde jinde
    • ja jsem vdecnej kazdy hre ktera rozmaze pozadí (dobre udelanej lod) za par usetrenych fps.
      • No to že hra vypadá lépe na Xbox nic nemění na tom že mají primární konzoli Ps3
        • Najdi prosím tu informaci o té primární konzoli, né že bych něvěřil nebo tak, jenom bych si o tom taky něco pročetl. Není totiž moc pravděpodobný že by hra vypadala líp na sekundárním systému než na primárním
          • Je problém najit si to sám když je to všude na netu ? to jsi tak línej nebo co ? já vím co Rockstar games říká nepotřebuju to znova hledat.
            • Nejsem línej, a taky vím co Rockstar říká a hlavně co dělá, navíc jsem tu informaci hledal a nikde nic... předpokládal jsem že pro tebe, jakožto někoho kdo tu informaci už viděl, bude triviální ji najít znova
          • Ono o tom Rockstar píše celkem často takže to je všude.Když by si se vrátil k oznámení nějaké hře tak to máš i u Gta V o Ps3 mluvili.
            • Jak říkám těch konkrétních příkladů je hodně :)
            • Je problém najít mi ten konkrétní příklad, ze kterého je jasně vidět že primární konzolí je PS3 ?
    • no dívej Rockstar má jako primární konzoli Ps3 tohle řeklo samo rockstar " jak jste si mohli všimnout i z trailerů. Ty samozřejmě pocházejí z rozpracovaných konzolových verzí, přesněji Playstation 3, což potvrzují herní novináři ze svých dnešních dojmů (hru hráli na PS3 debugu)." takže screenshoty jsou take na Ps3 a pokud hra vyjde na Pc tak to bude port takže hra bude dosti podobná Ps3 a Xbox360 verzi po grafické stránce.
      • je divny že by rockstar změnil vyvojovou platformu z xboxu na ps3 ( všechny hry od r* jako gta iv a rdr jedou a vypadají líp na xboxu)
    • za to muzou pocitace ty hloupy noumo
  • Do toho jen sedí i pro sérii nové prvky, totiž že upravovat půjde i jednotlivá auta, půjde sbírat stopaře, hrát golf a samozřejmě kupovat nemovitosti.

    A co že z těch nových prvků nebylo už v San Andreas? Tunning, šlapky(stopařy), basket(golf), kupování nemovitosti - baráků, obchodů.
    • co si pamatuju, v San andreas nešlo vylepšovat motor a podvozek, nešlo vylepšovat zbraně, a přirovnání šlapek který si odvezeš za roh se stopařem kterýho někam vezmeš a třeba se dozvíš nějakej dobrej příběh je trošku blbost, srovnání basketbalu u jednoho koše a osmnácti jamek golfu je taky trošku mimo. Kupování nemovitostí budiž ale podle mě tam taky bude nějaká přidaná hodnota
    • "stopařy" *7* *7*
    • Nějak drahej stopař *1*
  • Doufám, že tam bude ta úprava aut a nemovitosti jako v SA *14*
  • Konečně už jen 4 a pul měsíce a bude to tu :)
    • Smetana.pavel
      Konečně jen 4 a půl roku a možná si budu moct pořídit konzoli *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit