Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ze mel prepinani mezi postavamy pred lety modern warfare ??? to mysli autor vazne ? b*tch please :D
    • sleepless
      Autor myslel stridani postav v ramci pribehu, ne prepinani mezi postavami ve hre. Bylo to nesikovne napsano, je to upravene. Sry.
      • Tak to mel uz The Great Escape (2003), ale ten asi moc lidi nehralo (ja jo a v ty dobe jsem z toho byl paf)
        • Taky třeba Jericho, tam mi to přijde nejpodobnější...
      • jo tak to je jina *3*
  • jindra.veliky
    Srovnávat přepínání postav v tomhle gta a modern warfare mi přijde úplně mimo...
    • srovnávat tak skvělou sérii jako je gta s tak trapnou jako je cod mi taky přijde fest mimo
    • humot!
  • peterka
    Pokud bude hra otevřená pro modery tak to bude třešnička na dortu. *4*
    • No to máš samozřejmě pravdu, k tomu ale schází oznámení na PC.
  • Vypadá to, že by GTA mohlo konečně zase získat ten nadhled co mívalo. 4 se brala strašně vážně a byla dost suchá, dohrál jsem to jenom ze setrvačnosti. To mě i víc bavily Saints row 2 a 3.
    • Hra mě celkem bavila přiběhově poprvé a i grafika byla krásná na tu dobu. Především se mě líbil ragdoll model při přejetí člověk,což na mě působilo jako že jsem opravdu přejel člověka i s tím zvukem a né nějakýho hadrovýho panáka. A ještě se mě líbil ten destrukční model auta při nárazu *4* No uvidíme,doufám že v tomhle bude armáda a hlavně tanky,na který se těším až s nima budu přejíždět auta a ony se doufám slisujou a nebudou bouchat jak v SA *1*
    • byla vážná protože ukazovala svět jaký je , chápu i já si rád zahraju na to co nejsem, a tak jsem si jistý, že jako křupan Trevor z prdelákova, budu vysmátý , přesto se vždy rád vrátím ke skutečnému životu Nika ..
      • Kein
        same here...
  • Jen aby Rockstar nedostali brouka do hlavy a neusmysleli si že musíte být online při hraní a hned je tu hra se všemi negativními prvky Simcity.
    • to už je bez připojení k socialclubu si nezahraješ
  • Doufám, že tam bude ta úprava aut a nemovitosti jako v SA *14*
  • Jenom nechápu proč má autor tohoto článku ke všemu připomínku že se něčím vývojáři inspirovali,je jasné že se vždy vývojáři něčím inspirují ale tolikrát to zminovat bylo už poměrně dost.
  • Jak zmenit postavu v GTA 5 ?
  • Už jenom podle trailerů myslím že půjde o hru roku.. Rockstar prostě umí..
  • Smetana.pavel
    Vizuální změna (svaloch - tlusťoch) nebude možná. Zabte mě a nevzpomenu si kde, ale někde to Rockstar říkal.. Že prý by bylo moc složité mít různé tělesné variace třech hlavních hrdinů, aby změny působily plynule a věrohodně.
    • v rozhovoru s Gameinformer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit